Gonzo’s Quest

Gonzo's Quest
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

W świecie wideo rozrywki można odkryć Eldorado

        Produkcja firmy NetEnt oparta jest o fabułę odkrywania skarbów, o czym przekonujemy się, oglądając intro. W tym slocie wideo o 5 bębnach, 3 rzędach i 20 liniach mamy dostępny tryb Lawiny, Autoplay i Darmowe Losowania. W każdej z linii znajdują się symbole nawiązujące do tradycji Indian, które identyczne, jeśli znajdą się w konfiguracji od lewej do prawej, dają nam wygraną.

Poszczególne wygrane w grze Gonzo’s Quest

        Jeśli na linii jest wygrana, wówczas uruchamia się tryb Lawiny. Oznacza to, że od teraz wygrane będą zwielokrotnione 2x, a przy następnym zwycięstwie – 3x, aż do 5x. W ten sposób możemy pomnażać stawki w EURO:

  •         0,20, 0,40, 1, 2, 4

Przy czym dostępne jest również zwiększenie poziomu zakładu od 1 do 5, co daje nam wartości w EURO:

  •         0,20 minimum
  •         20 maksimum

        Przycisk Maksymalny zakład ustawia poziom od razu na 5, nie zmieniając wartości żetonu. Darmowe gry Gonzo’s Quest oparte są o silnik, który sumuje jednoczesne wygrane na wszystkich liniach. Po kliknięciu przycisku Zagraj – jest to zielone kółko – ikony przesuwają się, dając nam też możliwość wylosowania Dzikiego symbolu. Jest on substytutem każdego symbolu, ale pojawia się tylko na 2, 3 lub 4 linii.

Tego typu automaty online udostępniają wiele opcji

        Która linia jest która? Otóż na interfejsie są one numerowane po bokach, ponadto wygrana linia wybucha i znika. W górnym prawym rogu widzimy wysokość mnożnika, który podświetla się przy przechodzeniu na wyższy poziom. W lewym dolnym rogu ustawiamy opcje dźwiękowe, możemy też regulować zakres animacji i zadecydować, czy chcemy, aby nasz Gonzo ekscytował się przy zwielokrotnionych wygranych. Tu także znajdziemy funkcję Autoplay, w której decydujemy o ilości losowań. Można też poustawiać żądania, aby np. tryb ten zakończył się w chwili, gdy nastąpi wygrana. Po włączeniu Autoplay zjawi się możliwość przerwania trybu przyciskiem Stop.

        Gonzo’s Quest online daje też  możliwość losowań za darmo. Te symbole zjawiają się tylko na pierwszych trzech liniach. Maszyny hazardowe tutaj uruchamiają system darmowych przetasowań w sytuacji, gdy zjawią się 3 takie symbole. Daje to 10 partii bez opłat z maksymalnym mnożnikiem 15x (który jest osiągalny tylko w tym trybie). Poza tym można w nim wygrać kolejne losowania za darmo przy kombinacji 3 symboli, co dodaje nam kolejnych 10 rozgrywek. Gdy tryb się kończy, wracamy do ustawienia, które go uruchomiło. Wszystkie wygrane z trybu Darmowych losowań są dodawane do tej rundy, od której tryb się zaczął.

Gdzie znajdziemy grę Gonzo’s Quest za darmo?

        W tego typu hazardowe gry można zagrać za darmo na naszym portalu – bez ściągania plików na dysk i bez rejestracji. Przy czym wchodząc w tryb Gry dla zabawy, nie zobaczy się historii poszczególnych rozgrywek.

Gonzo’s Quest Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.10
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak