Always Hot

Always Hot

Always Hot: zawsze gorący

Wydany przez studio Novomatic automat do gry Always Hot to swoisty klasyk, kolejna produkcja grająca na legendarnym motywie owoców obecnych na pierwszych automatach do gry jednoręki bandyta. Wideo automat korzysta z trzech bębnów, a gracz ma możliwość zwycięstwa, jeśli trafi w jedną z pięciu linii. Po trafieniu zwycięskiej kombinacji pojawia się okazja do rozegrania tak zwanej Risk Game.

Ponadczasowy motyw automatu Always Hot

Po włączeniu Always Hot online oczom gracza ukazuje się widok, który – zgodnie z nazwą – zawsze będzie na czasie. Znane i lubiane owoce umiejscowione na trzech bębnach prezentowane są w iście oldschoolowy sposób i przypadną do gustu fanom klasyki gry na automatach. Przywodzą na myśli maszyny hazardowe z Las Vegas. Interfejs jest statyczny, jego jedynym animowanym elementem jest charakterystycznie rozpikselowane logo. Graficznie gra Always Hot ma udawać leciwy automat stojący naprzeciw patrzącego nań z perspektywy pierwszej osoby użytkownika.

Always Hot Online – symbole gry

Always Hot online korzysta z legendarnego zestawu symboli składającego się głównie z prezentujących różną wartość w przypadku wylosowania owoców. W kolejności od najmniej cennych do najcenniejszych symbole to:

  • Porzeczki, cytryny, pomarańcze i śliwki,
  • Porzeczki, cytryny, pomarańcze i śliwki,
  • Jeżyny i dzwonki,
  •  Arbuzy,
  •  Gwiazdki,
  • I najcenniejszy symbol – 77, którego kombinacja zapewnia zgarnięcie najwyższej nagrody.

ODBIERZ BONUS 200% + 50 DARMOWYCH SPINÓW W VULKAN VEGAS

Mnożniki w Always Hot

Do każdej z wymienionych powyżej kategorii symboli przyporządkowany jest mnożnik, przez który powiększana jest kwota zakładu gracza. Każdy, kto wie czym są automaty online ma świadomość, że widok trzech siódemek to gwarancja wydatnego zastrzyku gotówki. Przyjemnym widokiem są też zawsze gwiazdki i arbuzy, symbole o mnożnikach zauważalnie większych w porównaniu z pozostałą drobnicą.

Always Hot – bonusowa mechanika

Always Hot umożliwia graczowi skorzystanie z autorskiej mechaniki Risk Game – Gry Ryzyka. Zasady gry maszyny jaką jest Risk Game nie są skomplikowane. Risk Game inicjuje się, gdy gracz trafia zwycięską kombinację. Jeśli decyduje się skorzystać z okazji, musi odgadnąć jakiego koloru jest schowana karta do gry. Sukces znacząco zwiększa wygraną i jest możliwy do osiągnięcia kilkukrotnie po jednym zwycięstwie, porażka jednak anuluje całą kwotę, jaka miała zasilić nasze konto.

Przyjemna prostota automatu Always Hot

Dla fana nieskomplikowanej darmowej gry na automatach Novomatic są zwykle najlepszym wyborem. Zagraj w Always Hot, a możesz być pewien, że nie zagubisz się w mechanice. Cały czas widoczna po prawej stronie, aktualizowana na bieżąco tabela dostarcza informacji o tym, jak wartość twojego obecnego zakładu przekłada się na wysokość ewentualnej wygranej. Przewidywania dostosowane są do wszystkich kombinacji, jakie mogą zostać wylosowane.

Dobry wybór dla koneserów

Gracze, którzy niejedną godzinę spędzili już na jednorękich bandytach z pewnością docenią powrót do korzeni, szczególnie ten serwowany przez darmowe gry: Always Hot posiada bowiem demo, w którym bez uiszczania żadnych opłat można przekonać się, czy gra jest w naszym guście. Jeśli chcesz zagrać w Always Hot za darmo, odnośnik znajdziesz na naszej stronie.

Always Hot Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak