Tetri Mania gra hazardowa

Tetri Mania gra hazardowa Szczegóły gry

RTP:
96.27%
Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.1
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
50000

Tetri Mania za Darmo

Automat do gry Tetri Mania to niezwykle popularna wersja cieszącej się ogromną popularnością gry Tetris, która została stworzona w połowie lat 80 przez programistę Alexeya Pajitnova. W przeciągu kilku lat ta komputerowa gra stała się naprawdę bardzo popularna w wielu krajach. Grały w nią zarówno młode, jak i starsze osoby. Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu grał w tą grę, a więc zasady nie wymagają bardzo dokładnego tłumaczenia. Nasza strona oferuje możliwość darmowej rozrywki, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tetri Mania slot – główne funkcje

Gry hazardowe jednoręki bandyta Tetri Mania to internetowy automat video z wskazanymi czterema bębnami, co w nowoczesnych atomach uznawane jest za rzadkość. Na ekranie głównym możemy znaleźć dwanaście znaków oraz dziewięć aktywnych linii. Zakład wykonuje się w sposób natychmiastowy do rundy. W grze możemy się spotkać z takimi funkcjami, jak między innymi:

  •         Rundy, które zapewnią nam podwójne wypłaty,
  •         Możliwość wykonania dodatkowych obrotów,
  •         Specjalne oraz podstawowe zdjęcia różnego typu,
  •         System zapewniający możliwość wykonania wielokrotnych obrotów.

Gra Tetri Mania to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu, który z pewnością wciągnie niejednego gracza. Oczywiście na ekranie możemy zaobserwować wiele angielskich skrótów. Do wybrania zakładu w czasie dalej rundy przyda nam się przycisk Bet. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na maksymalną stawkę, szukajmy przycisku Max Ber. W sytuacji, gdy nie możemy poradzić sobie z pozostałymi skrótami, znajdźmy przycisk oznaczony znakiem zapytania. Z kolei podstawowe zasady oraz współczynnikowe tabele kryją się pod literką I.

Jak wygrać w Red Hot Fruits?

W grze hot spot za darmo Tetri Mania użytych zostało sześć podstawowych symboli oraz trzy specjalne, które przynoszą nam następujące korzyści:

  •         Podstawowe symbole to oceny kart od asa aż do dziewięciu, które mogą iść w paski,
  •         Na wszystkich bębnach występuje symbol Wild, zwany również jokerem. Jego głównym zadaniem jest tworzenie niezależnych łańcuchów oraz ma możliwość zastąpić pozostałe symbole. Wyjątkiem jest oczywiście Scatter,
  •         Scatter to symbol, który przedstawia monetę ze znakiem dolara. Zostaje nam wypłacona bez względu na obecnie aktywne linie. Pojawienie się trzech bądź czterech symboli uruchamia możliwość piętnastu lub trzydziestu darmowych obrotów,
  •         Symbol przedstawiający znak zapytania nazywany jest również bonusem. Ten symbol nie tworzy kombinacji. Wystąpienie trzech takich samych znaków rozpoczyna rundę bonusową.

Podstawowe symbole w grze Tetri Mania uprawniają nas do wygranej w sytuacji, gdy tworzą ciągłe sekwencję takich samych elementów na aktywnych liniach. Łańcuchy powinny zaczynać się od pierwszej kolumny oraz rozwijać od lewej do prawej. Kwota nagrody jest uzależniona od zakładu oraz współczynnika, który jest określany przez zasady kombinacji. Potencjalne wygrane ukazywane są w tabeli. Gdy zgromadzimy wygraną w łańcuchu, wszelkie komponenty znikają, a następne komórki zastępują bieżące. Tak dzieje się aż do uzyskania odpowiednich sekwencji. W różnych liniach może pojawić się kilka płatnych kombinacji na raz. Nie możemy zapomnieć o tym, że wszelkie kredyty w grze się sumują. Tetri Mania to wspaniała gra na wolne popołudnia.

Porada dotycząca slota: Nie należy podwajać zakładów po przegranej, ponieważ może to prowadzić do kolejnych strat. Problem polega na tym, że szybko uszczupli to twój bankroll, ponieważ nie ma gwarancji wygrania następnego zakładu.

Bonusy Tetri Mania

Oczywiście jak w każdej grze i tutaj znajdziemy bonus, który w tym przypadku nosi nazwę Mystery Bonus i na swój sposób przypomina bonusy w grach Sizzling Hot. Polega on na zbieraniu trzech bądź czterech znaków zapytania, które pojawią się w dowolnym miejscu na ekranie. Dzięki temu możemy liczyć na premię bonusową, której wysokość maksymalnie może osiągnąć dwieście całkowitych zakładów.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Book of Ra
Producent: Novomatic
RTP 92%
Ocena 4.9
new
Demo slot
Book of Ra 6
Producent: Novomatic
RTP 96%
Ocena 4.3
Demo slot
Magic Target slot za darmo
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 3.5
Demo slot
Fruit Mania online slot
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 3.6

Podsumowanie

Gra Tetri Mania to następstwo popularnej kilkanaście lat temu gry opracowanej przez Alexeya Pajitnova. Zyskała ona ogromną popularność w niewielkim czasie. Wbrew pozorom zasady gry nie są bardzo skomplikowane i z pewnością każdy nawet niedoświadczony gracz świetnie sobie z nimi poradzi. Automaty gry hazardowe za darmo Tetri Mania pozwala na wygraną naprawdę dużych pieniędzy. Oferujemy możliwość darmowej rozgrywki online. Koniecznie sprawdź!

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 12.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
3.4

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena