Mucha Mayana

Mucha Mayana

Mucha Mayana – nowy automat do gry z nietypowymi zasadami

Mayana to jasny i niestandardowy automat, który pozwala uzyskać dość dużą wygraną ze względu na małe, ale częste płatności. Po zapoznaniu się z charakterystyką i zasadami gry w tym automacie możesz zacząć kręcić bębnami za darmo na naszej stronie.

Automat do gry Mucha Mayana to niewątpliwie interesująca propozycja od dostawcy Quickspin. Dostawca oferuje nam świetny slot, którego głównym motywem są Majowie. Ten automat zabierze graczy w głąb dżungli Azteków, aby zbadać kolorowe maski plemienne i cenne kamienie szlachetne. Tło to zielona liściasta dżungla z mglistym niebem i grawerowanymi kamiennymi filarami. Z układem 3-bębnowym i 3-rzędowym wygląda to na prostą grę, ale rolki stają się 5×3 dla standardowego wyglądu. Jednak po bokach bębnów znajdują się mnożniki, które mogą się rozszerzać, tworząc jeszcze więcej rolek!
Strona oczywiście dla wszystkich chętnych oferuje również możliwość gry online za darmo. Jesteś gotowy? Jeśli fascynuje Cię historia i chcesz odkrywać szczegóły z życia Majów – jesteś w idealnym miejscu!

Specyfikacje automatu do gry Mayana

Na początku gry na polu widoczne są tylko 3 bębny, z których każdy ma 3 symbole. Mogą ustawiać się w kombinacjach nagród na 27 liniach wypłat. Pierwsza i piąta rolka są początkowo niedostępne. Znaki mnożników są pokazane u góry po lewej: x1, x2 i x3, a po prawej u góry jest po prostu zamknięte blokami. Oba bębny końcowe stają się aktywne, jeśli zostaną spełnione specjalne warunki.
Gdy gracz otrzymuje wygrywa poraz pierwszy, dolne bloki blokujące 1 i 5 bębny zostają odsunięte, a symbole są ułożone w następujący sposób: w dolnym rzędzie – 5 symboli, w środkowym i górnym rzędzie – trzy. Kolejne spiny są uruchamiane automatycznie i bezpłatnie. Wszystkie wygrane otrzymane na takim polu gry są podwojone. Po następnej udanej kombinacji blok jest usuwany z drugiego rzędu. Teraz tylko 3 komórki pozostają w górnym rzędzie i po 5 sztuk w dwóch dolnych. Liczba linii płatniczych w tym przypadku wzrasta do 108. Jeśli gracz ma szczęście i wygrywa następny obrót, ostatnie bloki znikają, a liczba linii wypłat wzrasta do 243. Kwota wypłaty otrzymanej w takich warunkach wzrasta trzykrotnie.

Duża liczba linii wygrywających w połączeniu ze współczynnikami wypłat przyczynia się do częstych wygranych w grze Mayana.

Grafika w grze jest bardzo interesująca i zdecydowanie wprawia gracza w lepszy, bardziej wakacyjny nastrój. Elementy gry są bardzo przejrzyste, gracz nie jest “bombardowany” zbyt dużą liczbą elementów bądź rozpraszających detali.
Wszystkie ważne informacje są w grze widoczne i dobrze wyeksponowane. Informacje na temat Twojego salda, linii zakładu, stawki całkowitej oraz wygranej, znajdziesz w dolnym pasku gry.
Zagraj w slot Mayana – kasyno Vulkan Vegas oferuje grę za darmo i na prawdziwe pieniądze!

MAYANA W KASYNIE VULKAN VEGAS

Zakłady i wygrane w automacie Mayana

Minimalny zakład na jeden obrót bębnów automatu Mayana wynosi 25 żetonów. Maksymalna kwota wynosi 100. Wygrane oblicza się według następującego wzoru: całkowity zakład jest mnożony przez współczynnik nagród przypisany do łańcucha określonej liczby znaków.

Maksymalna wygrana w automacie Mucha Mayana wynosi 6 wszystkich zakładów. Wygrasz go, jeśli trafisz na 5 symboli czerwonej maski rytualnej. Ta sama liczba żółtych kostek z wylosowanym lampartem daje graczowi wygraną w 3 zakłady. Kombinacja pięciu symboli fioletowej sowy lub zielonej żaby opiera się na współczynniku x2. W grze są mniej cenne symbole: cztery kryształy fioletu, zieleni, niebieskiego i białego. Wszystkie te symbole mają identyczne współczynniki: na 5 sztuk gracz otrzymuje 0,32 zakładu, na 4 – 0,24, na 3 – 0,16 kwoty zakładu.

Mayana demo ma dość opłacalną losową funkcję – Mucha Mayana. W rundzie z otwartymi wszystkimi komórkami może pojawić się spontaniczny mnożnik. Jego rozmiar waha się od x4 do x20. To właśnie ten współczynnik będzie działał przy obliczaniu wysokości wygranych, co oznacza, że ​​możesz wygrać naprawdę imponującą kwotę.

Kiedy gra się rozpoczyna, zaczyna się od standardowej konfiguracji szpuli 3 x 3 i 27 wygrywających linii. Podstawowa gra polega na dopasowaniu kolorowych kamieni szlachetnych i symboli maski zwierząt, aby jak zwykle tworzyć zwycięskie kombinacje. To, co sprawia, że ​​jest to świetna gra, to dodatkowe funkcje bonusowe, takie jak Mucho Mayana i Re-Spin, które naprawdę mogą pomóc Ci wygrać spore sumy pieniędzy. Co więcej, funkcja Re-Spin daje darmowe spiny, dzięki czemu możesz to zrobić bez dodatkowych kosztów!

Zacznij grać online na nowym automacie Mayana już teraz, wykorzystaj swoją szansę na łatwe, częste wygrane i ciesz się wyjątkowymi funkcjami tego automatu.

Bonusy Mucha Mayana

Jeśli jest jedna rzecz, którą wszyscy gracze uwielbiają w automatach do gry – dodatkowe obroty! W Mayanie funkcja Re-Spin jest aktywowana, gdy trafisz trzy połączone symbole z rzędu. Te wygrywające symbole zostaną zablokowane, zanim jakiekolwiek dodatkowe pasujące symbole przedłużą zwycięską kombinację o 1x, 2x lub nawet 3x, w zależności od rozwinięcia siatki bębnów i kombinacji, którą zakręcasz.

Aby uzyskać jeszcze większą szansę na duże wygrane, gra oferuje jeszcze jeden atrakcyjny bonus. W ostatnim trzecim ponownym spinie i jeśli rolki są w pełni rozwinięte, ta funkcja może losowo uruchomić się i doprowadzić do dużej wypłaty. Jeśli masz szczęście, aby uruchomić Mucho Mayana, Twoja wypłata jest pomnożona nawet do 20x, co zdecydowanie jest bardzo miłym wynikiem!

Podsumowanie

Mayana Mucha to z pewnością atrakcyjna propozycja dla fanów historii oraz rozrywek związanych z plemiennymi klimatami. Z pewnością do dużych zalet gry należy jej przejrzystość i łatwa obsługa. Czy gra posiada jakieś wady? Naszym zdaniem, raczej nie.
Na naszej stronie możesz zagrać w Mayana Mucha jak i wiele innych gier zupełnie za darmo, bez logowania.

Mucha Mayana Szczegóły gry

Producent:
Quickspin
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie