Zdrapka jest uważana za popularną rozrywkę, która na rynku hazardowym istnieje już kilkadziesiąt lat. Są to gry klasyczne, w wersji papierowej, znane przez wszystkich. Te klasyczne papierowe zdrapki gwarantują bardzo duże pule nagród. Możemy spekulować, że większość graczy swój hazard rozpoczęli właśnie od tych niepozornych zdrapek.

Kasyna internetowe to nie jedyne miejsce, w którym znajdziemy zdrapki online bez wkładu finansowego. Wielbiciele gier hazardowych doskonale wiedzą, że na każdych stronach poświęconych popularnym slotom, można spotkać popularne symulatory automatów slotowych. W dzisiejszych czasach na rynku hazardowym, przede wszystkim w kasynach internetowych dostępne są zdrapki online na pieniądze. Są to gry, które zyskały duże zainteresowanie wśród wiernych graczy. Zdrapki początkowo wprowadzono na rynek w podstawowej, papierowej wersji w latach 70 ubiegłego wieku.

Gry zdrapki online zostały stworzone w szczególności do kasyn online. Głównym ich atutem jest szeroki wachlarz wyboru. Oferujemy zdrapki online w przeróżnych odmianach – do wyboru do koloru. Zdrapki gwarantują bardzo duże pule nagród. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań nie musimy biegać do punktów, które zajmują się kolekturą, by nabyć blankiety ze zdrapkami. Obecnie w wielu serwisach internetowych można wybrać wśród dużego wyboru i zagrać o dużą wygraną.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć jakie liczne zdrapki online kompletnie za darmo, bez jakiegokolwiek wkładu finansowego. Ciężko określić jakie gry zdrapki online przynoszą najczęściej wygraną, ponieważ są one całkowicie losowe!

Jeśli jesteś wielkim fanem zdrapek online, należy przede wszystkim zapoznać się z każdą grą oraz jej zaletami. Największymi atutami zdrapek są przede wszystkim:

 • proste zasady gry – od dawna zasady zdrapek online się nie zmieniają, należy jedynie zdrapać wyznaczone pole gry. W ten oto łatwy sposób można stać się posiadaczem wysokiej puli pieniędzy. Tego typu gry hazardowe przeznaczone są zarówno dla początkujących osób, jak i tych zaawansowanych;
 • możliwość szybkiej rozgrywki – dostęp, aby grać w zdrapki online jest niezwłocznie łatwy, należy wejść tylko na stronę internetową, wybrać odpowiednią grę, która Cię interesuje i grać;
 • dodatkowe bonusy – podczas gier hazardowych, nawet zdrapek możemy z pewnością liczyć na dodatkowe bonusy, które zazwyczaj otrzymamy po rejestracji własnego konta;
 • różnorodność gier – różnorodność zdrapek online w sieci jest olbrzymia. Wszystkie gry zdrapki online dostępne są w różnych tematykach, dlatego za każdym razem decydując się na grę, możemy wybrać inną. Każdy rodzaj gry oferuje inne wygrane – z góry założone.

Czym są gry zdrapki online?

 • Najprostszym sposobem hazardu są zdrapki online na pieniądze. Ich początek, czyli wprowadzenie na rynek hazardowy datuje się na lata 70. dwudziestego wieku. Stały się one bardzo szybko popularne, ponieważ możliwość szybkiej, jak zarazem wysokiej wygranej przyciągnęła wiele osób do grania.
 • Stacjonarnie możemy skorzystać ze zdrapek w formie papierowej oraz zdrapać ręcznie wyznaczone pole. Pod warstwą, która należy zdrapać znajdują się liczne symbole, które przeważnie w określonych kombinacjach gwarantują wygraną, w zależności od producenta. Może to być mała wygrana, duża lub wcale nie. Osoba decydująca się na tego typu gry, od razu wie, czy należy się jej wygrana. Dostępne w sieci polskie zdrapki online nie stanowią żadnych dodatkowych problemów dla deweloperów hazardowego software’a.
 • W 2005 roku w listopadzie Scratch2Cash uruchomił pierwszy projekt w Internecie, który był w całości poświęcony internetowym zdrapką. W późniejszych etapach pomysł ten został zauważony przez innych dostawców gier, a w obecnych czasach tego typu gry stanowią popularną zabawę, w którą można grać za pomocą różnych wirtualnych kasyn.
 • Granie we wszelkie gry hazardowe stanowi czystą przyjemność. Dzięki rozwojowi technologii, w dzisiejszych czasach, aby grać w zdrapki gry online nie trzeba nawet opuszczać domowego zacisza. Przez wiele lat, gry liczbowe oraz klasyczne zdrapki w formie blankietów były dostępne wyłącznie w kolekturach. Z biegiem czasu, dzięki innowacyjności pojawiły się gry liczbowe oraz zdrapki do użytku online.

Jak grać w zdrapki online?

 • Według większości źródeł wszystkie dostępne zdrapki internetowe zostały stworzone na bazie automatów slotowych. Aby w nie grać musisz mieć ukończone 18 lat. W zdrapki za darmo można również zagrać w naszym serwisie. Zasady niektórych z nich są dosyć złożone.
 • Fani gier hazardowych typu zdrapka online mogą przebierać w wielu różnych rodzajach, lecz każda zdrapka z osobna ma takie same zasady. Mamy zamalowane pole, pod którym kryją się kombinacje symboli. Ścieramy pole i sprawdzamy, czy tym razem szczęście się do nas uśmiechnęło. Dostępne zdrapki przez internet są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy się dobrze zabawić, a przy tym wygrać dodatkowe pieniądze. Istotą każdej gry-zdrapki online jest przede wszystkim trafienie w odpowiednie kombinacje symboli oraz uzyskanie za to głównej nagrody.
 • W zależności od wyboru zdrapki i producenta – wygrane są różne. Połączenie darmowych gier w zdrapki internetowe z możliwością wygrywania prawdziwych pieniędzy są wspaniałym połączeniem. Niektóre kasyna oferują nowym graczom dodatkowe bonusy bez depozytu na start. Należy pamiętać, że zarejestrowani gracze mają wiele więcej możliwości, na większe wygrane.
 • W sieci dostępne są zarówno zdrapki klasyczne oraz takie z różnymi ekscytującymi motywami oraz sposobami gry. Wielcy fani zdrapek online mogą stosować pewne strategie, które zwiększają prawdopodobieństwo całkowitego zysku. W tym przypadku można pokusić się o usuwanie komórek w kolejności oraz kasowanie wszystkich komórek jednocześnie.

Zdrapki online: główne typy

Przedstawiamy kilka wariantów zdrapek online:

 • Zdrapki z wygrywającymi symbolami – tego typu zdrapki posiadają specjalnie przypisany symbol “wygrywający”, który widoczny jest w osobnej komórce. Odpowiednia wartość symbolu jest odgórnie przypisana do danego symbolu. Jeśli tylko “wygrany” symbol znajdzie swoje miejsce na ogólnym polu gry, to gracz otrzyma nagrodę.
 • Zdrapki ze zwiększonym polem do gry – w tego typu zdrapkach możemy zaobserwować bardziej rozbudowane rozwiązania. Widoczne są standardowe pola z rozszerzoną ilością rzędów i poziomów. Takie rozwiązanie może być znacznie korzystniejsze, ponieważ może zawierać nawet kilkadziesiąt komórek z obrazkami.
 • Zdrapki bonusowe – niektóre zdrapki oferują dodatkowe bonusy, które aktywowane są za pomocą głównego symbolu bonusu. W zależności od rodzaju gry, dodatkowe rundy bonusowe mogą być dostępne w formie: mini-gry pick&win, dodatkowych darmowych kart itd.
 • Wideo zdrapki – najbardziej znana wideo gra to Rocky Scratch wyprodukowana przez Playtech. Na ekranie dostępne są trzy główne komórki, w których każda zawiera odpowiednie symbole przedstawiające przeciwników głównej postaci Rocky’ego. Zadaniem gracza jest wybranie jednego uczestnika, a następnie na ekranie pojawi się krótka wideo symulacja gry.
 • Inne typy zdrapek online – z biegiem czasu na rynek hazardowy, wypuszczane są nowe odmiany zdrapek, które posiadają proste zasady – odpowiednio przystosowane dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

Producenci oraz popularne gry zdrapki online

 1. NetEnt. Wśród producentów gier hazardowych jest bardzo dobrze znany, a tym samym zbiera doskonałe oceny od klientów. NetEnt jest firmą, która powstała w 1996 roku. Wszystkie ich kasyna cieszyły się wysokim uznaniem oraz zainteresowaniem. Obecnie producenci NetEnt zajmują się przede wszystkim tworzeniem nowatorskich w pełni spersonalizowanych gier hazardowych. NetEnt zawsze stawiał na jakość gry, a nie na ilość.
  W kolekcji tego producenta znajdują się także zdrapki online z klasycznymi regułami i niestandardowymi opcjami. Na przykład Zodiak wyróżnia się nietypowym wyglądem pola, ale zasady gry są standardowe. Loteria 7 Gold Scratch zapewnia możliwość wzięcia udziału w bonusowej rundzie. Maksymalne wygrane sięgają nawet 100 tysięcy kredytów.
 1. Micrograming. Ta firma jest jedną z najstarszych i najbardziej uznawaną wśród producentów wszystkich gier hazardowych. Jest to jeden z najbardziej zasłużonych producentów gier oraz zdrapek dla kasyn online. Wśród swoich wyprodukowanych gier posiadają szereg bardzo ciekawych oraz popularnych rozwiązań. Główną zaletą Microgaming jest przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości wszystkich gier wypuszczonych na rynek hazardowy.
  Ten producent oferuje dziesiątki zdrapek. Do najpopularniejszych należą: Scal i Scratch, Lucky Numbers, Slam Funk, Pharaoh’s Gems, Scratch`N`Spin.
 1. Playtech. Jest producentem oprogramowania wysokiej klasy gier kasynowych, który w Polsce jest uznawany za guru. Jest kojarzony przede wszystkim z bardzo udanych tytułów hazardowych. Wszystkie oprogramowania, które wypuścił na rynek hazardowy, gwarantują wysoką jakość, solidność, bogatą szafę graficzną oraz ścieżki dźwiękowe.
  Playtech jest jednym z najobszerniejszych dostawców zdrapek. Łączy w sobie ponad pięćdziesiąt wersji. Oprócz wspomnianych gier Rocky Scratch, Classic Slots Scratch i Roulette Scratch, Gladiator również są popularne wśród graczy – Kong-8th Wonder of the World, A Night Out, Blackjack Scratch, Thor. Ponadto gracze dają pozytywne opinie o zdrapkach online, stworzonych po komiksach Marvel.

To czy warto grać w zdrapki online?

Gra w zdrapki w dzisiejszych czasach jest bardzo popularnym rozwiązaniem wśród hazardu. Decydując się na wszelkiego rodzaju gry zdrapki online, podstawą jest zapoznanie z najistotniejszymi informacjami na temat każdej wybranej gry. Zapoznanie się z każdą grą wiąże się przede wszystkim z wysokimi wygranymi. Wszystkie gry zdrapki za darmo są dostępne online na naszej stronie, bez jakichkolwiek wpłat prosto we flashu, bez logowania oraz bez wszelkich ograniczeń i limitów.

Zdrapki online niosą za sobą wiele zalet niż te w klasycznym wydaniu. Gdy mówimy o sieci, na myśl przychodzi nam niesamowity rozwój technologii, doskonałe oraz w pełni satysfakcjonujące mechanizmy funkcjonowania oraz duże wygrane. Tego typu gry hazardowe są pod kontrolą odpowiednich jednostek – urzędów. Dlatego kwestia legalności i bezpieczeństwa idzie w niepamięć.