Ultra Hot

Ultra Hot

Ultra Hot Online

Szukając dobrej, darmowej gry na automacie online łatwo natrafić na automat Ultra Hot firmy Novomatic. Ta gra z pewnością przywoła najdawniejsze wspomnienia z pierwszych kontaktów z graniem na jednorękich bandytach. Jej oprawa graficzna nie mogłaby być bardziej klasyczna: owoce, siódemki, gwiazdki i bary, wszystko to, co pamiętamy z dzieciństwa. Mamy tu także tradycyjny, najprostszy układ 3 x 3 (3 rzędy i 3 linie), dający nam 5 linii płatnych (3 poziome i 2 ukośne). Pomimo iż gra pokazuje opcję wyboru linii, są one zatwierdzone i niezmienne. Zmieniać możemy jedynie stawki.

Istnieje możliwość wyboru stawki od 1 do 100, co po pomnożeniu przez 5 (obowiązkowa ilość linii płatnych) daje nam każdorazową stawkę w wysokości od 5 do 500.

Ultra Hot – Punktowanie

W darmowej grze Ultra Hot największa wygrana, bo aż x750, czeka nas, gdy trafimy 3 siódemki, następnie dostaniemy 200 za 3 gwiazdki, 60 za 3 bary, po 40 za każdy owoc, oraz 5 za 3 symbole X. Jak łatwo obliczyć, najwyższa możliwa wygrana w tym slocie wynosi 75,000 (100 x 750) za trafienia 3 siódemek w linii i przy najwyższej stawce za linię – 100. W razie niepewności zawsze możemy rzucić okiem na prawą stronę maszyny, gdzie mamy pełną tabelę wyników.

W grze Ultra Hot slot nie znajdziemy ani symbolu typu wild, ani scatter, jest za to opcja gamble (podbicia), gdzie, w wypadku wygranej i wybrania opcji gamble, zostaniesz przeniesiony na dodatkowy ekran z talią kart. Jest to również klasyczna forma tego typu losowania, w której wybierasz czarną lub czerwoną kartę. Na tablicy z przyciskami mamy do wyboru przycisk czerwony i czarny (po prawej stronie). W wypadku trafienia koloru, który obstawiałeś, Twoja stawka zostaje podwojona. W przypadku nieudanej próby tracisz całą wygraną. Należy pamiętać, że przyciski odpowiedzialne za uruchomienie funkcji gamble są również przyciskami uruchamiającymi opcję obstawiania minimalnego na poziomie 1 (przycisk czerwony), a także maksymalnego – na poziomie 100 lub jakiejkolwiek najwyższej dostępnej ilości kredytów.

Ultra Hot online nie posiada żadnej oprawy muzycznej, jedynie dźwięki, które możemy wyłączyć w dowolnym momencie. Gra nie posiada też opcji multiplier ani rundy bonusowej. Posiada natomiast opcję autoplay, więc jeśli chcesz sobie zrobić kanapkę lub odebrać telefon, gra doskonale poradzi sobie sama.

Ultra Hot – gra dla każdego

Ultra Hot za darmo nie grzeszy poziomem zaawansowania i jest idealna dla fanów prostej, tradycyjnej rozgrywki. Nie posiada zbędnych upiększeń czy opcji, więc nadaje się idealnie dla tych, którzy cenią sobie gry zaliczane do klasyki gatunku. Ultra Hot online jest grą dostępną na Internecie bez konieczności instalacji. Możesz w ten slot grać w przeglądarce na naszej stronie bez konieczności ściągania plików lub rejestracji.

Ultra Hot Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak