Ruletka Europejska – Evoplay

Ruletka Europejska – Evoplay Szczegóły gry

RTP:
97,3%
Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

European Roulette od Evoplay online za darmo

Ruletka europejska to bezsprzecznie najpopularniejszy rodzaj tej zabawy na świecie. Zważając na historię rozwoju królowej gier losowych, nie można się temu dziwić. To właśnie wersja europejska była bazą do wszystkich modyfikacji i wariacji, jakie można spotkać w kasynach całego świata. Dlatego każda osoba zainteresowana ruletka powinna poznać European Roulette gra od Evoplay. To niezwykle interesująca aplikacja, która w łatwy i przyjemny sposób przedstawia wszystko, co najlepsze w tej zabawie.

Firma odpowiadająca za przygotowanie programu podjęła się trudnego zadania przeniesienia zaawansowanej technicznie rozgrywki do wersji cyfrowej i przedstawienie tego wszystkiego na jednym ekranie. Trzeba przyznać, że zadanie się powiodło, a European Roulette ruletka zachęca do dalszej rozgrywki.

Bawić może się każdy – bez względu na zasobność portfela. W przeciwieństwie do ruletki w kasynie stacjonarnym lub internetowej wersji na żywo aplikacja jest dostępna jako European Roulette za darmo. Dzięki temu użytkownik może dokładnie przetestować wszystkie funkcje, możliwości i strategie – a wszystko to bez najmniejszego ryzyka. Na start otrzymuje się pokaźną pulę fikcyjnych pieniędzy. Gdyby środki się skończyły, to wystarczy po prostu ponownie uruchomić aplikację, a ona powróci do stanu początkowego.

Jako że wszystkim sterują algorytmy, użytkownik nie uświadczy w tej grze prawdziwego krupiera. To on pełni tutaj rolę gospodarza i sam odpowiada za ustawienie zakładów, zakręceniem koła do ruletki i odebraniu wygranej. Cała reszta to generator liczb losowych, który odpowiada za to, żeby wyświetlane wyniki zawsze były losowe.

Cechy European Roulette

Pomimo tego, że ruletka online uchodzi za jedną z najbardziej zaawansowanych gier losowych, European Roulette online został bardzo zgrabnie „upakowany” na jednym oknie. W ten sposób gracz nie musi przełączać się pomiędzy stołem z zakładami na koło od ruletki, ponieważ wszystko obserwuje z jednego punktu.

Grę obsługuje się za pomocą kilku przycisków znajdujących się w prawym dolnym rogu ekranu. Znalazło się także miejsce dla pobocznego pola z zakładami, które jest powszechnie znane jako „Tor Wyścigowy”. Z kolei w prawym górnym rogu wyświetlane są pola, które zostały wylosowane w ostatnich pięciu partiach. W ten sposób gracz jest w stanie w łatwy sposób zaznajomić się ze wszystkimi możliwościami, jakie zapewnia European Roulette hazardowa i zająć się tym, co przyjemne.

Zakłady obstawia się na klasycznej tabeli. Na jednym polu można położyć żetony o wartości od 0,1 do 50. Z kolei wybierając zakłady zewnętrzne, ramy te znacząco się rozsuwają i przykładowo dla kolorów minimalny i maksymalny zakład wynoszą kolejno 1 i 500. European Roulette gra online ma także kilka dodatkowych opcji, które znacząco ułatwiają zabawę. Szczególnie przydatne mogą okazać się przyciski interfejsu odpowiadające za:

  • wyczyszczenie aktualnego zakładu,
  • powtórzenie poprzedniego zakładu,
  • podwojenie aktualnych zakładów,
  • cofnięcie poprzedniego ruchu na stole do zakładów.

W ten sposób dana osoba może opracować sobie swój optymalny zakład i powtarzać go bez wymogu ponownego ustawiania stosów z żetonami. Twórcom bardzo zależało, żeby ich aplikacja była możliwie najłatwiejsza i trzeba przyznać, że zadanie się powiodło. Grę można sklasyfikować oczywiście jako European Roulette europejska (nie powinno to podlegać żadnej wątpliwości). Dlatego gra ma standardowy dla tej wariacji RTP na imponującym poziomie, wynoszącym 97,3%. Po odpowiednim opanowaniu rozgrywki można mieć pewność, że zawsze ma się bardzo wysokie szanse na wygraną.

European Roulette ruletka jak grać?

Korzystanie z oprogramowania Evoplay nie powinno nikomu sprawiać problemów. Twórcy przygotowali solidnie zaprojektowaną aplikację, która w zgrabny sposób prezentuje wszystkie dostępne opcje zabawy. Zanim jednak przejdzie się do rozgrywki, warto zapoznać się z rodzajami zakładów, które zapewnia European Roulette internetowa. Typy możliwości obstawiania zostały odpowiednio zaprezentowane na tabeli z polami. Można je podzielić na wewnętrzne (obstawianie na polach i pomiędzy nimi) oraz zewnętrzne (oferujące objęcie wielu pól jednocześnie).

Zakłady wewnętrzne

Pojedyncze pole Postawienie na konkretne pole z wypłatą wygranej 36:1.
Dwa pola Postawienie pomiędzy dwoma polami z wypłatą wygranej 17:1.
Linia Obstawienie poziomej linii (trzech pól) z wypłatą wygranej 11:1.
Róg Obstawienie czterech pól stawiając żeton w ich narożniku z wypłatą wygranej 8:1.
Podwójna linia Obstawienie dwóch poziomych linii z wypłatą wygranej 5:1.

Zakłady zewnętrzne

Tuziny Jednoczesne obstawienie 12 pól z wypłatą wygranej 2:1.
Połowy Jednoczesne obstawienie połowy pól z wypłatą wygranej 1:1.
Kolory Obstawienie wszystkich pól o danym kolorze z wypłatą wygranej 1:1.
Parzyste/nieparzyste Obstawienie wszystkich parzystych lub nieparzystych pól z wypłatą wygranej 1:1.

Standardowa rozgrywka na European Roulette casino przebiega w następujący sposób:

  1. Uruchomienie gry online.
  2. Wybranie zakładu – postawienie żetonów na polach odpowiadających konkretnym zakładom.
  3. Kliknięcie przycisku odpowiadającego za losowanie i obserwowanie rezultatu. Gra automatycznie przeliczy i przyzna ewentualną wygraną.
  4. Następnie gracz może powtórzyć poprzedni zakład lub powrócić do punktu pierwszego i przejść ponownie przez powyższy schemat ze zmienionymi typami.

Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci opracowano dziesiątki niezwykle interesujących strategii rozgrywki na ruletce. Ze względu na to, że europejska wariacja jest najpowszechniejsza, praktycznie wszystkie z nich idealnie wpasowują się w jej zasady. Dlatego warto zapoznać się z najpopularniejszymi z nich, wypróbować je w wersji European Roulette bez depozytu, a następnie spróbować szczęścia w rozgrywce na poważnie.

Podsumowanie

Europejska ruletka to pierwszy rodzaj tej zabawy, z jakim powinna zapoznać się każda osoba rozpoczynająca swoją przygodę z grami stołowymi. Evoplay wzięło na warsztat tę zaawansowaną zabawę i postarało się o stworzenie jej w możliwie najprzystępniejszy sposób. Skutkiem tego jest European Roulette – gra, która całą złożoność ruletki ukazuje na jednym ekranie z zaledwie kilkoma przyciskami do obsługi. Twórcy zrezygnowali z dodatkowych opcji, które mogłyby niepotrzebnie zwiększać złożoność ruletki i udało im się oddać wygodną, multiplatformowych ruletkę.

Gra jest cały czas dostępna w dwóch wersjach: European Roulette demo lub na prawdziwe pieniądze. Wystarczy wyszukać aplikację w bibliotece kasyna i włączyć w odpowiedniej formie. Wszystko zależy od gracza i jego preferencji. Gra automatycznie dostosowuje się do używanego urządzenia, dlatego można ją zawsze mieć przy sobie, żeby zrelaksować się przy kilku partiach.

Polecamy skorzystanie z możliwości, jakie daje European Roulette od firmy Evoplay. Gra spełnia wszystkie podstawowe założenia rozgrywki i przedstawia to w możliwie najprzystępniejszy sposób. Jeśli komuś wydawało się, że ruletka nie jest dla niego, przy pomocy tego oprogramowania z pewnością zmieni zdanie. Nauka obsługi to kilka chwil, a potencjał do zabawy, jaki zapewnia, jest praktycznie nieograniczony.

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena