Tetri Mania gra hazardowa

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.38 / 5

Tetri Mania za Darmo

Automat do gry Tetri Mania to niezwykle popularna wersja cieszącej się ogromną popularnością gry Tetris, która została stworzona w połowie lat 80 przez programistę Alexeya Pajitnova. W przeciągu kilku lat ta komputerowa gra stała się naprawdę bardzo popularna w wielu krajach. Grały w nią zarówno młode, jak i starsze osoby. Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu grał w tą grę, a więc zasady nie wymagają bardzo dokładnego tłumaczenia. Nasza strona oferuje możliwość darmowej rozrywki, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tetri Mania slot – główne funkcje

Gry hazardowe jednoręki bandyta Tetri Mania to internetowy automat video z wskazanymi czterema bębnami, co w nowoczesnych atomach uznawane jest za rzadkość. Na ekranie głównym możemy znaleźć dwanaście znaków oraz dziewięć aktywnych linii. Zakład wykonuje się w sposób natychmiastowy do rundy. W grze możemy się spotkać z takimi funkcjami, jak między innymi:

  •         Rundy, które zapewnią nam podwójne wypłaty,
  •         Możliwość wykonania dodatkowych obrotów,
  •         Specjalne oraz podstawowe zdjęcia różnego typu,
  •         System zapewniający możliwość wykonania wielokrotnych obrotów.

Gra Tetri Mania to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu, który z pewnością wciągnie niejednego gracza. Oczywiście na ekranie możemy zaobserwować wiele angielskich skrótów. Do wybrania zakładu w czasie dalej rundy przyda nam się przycisk Bet. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na maksymalną stawkę, szukajmy przycisku Max Ber. W sytuacji, gdy nie możemy poradzić sobie z pozostałymi skrótami, znajdźmy przycisk oznaczony znakiem zapytania. Z kolei podstawowe zasady oraz współczynnikowe tabele kryją się pod literką I.

ODBIERZ BONUS 200% + 50 DARMOWYCH SPINÓW W VULKAN VEGAS

Jak wygrać w Red Hot Fruits?

W grze hot spot za darmo Tetri Mania użytych zostało sześć podstawowych symboli oraz trzy specjalne, które przynoszą nam następujące korzyści:

  •         Podstawowe symbole to oceny kart od asa aż do dziewięciu, które mogą iść w paski,
  •         Na wszystkich bębnach występuje symbol Wild, zwany również jokerem. Jego głównym zadaniem jest tworzenie niezależnych łańcuchów oraz ma możliwość zastąpić pozostałe symbole. Wyjątkiem jest oczywiście Scatter,
  •         Scatter to symbol, który przedstawia monetę ze znakiem dolara. Zostaje nam wypłacona bez względu na obecnie aktywne linie. Pojawienie się trzech bądź czterech symboli uruchamia możliwość piętnastu lub trzydziestu darmowych obrotów,
  •         Symbol przedstawiający znak zapytania nazywany jest również bonusem. Ten symbol nie tworzy kombinacji. Wystąpienie trzech takich samych znaków rozpoczyna rundę bonusową.

Podstawowe symbole w grze Tetri Mania uprawniają nas do wygranej w sytuacji, gdy tworzą ciągłe sekwencję takich samych elementów na aktywnych liniach. Łańcuchy powinny zaczynać się od pierwszej kolumny oraz rozwijać od lewej do prawej. Kwota nagrody jest uzależniona od zakładu oraz współczynnika, który jest określany przez zasady kombinacji. Potencjalne wygrane ukazywane są w tabeli. Gdy zgromadzimy wygraną w łańcuchu, wszelkie komponenty znikają, a następne komórki zastępują bieżące. Tak dzieje się aż do uzyskania odpowiednich sekwencji. W różnych liniach może pojawić się kilka płatnych kombinacji na raz. Nie możemy zapomnieć o tym, że wszelkie kredyty w grze się sumują. Tetri Mania to wspaniała gra na wolne popołudnia.

Bonusy Tetri Mania

Oczywiście jak w każdej grze tak i tutaj możemy spotkać się z bonusem, który w tym wypadku nazywa się Mystery Bonus. Polega on na zbieraniu trzech bądź czterech znaków zapytania, które pojawią się w dowolnym miejscu na ekranie. Dzięki temu możemy liczyć na premię bonusową, której wysokość maksymalnie może osiągnąć dwieście całkowitych zakładów.

Podsumowanie

Gra Tetri Mania to następstwo popularnej kilkanaście lat temu gry opracowanej przez Alexeya Pajitnova. Zyskała ona ogromną popularność w niewielkim czasie. Wbrew pozorom zasady gry nie są bardzo skomplikowane i z pewnością każdy nawet niedoświadczony gracz świetnie sobie z nimi poradzi. Automaty gry hazardowe za darmo Tetri Mania pozwala na wygraną naprawdę dużych pieniędzy. Oferujemy możliwość darmowej rozgrywki online. Koniecznie sprawdź!

Tetri Mania gra hazardowa Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
50000