20 Super Hot slot

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.49 / 5

Nadciąga Owocowa Gorączka

        20 Super Hot to kolejny slot z „owocowej” serii bałkańskiego studia Euro Games Technology. Tym razem będziemy mieli okazję skosztować winogron, które wyceniane są najwyżej z symboli „jadalnych”, oraz cytryn, pomarańczy, wiśni, śliwek i arbuzów. Gracze, którzy poznali już inne stare gry hazardowe za darmo tej firmy, nie będą zawiedzeni i tym razem: niezwykle barwne symbole oraz doskonała płynność rozgrywki stały się już wizytówką twórców z EGT.

Pora na Ocenę Organoleptyczną

        Darmowe gry bez logowania 20 Super Hot online to slot o pięciu bębnach i 20 zafiksowanych liniach wygrywających. Maksymalna wygrana, przy grze za najwyższą stawkę 400 żetonów wynosi 200,000 i jest przyznawana za trafienie pięciu symboli Gwiazdy, która pełni tu rolę Scattera. Gry na automatach przyzwyczaiły nas już do tego, że ukazanie się Scatterów na ekranie skutkuje przyznaniem różnego rodzaju bonusów, jak na przykład darmowe spiny. Niestety twórcy gry nie uwzględnili tym razem takiej możliwości.

        Symbol Wild to nieodzowny atrybut każdej szanującej się gry typu jednoręki bandyta. W gry hazardowe 77777 20 Super Hot Wild jest przedstawiony za pomocą czerwonej cyfry 7. Symbole Wild w kombinacjach wygrywających mogą zastępować wszystkie inne ikony, z wyjątkiem Scatterów. Przyjrzyjmy się pozostałym atrakcjom, jakie oferuje nasz owocowy slot. Każda wygrana poniżej aktywuje grę losową, w której musimy odgadnąć kolor jednej z dwóch kart. Celne trafienie pozwala na podwojenie naszej wygranej, natomiast spudłowanie oznacza jej utratę. Grę uruchamia się klikając na przycisk „Gamble” w prawym dolnym roku slota, możemy jednak z niej zrezygnować, jeśli poczujemy, że fortuna właśnie nas opuściła. Kolejnym urozmaiceniem rozgrywki jest gra karciana o nazwie Jackpot Cards. Aktywowana jest ona losowo, po zakończeniu spinu. W Jackpot Cards mamy do dyspozycji 12 kart. Naszym zadaniem jest ich kolejne odkrywanie, dopóki nie uzyskamy trzech kart jednego koloru. Wysokość przyznanego bonusu zależy od koloru, jaki odkryliśmy oraz od stanu odpowiedniego licznika, jednego z czterech znajdujących się w górnej części slotu.

Najważniejsze Cechy gry 20 Super Hot

  •         typ slotu: video slot
  •         liczba bębnów: 5
  •         liczba linii wygrywających: 20
  •         Wild: tak, symbol Siódemki
  •         Scatter: tak, symbol Gwiazdy
  •         darmowe spiny: brak
  •         rundy bonusowe: gra losowa polegająca na odgadnięciu jednej z dwóch kart, czteropoziomowy bonus Jackpot Cards
  •         minimalna stawka na jeden spin to 20 a maksymalna 400 żetonów
  •         autoplay: tak
  •         maksymalna możliwa wygrana: 200,000 żetonów

Kto Powinien się Skusić?

        Darmowe gry typu 20 Super Hot z pewnością nie oferują graczowi tak wiele jak najbardziej zaawansowane gry na automaty epoki 3D. Największymi zaletami produktu firmy Euro Games Techology są prostota, jest przyjemna dla oka grafika oraz płynna animacja.

        20 Super Hot jak i inne hot spot gry za darmo są dostępne na stronach naszego portalu. Gra nie wymaga rejestracji ani pobierania żadnych plików. Daj szansę swojemu szczęściu, zagraj w 20 Super Hot za darmo!

 

20 Super Hot slot Szczegóły gry

Producent:
EGT
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
20
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
400
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie