Joker Pro

Joker Pro

Joker Pro za darmo

Automat Joker Pro to futurystyczny i szybki 10-liniowy automat wideo obsługiwany przez NetEnt. Gra wygląda świetnie – bogata grafika, fantastycznie dopasowane kolory to dopiero część cech jakie charakteryzują ten automat. Naszym zdaniem, warto pokusić się o grę, choćby z tego względu, że masz tu do dyspozycji wiele, wiele przeróżnych możliwości na wygranie pieniędzy. Oczywiście, jeśli nie chcesz wpłacać depozytu, na naszej stronie możesz również zagrać całkowicie za darmo, bez rejestracji.

Joker Pro slot – szczegóły gry

Wyposażony w nowoczesny design i ścieżkę dźwiękową, automat online zawiera również dobrze znane diamentowe symbole, dzwonki, siódemki, szczęśliwe koniczyny i podkowy. Symbolem rozproszonym w grze jest symbol Kapelusz Jokera, podczas gdy dzika karta jest oznaczona słowem Wild. Gracze mogą tutaj zagrać za darmo na automacie Joker Pro lub wybrać jedno z wymienionych kasyn NetEnt, aby zagrać na automacie za prawdziwe pieniądze.

Przed obróceniem rolek automatu gracze powinni dostosować preferowany zakład. Podczas gry na 10 liniach stałych, gracze mogą klikać przyciski „Poziom”, aby wybrać poziom zakładu i „Wartość monety”, aby dostosować rozmiar monety. Minimalna wielkość monety wynosi od 0,2 do 100. Przycisk „Spin” uruchamia grę, „Autoodtwarzanie” obraca bębny przez określoną liczbę razy nieprzerwanie, a dwukrotne kliknięcie „Max Bet” obróci je przy najwyższym dostępnym zakładzie.

BONUS 200% + 50 DARMOWYCH SPINÓW W VULKAN VEGAS

Jak wygrać w Joker Pro?

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną? Kiedy jeden lub więcej rozprasza się na bębnach 2, 3 lub 4, uruchomiona zostanie specjalna funkcja gry o nazwie Joker Pro Re-Spins. Podczas ponownych obrotów Jokera Pro rolki 1 i 5 zmieniają się w dzikie, a 3 pozycje Hot Spot pojawiają się pośrodku bębnów 2, 3 i 4. Rozprasza, które wywołały ponowne obroty, zamieniają się w dzikie karty i przyklejają się do bębnów, podczas gdy rolki ponownie się obracają.

Jeśli jeden lub więcej symboli dzikich wyląduje na bębnach podczas funkcji ponownego spinu Jokera Pro, zostanie przyznany kolejny ponownie spinacz Jokera Pro. Dodatkowo, jeśli 3 dzikie karty wylądują na pozycjach Hot Spot, wygrana w Hot Spot wyniesie 1000 razy stawkę, co zakończy Joker Pro Re-Spins.

W Joker Pro masz do dyspozycji 10 różnych linii wypłaty, co oznacza, że ​​istnieje wiele różnych kombinacji, które możesz trafić, aby zostać zwycięzcą.

Bonusy Joker Pro

Ze względu na dość atrakcyjne zasady gry w Joker Pro online, dostawca oprogramowania nie przewidział żadnych dodatkowych bonusów dla graczy. Nie jesteśmy jednak zaskoczeni tym faktem – propozycje dodatkowych kombinacji w obrotach są na tyle atrakcyjne, że brak bonusów nie jest żadną przeszkodą w możliwości wygrania sporej sumy pieniędzy. Zachęcamy więc do skorzystania z gry. Już teraz, na naszym portalu możesz również zagrać całkowicie za darmo!

Podsumowanie

Z wielkim entuzjazmem polecamy grę Joker Pro. Klasyczna gra tematyczna, która zawiera wiele funkcji bonusowej głównej gry. Ten automat Joker Pro na urządzenia mobilne jest miłym uzupełnieniem niektórych bardziej skomplikowanych automatów NetEnt, szczególnie gdy czujesz, że potrzebujesz zmiany.

Upewnij się tylko, że Twój budżet pozwala Ci na grę na pieniądze – Joker Pro może pochłaniać pieniądze, jeśli nie jesteś ostrożny.

Joker Pro Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
200