Hot Target

Hot Target

Hot Target za Darmo

Jest to gra o charakterze klasycznym, która znana jest przede wszystkim wśród graczy gier hazardowych. Tego typu automat do gry był dostępny przeważnie we wszystkich kasynach na całym świecie, natomiast obecnie gra Hot Target dostępna jest online w Internecie. Jest to wręcz doskonała kopia, dawnej i bardzo popularnej maszyny wrzutowe. Producentem gry jest austriacka firma Novomatic, założona w 1980 roku. Natomiast wszelkie zasady gry są bardzo proste, a gra bardzo wciągająca. Grać w grę Hot Target każdy zainteresowany może zupełnie za darmo, dzięki naszej stronie. Nazwa automatu do gier hazardowych Hot Target tłumaczona jest jako gorący cel. Natomiast takowa gra oferuje nadzwyczajny slot aż z pięcioma bębnami.

Hot Target slot – główne funkcje

Gra Hot Target jest dość prosta. Składa się z 5-bębnowego i 9-liniowego slotu. Jest to gra, która jest dość szeroko rozwinięta, a zarazem rozbudowana w porównaniu do innych dobrze znanych gier. Jest to automat owocowy, który cechuje się symbolami owoców, takich jak wiśni, cytryn, a także czarnych jokerów, barów oraz dzwonów. Darmowy automat do gry Hot Target cieszy się popularnością, ponieważ jest łatwy w użyciu.

1) Aby rozpocząć grę, warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi symbolami, które pojawiają się w tej grze, wypłatami oraz bonusowymi grami,

2) Następnie należy się w zupełności przygotować do całego procesu hazardowego, a dokładnie zapoznać się z:

– ustawieniami aktywnych linii;
– ustawieniami każdego zakładu wraz ze stopniowym wzrostem;
– ustawieniami maksymalnego zakładu;

3) Po zapoznaniu się z szeregiem procesów można uruchomić bęben – START.

BONUS 200% + 50 DARMOWYCH SPINÓW W VULKAN VEGAS

Jak wygrać w Hot Target?

Dzięki klasycznemu automatowi do gry Hot Target mamy możliwość wzbogacenia się. Założenia tej gry są banalnie proste – 5 bębnów, 15 symboli oraz dostępnych 9 linii wypłat. Należy wybrać spośród jeden, trzech, pięciu, siedmiu oraz dziewięciu linii wygrywających, rozpoczynając od głównej stawki 1. Trzeba pamiętać, że im więcej linii wypłat i im wyższa stawka tym mamy większą szansę na wygraną i wyższą kwotę wejścia. Ilość i wartość wszystkich kombinacji zawarta jest już w samym slocie. Jeśli uda nam się trafić:

  • 5 dzwonków, wiśni, cytryn oraz arbuzów, zgarniemy gwarantowaną sumę 10,000,
  • 5 ikon baru, dostaniemy za zielone 100,000, czerwone 25,000, niebieskie 50,000,
  • 3 gwiazdy (Scatter), gwarantują aż 10 darmowych rund (jedynie w wersji hazardowej),
  • 3-5 dzwonków, daje nam wygraną w wysokości 1,000 do 10,000 monet,
  • 3 arbuzów, wygramy 1,000, a nawet 10,000 monet.

Wszystko zależne jest od wysokości zakładów i ilości trafionych symboli. Każdy gracz przygotowujący się do grania w Hot Target musi wiedzieć, że ustawienie 9 linii jest w zupełności bardzo korzystne, aby zdobyć najwyższą liczbę żetonów (100 na każdą ustawioną linię). Maksymalnie w ten sposób możemy obstawić 900 żetonów. Przycisk BET MAX pozwoli na obstawienie najwyższej sumy.

Największa wygrana jest wtedy, gdy uda się wylosować 5 ikon czarnych jokerów – wtedy nasza łączna suma wygranych pieniędzy zostanie pomnożona razy 5,000!!

Bonusy slotu Hot Target

Plusy kasyn online są szczególnie zależne od producenta gier. Głównym zadaniem gracza jest szczegółowe zapoznanie się z procesami hazardowymi, które w późniejszym czasie mogą stać się żyłą złota i przynieść atrakcyjne korzyści. Należy pamiętać, że w tym miejscu pośpiech nie ma żadnego znaczenia, chodzi tu o dobro gracza i jego poziom zadowolenia. Rundy bonusowe i darmowe spiny są główną zaletą gry Hot Target. Gra bonusowa jest całkowitym standardem, daje nam możliwość podwojenia wygranej wcześniej kwoty, podejście dodatkowe lub kręcenie bębnem. Dwie ostatnie opcje do wyboru, wedle koncepcji gracza.

Podsumowanie

Automat do gry Hot Target slot wiąże się przede wszystkim z dość łatwymi zasadami. Nawet mało doświadczony gracz jest w stanie dość szybko i skutecznie opanować je bez żadnego, dodatkowego problemu. Wersja online daje nam korzyści, w postaci darmowych spinów, gry bonusowej oraz wygranej prawdziwej sumy pieniędzy. Główną wadą tej gry jest brak jej pełnej wersji w Internecie za darmo. W przypadku tej gry przyciąga nas kolorowa szata graficzna, która oferuje czerwoną planszę, białe tło bębnów oraz kolorowe owoce. Cały interfejs jest dość oryginalnie przedstawiony, odpowiednio przejrzysty i czytelny. Poznaj inne darmowe gry hazardowe na naszej stronie!

Hot Target Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak