Sizzling Hot Deluxe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 3,88 out of 5)
LoadingLoading...

GRAĆ NA PIENIĄDZE

        Gra online Sizzling Hot Deluxe proponowana przez firmę Novomatic wyglądem i zasadami nawiązuje do klasyki gier hazardowych typu jednoręki bandyta z motywem owocowym. Na pięciu walcach i w trzech rzędach wyświetlają się symbole owoców. Mamy tradycyjne wiśnie, pomarańcze, cytryny i śliwki (płatne maksymalnie 200 za pięć trafień przy najniższej stawce 5) oraz winogrona i arbuzy (płatne maks. 500 kredytów). Mamy także symbol rozpraszający w postaci gwiazdy oraz „dziki” symbol ‘7’. Symbol gwiazdy występuje dość rzadko, a wygrana za pięć trafień wynosi 250. Największa wygrana jest za pięć ‘7’ i wynosi aż 5,000 przy stawce 5. Przy najwyższej stawce, która wynosi 1,000 wygrane wzrastają proporcjonalnie, aż do maksymalnej wygranej w wysokości 1,000,000. Stawki można ustalać dobrowolnie jako wielokrotność 5.

Cechy

  •         Wygrane liczone są na podstawie trafień w 5 możliwych kombinacjach: trzech liniach horyzontalnych i dwóch trójkątnych.
  •         Sizzling Hot Deluxe online nie wymaga instalacji ani pobierania żadnych plików, więc możesz grać w nią w przeglądarce.
  •         Slot ten nie posiada ścieżki muzycznej, a jedynie efekty dźwiękowe.
  •         Gra posiada opcję autoplay (gry automatycznej), dzięki której możesz zająć się czymś innym i pozwolić grze grać samej.
  •         Sizzling Hot Deluxe jest za darmo (jest także opcja grania za pieniądze, nie jest jednak dostępna w Polsce, być może wkrótce).
  •         Nie ma opcji gry bonusowej.
  •         Gra posiada dodatkowy ekran, w którym losujesz karty, aby podwoić wygraną.
  •         Gra nie posiada opcji multiplier.
  •         Sizzling Hot Deluxe nie posiada opcji darmowych spinów.

Opcja podbicia

        W wypadku trafienia istnieje możliwość podbicia wygranej za pomocą losowania kart z talii. Gdy na Twoich bębnach (walcach) pojawi się wygrana, będziesz miał możliwość podbicia jej (opcja GAMBLE). Jeśli się na to zdecydujesz, zostaniesz przeniesiony na nowy ekran z zakrytą kartą. Na ekranie możesz także zobaczyć ostatnich pięć kart, aby ułatwić Ci wybór. Masz do wyboru kartę czerwoną lub czarną i w przypadku trafienia Twoja wygrana zostaje podwojona. Jeśli nie uda Ci się wylosować właściwej karty, Twoja wygrana przepada i wracasz do głównego ekranu, by kontynuować swoją rozgrywkę.

Czym różni się Sizzling Hot Deluxe online?

        Jeśli chcesz zagrać na tradycyjnej maszynie typu slot, to jest gra dla Ciebie. Jest to gra dość podstawowa, bez dodatkowych opcji, utrzymana w klasycznym stylu, bez zbędnych ozdobników czy efektów. Daje ona możliwość wyboru wielkości stawki i ilości linii (podczas mojej gry ta opcja była niedostępna). W skrócie: tradycyjny jednoręki bandyta w swojej pierwszej odsłonie, kolorowy i grywalny. Możesz grać za darmo gry hazardowe w Sizzling Hot Deluxe, jak i inne maszyny hazardowe online na naszej stronie, bez konieczności instalacji czy rejestracji.

Sizzling Hot Deluxe Szczegóły gry

Producent:
Novomatic
Linie wygrywające:
5
Maks. liczba żetonów na spin:
400
Darmowe spiny:
Nie
Symbol Scatter:
Tak
Mnożnik:
Nie
Bębny:
5
Min. liczba żetonów na spin:
1
Opcja autoplay:
Tak
Symbol Wild:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Jackpot: