40 Super Hot

40 Super Hot

Popularność, jaką cieszył się (i wciaż cieszy) slot 20 Super Hot, spowodowała, że programiści ze studia Euro Games Technology postanowili zaprezentować nam jego większego brata: 40 Super Hot. Obydwa sloty praktycznie nie różnią się oprawą graficzną,  w jednym i drugim główne role grają symbole Siódemki, Gwiazdy oraz winogron, cytryn, pomarańczy, wiśni, śliwek i arbuzów.

40 Super Hot: więcej, ale czy lepiej?

40 Super Hot online, jak zapewne się domyślacie, to slot o pięciu bębnach i 40 liniach wygrywających. Minimalna stawka, jaką możemy postawić to 40, a maksymalna – 800 żetonów. Gracz obstawiający najwyższą stawkę ma szansę na wygraną w wysokości 400,000 żetonów! Jest ona przyznawana za trafienie 5 symboli Scatter – w przypadku tej gry na automaty jest to ikona przedstawiająca Gwiazdę. Co więcej, zysk, który „zawdzięczamy” Scatterom jest dodawany do regularnych wygranych z najwyżej płatnej linii wygrywającej, więc przy sporej dozie szczęście jeden spin może nam przynieść nawet 420,000 żetonów, sporo jak na automaty online!

Gry typu jednoręki bandyta i symbol Wild to para praktycznie nierozłączna. Tak jest i w przypadku 40 Super Hot, gdzie Wild jest przedstawiony za pomocą czerwonej cyfry 7. Symbole Wild w kombinacjach wygrywających mogą zastępować wszystkie inne ikony, z wyjątkiem symbolu Gwiazdy (Scatter). 40 Super Hot tak jak pozostałe gry hazardowe ze stajni EGT zawiera dwie, dobrze znane wiernym fanom firmy, rundy bonusowe: Gamble i Jackpot Cards. Pierwszą z nich aktywuje każdy „wygrywający” spin. W grze musimy odgadnąć kolor jednej z dwóch kart. Celne trafienie pozwala na dwukrotne powiększenie naszej wygranej, natomiast porażka oznacza jej utratę. Grę uruchamia się klikając na przycisk „Gamble” w prawym dolnym rogu slota. Jackpot Cards to kolejne urozmaicenie rozgrywki. Jest gra karciana uruchamiana losowo, po zakończeniu spinu, jednak tylko wtedy, kiedy wygrana jest niższa niż 1,000 żetonów. W Jackpot Cards mamy do dyspozycji 12 kart. Naszym zadaniem jest ich kolejne odkrywanie, dopóki nie uzyskamy trzech kart jednego koloru – kier, karo, trefl lub pik. Wysokość przyznanego bonusu zależy od koloru, jaki odkryliśmy oraz od stanu jednego z czterech liczników znajdujących się w górnej części slotu.

40 Super Hot w pigułce

  • typ slotu: video slot
  • liczba linii wygrywających: 40
  • Wild: tak, symbol Siódemki
  • Scatter: tak, symbol Gwiazdy
  • darmowe spiny: brak
  • rundy bonusowe: gra losowa polegająca na odgadnięciu jednej z dwóch kart, czteropoziomowy bonus Jackpot Cards
  • minimalna stawka na jeden spin to 40, a maksymalna 800 żetonów
  • autoplay: tak
  • maksymalna możliwa wygrana: 400,000 żetonów

40 Super Hot: 20…40…60? Dyskretny urok dalszego ciągu

Pomijając wysokość wygranych Euro Games Technology wypuściło na rynek dwie praktycznie nieróżniące się od siebie darmowe gry: 40 Super Hot i nieco starszą 20 Super Hot. Czy fani oryginału powinni dać się skusić następcy? Zagraj i przekonaj się sam! Wypróbuj grę 40 Super Hot za darmo. Jest ona, jak i inne gry na automatach, dostępna na stronach naszego portalu. Gra nie wymaga rejestracji ani pobierania jakichkolwiek plików.

40 Super Hot Szczegóły gry

Producent:
EGT
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
40
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
800
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak