Red Hot Fruits

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.86 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Red Hot Fruits za Darmo

Automat do gry Red Hot Fruits została wyprodukowana przez BluePrint Gaming. Ta gra to wszystko, czego możemy oczekiwać od „klasycznego” slotu, a więc brak tu imponującej grafiki i możemy zauważyć jedynie delikatny szum bębnów. Red Hot Fruits to gra, która w praktyce przypomina coś w rodzaju meczu. Już pierwszy zakręt bębnem ukaże nam melony, wiśnie oraz dużo innych symboli, które można było zauważyć tradycyjnych automatach od wielu lat. Cały klimat gry ma za zadanie nawiązywać do automatów, których obsługa polegała na grze za pomocą uchwytów. Do tego klimatu nawiązuje również wyposażenie w pięć bębnów. Swoją nazwę gra z pewnością zawdzięcza wyraźnej czerwonej oraz pomarańczowej kolorystyce i owocowemu motywowi. To z pewnością bardzo oryginalna rozrywka, a nasza strona oferuję darmową rozgrywkę.

Red Hot Fruits slot – główne funkcje

Automat do gry Red Hot Fruits z pięcioma bębnami posiada dziesięć wygrywających linii. Do tego charakteryzuje się wyraźnymi barwami, ponieważ posiada pomarańczowe oraz czerwone tło na bębnach. Większą część ekranu gracza zajmuje pięć bębnów, które przypominają te umieszczone na mechanicznej maszynie. Graczowi towarzyszą dźwięki kliknięcia oraz delikatny szum bębnów. Gra jest niezwykle prosta, a wszelkie potrzebne informacje, jak stawka oraz liczba linii wyświetlone są na ekranie.

Jak wygrać w Red Hot Fruits?

Gra Red Hot Fruits zapewni nam wygraną, gdy na jednej linii płatniczej ukażą się trzy kolejne symbole, do których zaliczamy:

  •         Diament to jeden z najwyżej płatnych symboli, którego z pewnością nie znajdziemy w klasycznym slocie. Ten symbol pozwoli nam wybrać 500 żetonów, jeżeli zdecydujemy się na grę o maksymalnym rozmiarze zakładu. To największa wygrana w tej grze.
  •         Pojawiające się również symbole siódemek pozwolą nam na wygraną o wartości 50 żetonów.
  •         20 żetonów będziemy mieli okazję wygrać, gdy pojawi się symbol BAR.
  •         Pozostałe klasyczne symbole, jak wiśnie, melony, cytryny oraz pomarańcze pozwolą nam zdobyć nagrodę w postaci 6, 7 oraz 8 żetonów.
  •         Do najniżej płatnych symboli zaliczamy niewielki niebieski klejnot, który wart jest jedynie 1 żeton.

To już wszystkie występujące w tej grze symbole. Symbole, które pojawiają się na bębnach, ułożone są w stos, a więc zdobycie wygranej daje nam duże prawdopodobieństwo na więcej niż jedną. Mogą zdążyć się sytuację, że cały slot będzie wypełniony tylko jednym symbolem, a więc wszystkie linie spowodują wypłatę już po jednym obrocie. Każda wygrana uprawnia nas do rozegrania kolejnej partii. Gra przeniesie nas na kolejny ekran, gdzie znajdują się cztery bębny z innymi grami. Mamy możliwość podwojenia do 2,3,5 oraz 10 bębnach. Oczywiście, gdy jeden z symboli wypełni cały bęben zostaną one przeniesione na mniejsze bębny zlokalizowane w górze.

ZDOBĄDŹ BONUS 200% + 50 DARMOWYCH SPINÓW W VULKAN VEGAS

Bonusy Red Hot Fruits

W sytuacji, gdy skompletujemy cały zestaw bębnów, w grze pojawia się tak zwane czerwone gorące owoce. Zobaczymy więc mechanizm przypominający koło fortuny, na którym tylko jeden czerwony segment będzie opisany słowem STOP, a z kolei pozostałe będą miały zielone kolory. W sytuacji, gdy wylądujemy na zielonym polu, nasza rozgrywka będzie kontynuowana. Postaraj się uniknąć czerwonego. Spróbuj swoich sił za darmo w grze Red Hot Fruits na pewno nie będziesz tego żałował.

Podsumowanie

Slot Red Hot Fruits to jedna z wielu dostępnych w Internecie standardowych rozgrywek, mimo to jest w stanie zainteresować gracza już od pierwszych minut. Stanowi pewnego rodzaju mecz, w którego czasie gramy o zdobycie głównej nagrody. Szansa na zgarnięcie wysokiej wygranej jest naprawdę duża. Nasza strona oferuje wiele darmowych gier hazardowych bez konieczności rejestracji. Nie czekaj i koniecznie sprawdź!

Red Hot Fruits Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.20
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
250000