Attila

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.4 / 5

Novomatic – kilka słów o producencie

Jest to z pewnością jedna z najbardziej uznawanych marek na rynku producentów oprogramowania do gier. Obecnie gry maszyny dostępne są praktycznie w całej Europie zarówno w kasynach naziemnych, jak również internetowych. Novomatic oferuję dziesiątki wysokiej jakości gry jednoręki bandyta. Jedną z bardziej znanych maszyn hazardowych dostarczanych przez tego producenta jest Book of Ra. Automat ten cieszy się ogromną popularnością i może być uznawany za wizytówkę tej firmy. Wyróżniającą się cechą gry na automatach firmy Novomatic jest opcja Gamble, która umożliwia zwielokrotnienie wygranej w przypadku wygrania mini-gry.

Motyw zastosowany w grze Attila online

Obecnie jest to jedna z najbardziej popularnych maszyn hazardowych online. Motyw tej gry opiera się o świat okrutnego wodza Hunów – Atylę. Jego królestwo rozciągało się od Morza Bałtyckiego przez Ural aż do Dunaju. Pomimo ogromnych wpływów, wódz Hunów nadal pragnął władać coraz większymi ziemiami. Rozbijał kolejne armie, plądrował wioski. Jeśli zawsze interesowała Cię historia i uwielbiasz gry na automatach, to ta gra jest właśnie dla Ciebie!

Opis gry

Attila jest to typowy wideo slot. Rozgrywka odbywa się na pięciu bębnach i dziewięciu liniach zwycięstwa. Stawki rozpoczynają się od jednego żetonu na linie, a kończą na stu. Z tego wynika, że maksymalna możliwa stawka na linie wynosi 900 żetonów.

Symbole zastosowane w grze to żołnierze, sceny z bitew, znaki kart od dziewiątki aż do asa. Występują również symbole specjalne:

Symbol joker’a (ang. Wild Symbol) – wódz Atyla, w przypadku pojawienia się go na bębnie gracz zgarnia największe wygrane. Ponadto symbol ten zastępuje wszystkie inne oprócz symbolu bonusu. Pojawienie się pięciu symboli wodza Atyla oznacza maksymalną wygraną.

Symbol bonusu (ang. Scatter Symbol) – obraz bitwy o zachodzie słońca, trzy lub więcej symbole spowodują, że gracz otrzyma piętnaście dodatkowych rund, a każda wygrana podczas ich trwania będzie potrojona.

Opcja ryzyka – w przypadku automaty online Attila dostępna jest również opcja gamble. Po wygranej gracz ma możliwość jej aktywacji, co spowoduje uruchomienie się mini-gry. Podczas jej trwania, aby wygrać należy zgadnąć kolor, dzięki czemu wygrana zostanie podwojona. Jeśli zostanie wybrany zły kolor, cała wygrana zostaje anulowana.

Zagraj w Attila za darmo!

Na stronie gry-hazardowe-za-darmo.com.pl masz możliwość gry w dziesiątki różnych gier hazardowych online. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie spośród gier opartych o różne motywy, liczbę linii zwycięskich, liczbę bębnów. A wszystko to za darmo, bez rejestracji, czy ściągania dodatkowego oprogramowania. Rozpocznij rozgrywkę w darmową grę Attila już dziś!

Attila Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.5
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
2
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
450