Columbus gra

Columbus gra Szczegóły gry

RTP:
97.3%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.5
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
2
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
5000

Maszyna slotowa Columbus to jedna z najpopularniejszych pozycji firmy Novomatic produkującej gry na automaty, która zresztą niedawno doczekała się nowej, rozszerzonej i ulepszonej wersji o nazwie Columbus Deluxe. Ogólnie rzecz biorąc, tematyka gry obejmuje wyprawę Krzysztofa Kolumba na poszukiwanie Ameryki i osadzona jest w epoce Wielkich Odkryć Geograficznych, czyli w XV wieku.

Informacje podstawowe

Sama gra Columbus online to klasyczny automat do gier wykorzystującą typową mechanikę firmy Novoline, a więc 5 bębnów, trzy rzędy symboli widocznych na ekranie oraz 10 aktywnych linii wygrywających. Na bębnach występują standardowe symbole karciane, jak 9, 10, walet (J), dama (D), król (K) i as (A), a także dodatkowe elementy, jak naszyjnik, sekstant, a także kobiecą postać przypominającą ówczesną królową Portugalii, Izabelę. Gry hazardowe maszyny firmy Novoline tworzone są z dbałością o realia, dlatego nie zabrakło także samego Krzysztofa Kolumba oraz jego słynnych statków, którymi są Santa Maria, Pinta ona Nina.

Co ważne, symbol Kolumba pełni także rolę wilda, czyli tak, jak to mają inne gry maszyny, zastępuje wszystkie inne symbole za wyjątkiem scattera. Scatterami są natomiast wspomniane wcześniej statki – a więc gra zawiera aż trzy scattery. Trafienie trzech statków oznacza uruchomienie rundy darmowych spinów, gracz nagradzany jest w takim przypadku 10 darmowymi spinami. Co ciekawe, istnieje także możliwość zamienienia scatterów w wildy i wykorzystanie ich do ponownego uzyskania darmowych spinów, przy odrobinie szczęścia takie darmowe gry, jak Columbus oferują graczowi naprawdę spore możliwości!

Wysokości wygranych

Celem gry 777 za darmo typu jednoręki bandyta o nazwie Columbus są rzecz jasna wygrane. Są one mocno zróżnicowane, najwyższa wynosi 50,000 monet – aby ją uzyskać, należy trafić pięć symboli Krzysztofa Kolumna na jednej z aktywnych linii wygranych. Ale już nawet trzy symbole zapewniają Ci wygraną, rzecz jasna nie tak wysoką. Zawsze możesz także skorzystać z popularnej opcji, w którą Novoline wyposażył swoje gry na automatach, czyli Ryzyka – wystarczy wskazać kolor zakrytej karty (czerwony lub czarny), jeśli dokonasz tego poprawnie, to Twoja wygrana zwiększy się dwukrotnie. Nieco niższe wygrane oferują symbole królowej Izabeli – będzie to 10,000 monet za pięć z nich, pięć naszyjników to 5,000 monet, a pięć sekstansów to 2,500 monet.

Minimalny i maksymalny zakład

Minimalny zakład na grę wynosi 1 centa na linię, maksymalny 10 euro na linię, a więc minimalnie możesz postawić 1 centa, a maksymalnie 100 euro. Biorąc pod uwagę wysokości maksymalnej wygranej wynoszącej 50,000 monet oznacza to, że możesz w Columbus teoretycznie wygrać nawet 5 milionów euro za jednym zakręceniem! A jeśli do tego wybierzesz opcję Ryzyko, to wygrana może sięgnąć kwoty 10 milionów euro – to spora kwota, jak na klasyczne automaty online!

Bardzo przydatną cechą gry Columbus jest funkcja Autoplay, a sam automat do gry hot spot jest naprawdę godnay uwagi. Przyjemna, wciągająca i oferująca spore wygrane. Jeśli zachęcił Cię nasz opis, to gra Columbus za darmo jest dostępna w naszym serwisie. Zagraj więc w nią bez konieczności rejestrowania się lub też pobierania czegokolwiek na dysk.

Poznaj inne kategorie darmowych gier