Ultimate Hot

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.73 / 5

Ultimate Hot – hazard w stylu retro

„Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze” – tę przypisywaną Albertowi Einsteinowi mądrość firma Euro Games Technology najwyraźniej wzięła sobie do serca. Efektem takiego podejścia jest Ultimate Hot, ascetyczny do bólu slot video, utrzymany w typowym dla serii „Hot” charakterze półki z owocami w supermarkecie.

Ultimate Hot slot: trzy jest lepsze od pięciu?

Ultimate Hot to slot o zaledwie trzech bębnach i pięciu liniach wygrywających, który jako żywo, przypomina gry typu jednoręki bandyta z czasów naszych babć i dziadków. Szerokie bębny i umieszczone na nich zdublowane symbole cytryn, śliwek, pomarańczy i innych owoców wyglądają nieco osobliwie jak na współczesne gry na automatach, ale nie rażą.

Grając za maksymalną stawkę w 100 żetonów, mamy szansę wygrać nawet 6,000, kwota ta jest przyznawana za trafienie trzech symboli Siódemki, a właściwie liczby 77, bo tak ta ikona w istocie wygląda. Miejsca na podium zajmują jeszcze wizerunki Gwiazdy z wygraną rzędu 4,000 i Plasterków Arbuza, za które otrzymamy 2,000 żetonów.

W dążeniu do einsteinowskiego ideału twórcy z EGT zdecydowali się na zrezygnowanie z symboli, z którymi gry na automaty kojarzone są od lat. Nierozłączni jak mogłoby się wydawać bracia Wild i Scatter są w Ultimate Hot online nieobecni.

W tym kontekście nieco dziwi pozostawienie w grze dobrze znanych wszystkim fanom produktów firmy Euro Games Technology dwóch rund bonusowych: Gamble i Jackpot Cards.  Tę pierwszą aktywuje każdy wygrywający spin. Jeśli czujemy, że fortuna nam sprzyja, klikamy na  przycisk „Gamble” w prawym dolnym roku slota i próbujemy odgadnąć kolor jednej z dwóch kart. Jeśli nam się poszczęści podwajamy naszą wygraną, niepowodzenie oznacza jej utratę. Drugi bonus to gra karciana o nazwie Jackpot Cards. Uruchamiana jest ona losowo, po zakończeniu spinu. W Jackpot Cards mamy do dyspozycji 12 kart. Naszym zadaniem jest ich kolejne odsłanianie, dopóki nie uzyskamy trzech kart w jednym kolorze. Wysokość przyznanego bonusu zależy od tego, czy odkryliśmy kier, karo, pik czy trefl oraz od stanu stosownego licznika, jednego z czterech znajdujących się w górnej części slotu.

Podsumujmy krótko walory gry Ultimate Hot

  • typ slotu: video slot
  • liczba bębnów: 3
  • liczba linii wygrywających: 5
  • Wild: brak
  • Scatter: brak
  • rundy bonusowe: gra losowa polegająca na odgadnięciu jednej z dwóch kart, czteropoziomowy bonus Jackpot Cards
  • minimalna stawka na jeden spin to 5 a maksymalna 100 żetonów
  • autoplay: tak
  • maksymalna możliwa wygrana: 6,000 żetonów

Automaty online – poziom „Vintage”

Gry hazardowe, takie jak Ultimate Hot, wywołują mieszane uczucia. Nie jest do końca jasne czy mają być one swego rodzaju hołdem oddanym tradycji, czy też są zwyczajną próbą wyciśnięcia wszystkiego co się da z ogranego już nieco schematu.

Tak czy inaczej, zagraj w Ultimate Hot za darmo i przekonaj się sam, czy magia dawnych czasów wciąż żyje. Na naszym portalu dostępne są za darmo także inne darmowe gry typu Ultimate Hot. Gry nie wymagają rejestracji ani pobierania żadnych plików.

Ultimate Hot Szczegóły gry

Producent:
EGT
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
5
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie