Aztec Treasure

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.08 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

        Wideo automat Aztec Treasure zabiera gracza w ekscytującą podróż pośród zdobyczy antycznej cywilizacji Ameryki Południowej. W przypadku tej gry jednoręki bandyta mamy do czynienia z pięcioma bębnami i maksymalnie dziewięcioma liniami zwycięstwa. W produkcji studia Novomatic obecne są zarówno scattery, jak i dziki symbol, tematyka z pewnością wyda się zaś przyjemnie znajoma wszystkim bywalcom kasyn tradycyjnych i internetowych.

        Rozgrywka w Aztec Treasure online nie wyróżnia się zbytnio na tle innych gier jej producenta. Do gracza należy stawianie zakładów na linie zwycięstwa, których wybrać można maksymalnie dziewięć. Zależnie od chęci grać można na jedną, trzy, pięć, siedem lub dziewięć linii. Na każdą z nich postawić można do stu kredytów, czyli maksymalny zakład wynosi dziewięćset. Na szczęśliwego gracza czeka sporo bonusów, w tym:      

  •         bonusowe obroty,  
  •         dzikie symbole i scattery,   
  •         atrakcyjne mnożniki pozwalające na powiększenie wygranej 9,000x,     
  •         opcja Gamble or Take.

Gamble or take to charakterystyczny jak na gry, maszyny studia Novomatic bonus. Po utrafieniu zwycięskiej kombinacji graczowi umożliwia się postawienie całej swojej wygranej z szansami 50/50. Jeśli zdecyduje się spróbować szczęścia, musi wybrać czerwoną lub czarną kartę. Jeżeli trafi, jego wygrana jest podwajana, a proces powtórzyć można do pięciu razy. W przypadku przegranej cała kwota przepada.

Symbole

        Użytkujący hazardowe gry-automaty są prawdopodobnie zaznajomieni z kultowym azteckim motywem wykorzystywanym przez Aztec Treasure. Symbole wyglądają raczej staroświecko, naśladują klasyczne gry na automatach obecne w tradycyjnych kasynach. W kolejności od najmniej do najbardziej cennych są to:
       

  •         Złota ropucha,
  •         Warzywa,
  •         Egzotyczne zwierz,
  •         Azteckie postacie,
  •         Rytualna maska,
  •         Azteckie bogactwa,
  •         Schodkowa piramida.

        Ta ostatnia służy jednocześnie jako dziki symbol. Trafienie pięciu piramid na jednej linii wiąże się z największą możliwą do zdobycia wygraną – to 9000 kredytów. Ostatni symbol – scatter – to czerwony ptak z rozłożonymi skrzydłami.

Interfejs

        Interfejs Aztec Treasure jest nieskomplikowany, reprezentuje typowe automaty online studia Novomatic. Głównymi elementami przejrzystego menu są przydatne przyciski Bet One i Bet Max. Istnieje także możliwość włączenia trybu automatycznego i zrzucenia kolejnych obrotów na sztuczną inteligencję. Gracz ma łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i nie ma możliwości, aby zgubić się w mnogości opcji, ponieważ Aztec Treasure po prostu nie oferuje wiele więcej niż inne maszyny hazardowe. W grze nie występują żadne bonusowe etapy ani urozmaicenia.

        Jeśli azteckie ruiny to miejsce, które chciałbyś zwiedzić, zagraj w Aztec Treasure za darmo już teraz. Nasza strona oferuje darmowe gry (Aztec Treasure jest wśród nich) w wersjach demo. Dzięki nim możesz wypróbować każdy automat, zanim zdecydujesz, czy zainwestować w niego prawdziwe pieniądze.

 

Aztec Treasure Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.5
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie