Sizzling Hot

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

GRAĆ NA PIENIĄDZE

        Stawiający zazwyczaj na świeże, oryginalne motywy pracownicy studia Novomatic zwrócili się tym razem w kierunku klasyki. Sizzling Hot to zatem powrót pomiędzy tradycyjne gry automaty, wykorzystujące niemalże wyłącznie owocowe symbole. Co więc charakteryzuje Sizzling Hot? Gra odbywa się na pięciu bębnach, a użytkownik ma możliwość obstawiania zakładów na dziewięć linii zwycięstwa. Nie ma darmowych spinów, bonusowych gier, dzikiego symbolu ani mnożników, produkcja broni się jednak niespotykaną obecnie na rynku prostotą, która z pewnością ujmie niejednego gracza.

Rozgrywka

        Sizzling Hot online to po prostu typowy video automat oparty na motywie owoców. Nie wyposażono go w wiele funkcjonalności poszerzających możliwości gracza – jego zadanie ogranicza się w zasadzie do stawiania kolejnych zakładów i puszczania następnego obrotu, do czego można przecież oddelegować maszynę. Ta w wersji demo darmowa gra Sizzling Hot zawiera bowiem przycisk Auto. Każdy odwiedzający oferujące tego typu gry kasyno Sizzling Hot to w końcu klasyczny jednoręki bandyta wie, na czym polega zabawa. Celem gracza jest zgromadzenie na liniach zwycięstwa takich samych symboli tak, aby zagwarantować sobie jak najwyższą wygraną.
        Tylko funkcja Gamble or take rozszerza rozgrywkę zarówno w Sizzling Hot Online Free, jak i w wersji, w której stawia się prawdziwe pieniądze. Po utrafieniu zwycięskiej kombinacji gracz ma zatem możliwość postawienia swojej nagrody w kolejnym zakładzie z wirtualnym krupierem. Gracze i przedstawiciele gry maszyny – mają równe, pięćdziesięcioprocentowe szanse, należy bowiem odgadnąć, czy krupier chowa czarną, czy czerwoną kartę. W przypadku zwycięstwa wartość wygranej ulega podwojeniu, przegrana oznacza zaś anulowanie całej kwoty.
        Na tym kończą się urozmaicenia w przypadku tej gry jednoręki bandyta. Nie uświadczymy w niej żadnych nietypowych mnożników ani udziwnień – to klasyczny owocowy automat. Brak darmowych spinów i bonusowych rund. Nietrudno się zatem domyślić, że niespodzianek oszczędziła gama sztampowych, ale lubianych symboli zaimplementowanych przez Novomatic.

Symbole

Jak już wspomniano, Sizzling Hot obywa się bez dzikiego symbolu. W grze obecne są jednak scattery. W kolejności od najmniej cennych do najbardziej wartościowych, symbole to:

  •         Mandarynki,
  •         Cytryny, śliwki i pomarańcze,
  •         Winogrona i arbuzy,
  •         Gwiazdka, pełniąca jednocześnie funkcję scattera,
  •         Siódemka.

        Ta ostatnia to zdecydowanie najbardziej wartościowy symbol. Zebranie pięciu siódemek pozwala na pomnożenie swojej wygranej przez najwyższy dostępny mnożnik – 5,000. Większość symboli musi znaleźć się na pięciu bębnach w jednej z dziewięciu dostępnych linii, aby system zaliczył kombinację za zwycięską. Wyjątkiem od tej reguły jest scatter. Trzy lub więcej gwiazdek, znajdujących się w dowolnych miejscach na ekranie, są już podstawą do zainkasowania nagrody.

Cechy charakterystyczne

        Zdaniem Novomatic średni procent zwrotu do graczy to 95,66. Sizzling Hot oferuje użytkownikom dość szeroki wachlarz możliwości i dużą elastyczność. Można dowolnie dostosowywać kwotę, jaką stawiamy na każdą linię zwycięstwa.

        Interfejs gry jest prosty i przejrzysty. Wyposażono go w kilka użytecznych funkcji, między innymi niewielki wyświetlacz, na którym gracz nieustannie widzi podsumowaną kwotę swojego zakładu na dany obrót. Jest to zakład na linię pomnożony przez liczbę linii, z których w danej chwili korzystamy. Szybka, żywa muzyka i kolorowy interfejs uprzyjemniają grę, a płomienie, które obejmują owoce po trafieniu wygranej kombinacji, czynią każde zwycięstwo jeszcze bardziej emocjonującym i dostarczającym satysfakcji.

        Na naszej stronie oferujemy darmowe gry hazardowe – Sizzling Hot także się do nich zalicza. Aby skorzystać z bogatej biblioteki automatów, nie trzeba pobierać plików ani uiszczać żadnych opłat. Jeśli więc z chęcią zasmakujesz kolejnej wariacji na temat klasycznego owocowego automatu, zagraj w wersję próbną Sizzling Hot za darmo już teraz i przekonaj się, czy warto zainwestować w produkcję prawdziwe pieniądze. Choć ten jednoręki bandyta korzysta z ogranych motywów, robi to w zgrabny sposób i oferuje graczom godne zwroty względem wpłacanych funduszy.

Sizzling Hot Szczegóły gry

Producent:
Novomatic
Linie wygrywające:
9
Maks. liczba żetonów na spin:
1000
Darmowe spiny:
Nie
Symbol Scatter:
Tak
Mnożnik:
Nie
Bębny:
5
Min. liczba żetonów na spin:
5
Opcja autoplay:
Tak
Symbol Wild:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Jackpot: