Fat Rabbit

Fat Rabbit Szczegóły gry

RTP:
96.45%
Producent:
Push Gaming
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
50
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.25
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Fat Rabbit automat online

Fat Rabbit slot jest uroczym automatem online od Push Gaming. W grze występuje postać królika i farmera, który próbuje go złapać. Gra toczy się na farmie i oferuje grafikę zaprojektowaną w unikalnym stylu blokowym. Celem gry w tym automacie online jest zdobycie jak największej liczby marchewek dla głodnego królika.

Fat Rabbit – opis gry

Fat Rabbit automat do gry to 5-bębnowa i 5-rzędowa gra z 50 stałymi liniami wypłat, które wypłacają za identyczne symbole na linii od lewej do prawej. Ma RTP na poziomie 96,45%. Fat Rabbit demo dostępne dla początkujących graczy. Grafika jest jasna i żywa, a estetyka jest unikalnym połączeniem sztuki pikselowej i grafiki 3D. Rezultatem jest przyciągający wzrok automat, który sprawia, że chcemy dalej kręcić bębnami. Ścieżka dźwiękowa może być nieco przytłaczająca do tego stopnia, że z przyjemnością ją wyłączasz. Stawki zakładu wahają się od 0,25 (minimalny zakład) do 100 (maksymalny zakład). W Fat Rabbit gra niestety nie posiada trybu gry wieloosobowej. Dzięki funkcji autoplay możemy wybrać liczbę losowań, która odbędzie się automatycznie, maksymalnie 100 razy. Symbolem Wild jest królik, który zastępuje wszystkie symbole i marchewka, która także zastępuje wszystkie symbole oprócz królika. W grze hazardowej online nie ma symbolu Scatter.

Tabela wypłat Fat Rabbit

Nawigacja jest intuicyjna. Po prawej stronie znajduje się przycisk startu oznaczony dwiema strzałkami, a obok niego autoplay. Po lewej stronie widnieje menu oraz przycisk dźwięku. Pomiędzy tymi przyciskami znajduje się informacja o saldzie konta, zakładzie całkowitym oraz wygranej.

Fat Rabbit bez rejestracji ma dość normalną konfigurację bębna i linii, jak większość automatów, a symbole składają się z rzeczy związanych z życiem na farmie, takich jak bele siana i wiadra z wodą. Mamy też samego farmera z psem, który jest najlepszym symbolem.

Symbol królika w Fat Rabbit gra działa jako symbol Wild. On istnieje tylko na pierwszym bębnie. Jeśli trafisz ten symbol, otrzymasz ponowne zakręcenie, w którym potrzebujesz co najmniej jednej marchewki na pozostałych czterech bębnach, aby uruchomić funkcję darmowych spinów. Królik przeskoczy do różnych marchewek na polu gry i dla każdego poziomu Królik rozszerza się, najpierw do 2×2, potem 3×3 i tak dalej. Tabela wypłat z maksymalną stawką – 100 kredytów:

Symbol x5 x4 x3
królik, farmer 2 000 400 80
pies 1 600 300 60
stog siana 600 160 32
wiadro wody 1 000 200 40
pik żółty, serce czerwone 200 80 20
trefl błękitny, karo zielone 160 60 16

Aby trafić zwycięskie kombinacje w Fat Rabbit za darmo, należy trafić co najmniej trzy pasujące symbole na tej samej linii. Marchewka to dziki symbol, który umożliwia tworzenie zwycięskiej kombinacji, zastępując inne symbole.

Promocje Fat Rabbit

Fat Rabbit automat to produkt, który oprócz niesamowitej grafiki, posiada różnorodne bonusy tj. symbole dzikiej marchwi i królika. Każdy z dzikich symboli ma inną rolę. Fat Rabbit online oferuje szereg funkcji bonusowych:

  • funkcja żniwna bębnach losowo pojawia się animowany traktor, który „usuwa” stare symbole i zastępuje je symbolami dzikiej marchwi, podczas gdy inne bębny obracają się normalnie z dodatkowymi symbolami wild;
  • funkcja darmowych giertę funkcję można aktywować, gdy za jednym obróceniem symbol królika i marchewki wyląduje na bębnach. Kiedy tak się stanie, gracz wygrywa 5 darmowych spinów, podczas gdy symbol królika pozostaje w grze i za każdym razem, gdy pojawia się symbol marchewki, jest on zjadany przez dziki symbol.

Fat Rabbit gdzie grać?

Dzięki dużemu asortymentowi w kasynie Vulkan Bet możemy zagrać w różne gry między innym w automat Fat Rabbit na prawdziwe pieniądze, który cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Stół przystosowany jest idealnie pod polskich graczy hazardowych. Nie trzeba wychodzić z domu by zagrać w gry hazardowe online na pieniądze, a dzięki łatwym metodom płatności można szybko zdeponować je na swoje konto.

Początki w Fat Rabbit

Aby być jeszcze lepszym i zwiększyć swoje szanse, warto zagrać w wersję demo Fat Rabbit, która jest dostępna na naszej stronie i kasynach polskich. Zalecane jest stawianie takich stawek, które nie będą bolesne dla naszego portfela.

Mobilna wersja Fat Rabbit

Nowoczesna technologia pozwala nam na korzystanie z mobilnej wersji gry, w którą możemy zagrać również na telefonie czy tablecie posiadającym system iOS lub Android w każdym miejscu na świecie i o każdej porze. Fat jest obsługiwany w technologii HTML5, więc zadziała bez Flash Playera.

Podsumowanie

Fat Rabbit za darmo to związek między motywem a funkcjami bonusowymi. Gra nazywa się „Fat Rabbit”, a jej celem jest uczynienie małego królika tak grubym, jak to tylko możliwe, aby zmaksymalizować swój potencjał wygrywania. To zdecydowanie zwiększa radość z tego automatu. Gracze z pewnością będą cieszyć się widokiem królika skaczącego po bębnach, aby zjeść wszystkie marchewki w zasięgu wzroku i wręczyć ci po drodze hojne nagrody.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 19.04.2024
Publikacje: 310
Ocena gry od naszych ekspertów
4.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier