Bananas Go Bahamas

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4.29 / 5

Slot, na który masz ochotę

Owoce i maszyny hazardowe to para od lat nierozłączna. Nie inaczej jest w grze Bananas Go Bahamas znanej firmy Novomatic. Nazwa slota wyjaśnia w zasadzie wszystko – tytułowe banany, w towarzystwie innych egzotycznych owoców spędzają wakacje na Bahamach. Naszym zadaniem jest na tym zarobić.

Tradycja ma nie jedno imię

Bananas Go Bahamas przypomina klasyczne, stacjonarne gry jednoręki bandyta. Oprócz symboli owoców znajdziemy tu również nieśmiertelnie asy, króle i damy, co w zasadzie nie powinno dziwić, wszak gra w karty jest jedna z wakacyjnych rozrywek. W dolnej części ekranu umieszczone są przyciski pozwalające na kontrolowanie rozgrywki, najważniejsze z punktu widzenia gracza to Start/Skip/Take Win (Start/Pomiń/Weź Wygraną), Bet One, Bet Max oraz Play X LInes. Mamy także możliwość wyłączenia efektów dźwiękowych oraz przełączenia gry w tryb pełnoekranowy.

Owoce źródłem witaminy

Bananas Go Bahamas online to pięcionębnowa odmiana gry na automatach, o dziewięciu liniach wygrywających. Istnieje możliwość zmiany liczby linii w zakresie od 1 do 9. Na każdą z nich możemy postawić od jednej do stu monet. Do dyspozycji mamy nominały 0,5, 1 i 2 w stosownej walucie. Oznacza to, że maksymalny zakład wynosi 900 monet. Najbardziej wartościowym symbolem w tym owocowym koktajlu jest Banan, funkcjonujący jednocześnie jako ikona wild. Trafienie kombinacji pięciu takich symboli oznacza wygraną w wysokości 900,000 monet! Warto także podkreślić, ze symbol banana biorący udział w kombinacji wygrywającej oznacza podwojenie wygranej. Wakacyjna wyprawa nie może rzecz jasna obejść się bez bagażu, stąd nie powinna nikogo dziwić widok symbolu walizki. Ikona ta pełni rolę scattera. Pojawienie się na ekranie pięciu takich symboli, oznacza nie tylko wygraną 450,000 monet, ale także premię w postaci 45 darmowych spinów!

Podstawowe parametry gry Bananas Go Bahamas

  • typ: video slot
  • liczba bębnów: 5
  • liczba linii wygrywających: 9
  • stawki zakładów: od 1 do 100 monet na linię
  • nominały monet: od 0,5 do 2
  • symbol wild: tak, ikona banana
  • symbol scatter: tak, ikona przedstawiająca walizkę
  • darmowe spiny: tak, 45
  • runda bonusowa: brak
  • autoplay: tak

Zabawa dla każdego

Darmowe gry Bananas Go Bahamas to kolorowy i zabawny video slot firmy Novomatic, od lat tworzącej doskonałe automaty online. Być może dzisiaj wygląda on już nieco staroświecko i nie stanowi poważnej konkurencji dla współczesnych produkcji, jednak z pewnością znajdzie wiernych fanów wśród graczy tęskniącymi za starymi dobrymi czasami, kiedy hazard był półlegalny, a palenie w barach dozwolone. Bananas Go Bahamas za darmo oraz inne, również bezpłatne gry automaty są dostępne na naszej stronie internetowej. Daj szansę fortunie, zagraj bez rejestracji i pobierania jakichkolwiek plików.

Bananas Go Bahamas Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.5
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
2
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
450