Mucha Mayana

Mucha Mayana

Mucha Mayana – nowy automat do gry z nietypowymi zasadami gry

Mayana to jasny i niestandardowy automat, który pozwala uzyskać dość dużą wygraną ze względu na małe, ale częste płatności. Po zapoznaniu się z charakterystyką i zasadami gry w tym automacie możesz zacząć kręcić bębnami za darmo na naszej stronie.

Specyfikacje automatu do gry Mayana

Na początku gry na polu widoczne są tylko 3 bębny, z których każdy ma 3 symbole. Mogą ustawiać się w kombinacjach nagród na 27 liniach wypłat. Pierwsza i piąta rolka są początkowo niedostępne. Znaki mnożników są pokazane u góry po lewej: x1, x2 i x3, a po prawej u góry jest po prostu zamknięte blokami. Oba bębny końcowe stają się aktywne, jeśli zostaną spełnione specjalne warunki.

Gdy gracz otrzymuje wygrywa poraz pierwszy, dolne bloki blokujące 1 i 5 bębny zostają odsunięte, a symbole są ułożone w następujący sposób: w dolnym rzędzie – 5 symboli, w środkowym i górnym rzędzie – trzy. Kolejne spiny są uruchamiane automatycznie i bezpłatnie. Wszystkie wygrane otrzymane na takim polu gry są podwojone. Po następnej udanej kombinacji blok jest usuwany z drugiego rzędu. Teraz tylko 3 komórki pozostają w górnym rzędzie i po 5 sztuk w dwóch dolnych. Liczba linii płatniczych w tym przypadku wzrasta do 108. Jeśli gracz ma szczęście i wygrywa następny obrót, ostatnie bloki znikają, a liczba linii wypłat wzrasta do 243. Kwota wypłaty otrzymanej w takich warunkach wzrasta trzykrotnie.

Duża liczba linii wygrywających w połączeniu ze współczynnikami wypłat przyczynia się do częstych wygranych w grze Mayana.

Zakłady i wygrane w automacie Mayana

Minimalny zakład na jeden obrót bębnów automatu Mayana wynosi 25 żetonów. Maksymalna kwota wynosi 100. Wygrane oblicza się według następującego wzoru: całkowity zakład jest mnożony przez współczynnik nagród przypisany do łańcucha określonej liczby znaków.

Maksymalna wygrana w automacie Mucha Mayana wynosi 6 wszystkich zakładów. Wygrasz go, jeśli trafisz na 5 symboli czerwonej maski rytualnej. Ta sama liczba żółtych kostek z wylosowanym lampartem daje graczowi wygraną w 3 zakłady. Kombinacja pięciu symboli fioletowej sowy lub zielonej żaby opiera się na współczynniku x2. W grze są mniej cenne symbole: cztery kryształy fioletu, zieleni, niebieskiego i białego. Wszystkie te symbole mają identyczne współczynniki: na 5 sztuk gracz otrzymuje 0,32 zakładu, na 4 – 0,24, na 3 – 0,16 kwoty zakładu.

Mayana demo ma dość opłacalną losową funkcję – Mucha Mayana. W rundzie z otwartymi wszystkimi komórkami może pojawić się spontaniczny mnożnik. Jego rozmiar waha się od x4 do x20. To właśnie ten współczynnik będzie działał przy obliczaniu wysokości wygranych, co oznacza, że ​​możesz wygrać naprawdę imponującą kwotę.

Zacznij grać online na nowym automacie Mayana już teraz, wykorzystaj swoją szansę na łatwe, częste wygrane i ciesz się wyjątkowymi funkcjami tego automatu.

Mucha Mayana Szczegóły gry

Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie