Just Jewels

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

        Just Jewels austriackiego studia Novomatic ujmie z pewnością nie tylko kobiety, mimo iż to ich najlepszymi przyjaciółmi mają być diamenty. Ten video automat to zobrazowanie marzeń każdego aspirującego milionera. Pięciobębnowy jednoręki bandyta zawiera w sobie do dziewięciu linii zwycięstwa. Nie występuje w nim dziki symbol, rozgrywkę urozmaicają jednak scattery, a także charakterystyczna dla niejednej wyprodukowanej przez Novomatic gry jednoręki bandyta funkcja gamble.

Opys gry

        Główna tematyka, jak już wspomniano, odnosi się do tego, do czego dąży każdy grający w gry na automatach. Symbole uszeregowane w kolejności od najmniej do najbardziej wartościowych są więc reprezentowane przez:

  •         Ametysty i szmaragdy,
  •         Rubiny i turkusy,
  •         Symbol euro będący jednocześnie scatterem,
  •         Dolary i sztabki złota,
  •         Koronę.

        Ta ostatnia, gwarantująca wygraną mogącą dojść aż do 5,000, będzie z pewnością najbardziej wyczekiwanym widokiem. Największą możliwą wypłatą w grze jest wartość 10,000.

        Mechanika obecna w Just Jewels, klasycznie jak na automaty online, premiuje ustawione koło siebie takie same symbole. W tej produkcji wystarczą jednak trzy lub cztery, umiejscowione na dowolnych sąsiadujących bębnach, aby zgarnąć wygraną. Ta będzie oczywiście największa, gdy uda się trafić któryś z symboli na wszystkich pięciu bębnach. Scattery zachowują się nieco inaczej. Już trzy symbole euro rozlokowane gdziekolwiek na ekranie gwarantują wygraną, niezależnie od wzajemnego położenia.

Dodatkowe funkcje

        Bonusowa zawartość w Just Jewels online to między innymi charakterystyczne dla studia Novomatic wyzwanie gamble or take. Gracz ma możliwość wybrania, z na ile linii wypłaty chce postawić swój zakład. Dostępny jest przycisk max bet, a także oddelegowanie kolejnych zakładów komputerowi, aby nie musieć samemu aktywować kolejnych obrotów.

        Ścieżka dźwiękowa w produkcji niemalże nie istnieje, obecne są jedynie towarzyszące poszczególnym akcjom efekty, które zirytowany gracz najprawdopodobniej wyłączy po kilku pierwszych zakładach – chyba że kocha gry-automaty na tyle, dźwięk kręcących się bębnów to naprawdę melodia jego serca.

        Gamble or take to dość typowa już jak na maszyny hazardowe funkcjonalność. Po trafieniu zwycięskiej kombinacji symbolów pozwala do pięciu razów założyć się z wirtualnym krupierem o podwojenie wygranej. Odgadnięcie koloru karty przy szansach pięćdziesiąt na pięćdziesiąt zwiększa wartość nagrody, pomyłka zaś anuluje ją.

        Jeśli opływająca w bogactwa produkcja Novomatic wydaje ci się wartą uwagi, zagraj w demo Just Jewels za darmo za pośrednictwem naszej strony. Graczom zakładającym się na spore sumy i lubiącym ryzyko Just Jewels przypadnie do gustu zapewne bardziej, niż tym, którzy preferują mniejsze, lecz częstsze wypłaty. W grze zwycięstwa trafiają się bowiem rzadko, ale zwykły przekładać się na znaczący zastrzyk gotówki. Chętni na wypróbowanie gry (maszyny jednoręki bandyta wideo i inne) znajdą na naszej stronie darmowe gry hazardowe – Just Jewels i nie tylko.

Just Jewels Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.5
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak