Valley of the Gods

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5

Valley of the Gods za darmo

Jeżeli ktoś miałby powiedzieć, czym jest wizytówka firmy tworzącej gry – w przypadku Yggdrasil byłby to slot Valley of the Gods. Już od pierwszych chwil widać, że twórcy poświęcili tej grze szczególną uwagę. Graczy wita niezwykle klimatyczne intro, którego nie powstydziłyby się największe studia tworzące gry wideo. Użytkownicy następnie zostają przeniesieni do jednej z egipskich świątyń, gdzie muszą odkryć jej tajemnice i zdobyć nagrody. Mitologia egipska cieszy się bardzo dużym popytem wśród użytkowników automatów do gier. W tak interesującym wydaniu slot Valley of the Gods okazuje się jednym z najlepszych obecnie wyborów, jeśli chodzi o iGaming.

To niestandardowy automat, który intryguje gracza od samego początku. Część symboli na bębnach jest zablokowana i jednym z nadrzędnych zadań użytkownika jest ich odblokowanie. Obsługa automatu odbywa się za pomocą intuicyjnego interfejsu, który znajduje się w dolnej części ekranu.

Na naszej stronie internetowej można zagrać w Valley of the Gods całkowicie za darmo, z użyciem wirtualnej waluty. Dzięki temu każdy może zapoznać się z tym niezwykle interesującym automatem do gier i wypróbować wszystkie jego funkcje.

Valley of the Gods slot – opis gry

Maszyna do gry wygląda jak standardowy automat, ale zawiera mnóstwo interesujących funkcji specjalnych. Ma 5 bębnów, które docelowo wyświetlają po 5 symboli. Na początku bębny mają kolejno 1, 3, 5, 3, 1 symboli, które umożliwiają stworzenie 45 linii wygrywających. W przypadku, kiedy uda się odblokować wszystkie symbole, kombinacje wygrywające mogą być formowane na 3125 sposobów.

Gra hazardowa online został wydany w 2017 roku, ale do dzisiaj trudno jest wyróżnić gry, które prezentują wyższą jakość grafiki. Każdy aspekt rozgrywki został przedstawiony w przepiękny sposób. Rozpoczynając od intro, poprzez tło, przyciski sterujące, aż po symbole. Dodatkowo w zależności od tego, co dzieje się na ekranie można obserwować bardzo wysokiej jakości animacje.

Na dole ekranu znajdują się informacje o zakładzie, wygranej oraz aktualnym saldzie konta. Grę można ustawiać za pomocą kilku standardowych przycisków:

  • „+” – rozsuwa menu z właściwościami gry oraz umożliwia otworzenie Paytable, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o grze.
  • „- i +” – ustawia zakład (od 0,004 do 4).
  • MAX BET – ustawienie maksymalnych wartości za pomocą jednego kliknięcia.
  • Obrót – uruchamia pojedyncze rozlosowanie symboli na bębnach.
  • Auto Play – włącza automatyczną rozgrywkę z aktualnymi ustawieniami zakładu. Gracz może zaprogramować od 10 do nieskończoności obrotów.

Jak wygrać w Valley of the Gods?

Każdy chce grać, żeby wygrać. W tym przypadku nadrzędnym celem będzie odblokowanie jak największej liczby symboli na bębnach numer 1, 2, 4, oraz 5. Dopiero wtedy gra nabiera prawdziwych rumieńców, a na ekranie cały czas dzieje się coś interesującego. Kolejnym sposobem na zgarnięcie ponadprzeciętnych wygranych będzie uruchomienie funkcji bonusowych.

W grze występuje 10 symboli, które można podzielić na 2 kategorie:

  • Symbole z niskimi wygranymi – znaki starożytnego Egiptu z kolorowymi kamieniami. Od najsłabiej do najlepiej płatnych według kamieni prezentują się w następujący sposób: niebieski, różowy, zielony, żółty, błękitny, czerwony.
  • Symbole z wysokimi wygranymi – obrazki z bogami starożytnego Egiptu. Najlepiej płatny z nich to Horus i Anubis, który w przypadku trafienia 5 symboli wypłaca aż 500 monet.

Twórcy zdecydowali się na nie zastosowanie standardowych funkcji bonusowych. Dlatego każdy fan automatów do gier powinien wypróbować oryginalne rozwiązania zastosowane w Valley of the Gods.

Bonusy Valley of the Gods

Nie ma tutaj standardowych funkcji bonusowych, uruchamianych za pomocą specjalnych symboli. Zamiast tego zastosowano oryginalne rozwiązania, uruchamiane automatycznie podczas zabawy:

  • Re-spin – za każdym razem, kiedy uda się trafić kombinację wygrywającą, odblokowuje się część symboli dodatkowych i uruchamia darmowy spin. Sytuacja powtarza się do czasu, aż nie uda się trafić kombinacji. Po odblokowaniu całego ekranu uruchamiają się posągi.
  • Win Multipliers – za każdym razem, kiedy uda się zgromadzić 5 niebieskich skarabeuszy przy aktywnym niebieskim posągu – mnożnik wygranych zwiększa się o 1x.
  • Extra Lives – za każdym razem, kiedy uda się zgromadzić 5 czerwonych skarabeuszy przy aktywnym czerwonym posągu, gracz otrzymuje jedno życie. Dzięki temu może uruchomić dodatkowy re-spin nawet wtedy, kiedy nie uda się trafić kombinacji wygrywającej.

Odkryj dolinę bogów i zdobądź jej bogactwo

Bawiąc się w Valley of the Gods, bardzo łatwo jest trafić wysokie wygrane. Automat został skonstruowany w taki sposób, żeby wygrane trafiały się bardzo często. To właśnie na kombinacjach wygrywających polega uruchamianie funkcji bonusowych, które dodatkowo je zwiększają. RTP na poziomie 96,2% oznacza, że automat często wypłaca o wiele więcej, niż się do niego wpłaciło.

Na naszej stronie internetowej możesz zagrać w trybie testowym, żeby wypróbować wszystkie opcje całkowicie za darmo i bez wymogu rejestracji. To doskonała okazja do zapoznania się z tym interesującym automatem do gier, zanim zdecydujesz się na gry na pieniądze. Po prostu graj i zdobywaj jak największe ciągi wygranych, a nagroda główna w końcu się pojawi.

Valley of the Gods Szczegóły gry

Producent:
Yggdarsil
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
3125
Min. liczba żetonów na spin:
0.04
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
4
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak