Cleopatra

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Cleopatra Slot za Darmo

Stworzona przez firmę IGT gra hazardowa Cleopatra to slot online, który tematycznie został osadzony w klimacie dawnego Egiptu. Gra ta obecna jest już na rynku od wielu lat, albowiem jej premiera miała miejsce w 2012 roku. Od tego czasu tytuł ten cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Jak można się domyślać, ten klasyczny automat do gry związany jest z postacią historyczną, jaką była Kleopatra – królowa Egiptu. W wyniku tego cała gra powiązana jest z historią oraz kulturą Egiptu. Na bębnach można zatem znaleźć hieroglify, insygnia królewskie, żuka, jak i kilka innych symboli egipskich. Samo tło i inne elementy slotu Cleopatra również robią wrażenie. Jest to gra o całkiem miłej dla oka grafice czy kilkoma charakterystycznymi dźwiękami. Składa się z 5 bębnów z 3 rzędami oraz 20 linii wypłat. Cleopatra to jeden z tych slotów, które pozwalają graczom na stawianie bardzo wysokich zakładów. mamy przy tym bardzo dobre wieści, albowiem ta gra hazardowa dostępna jest za darmo. Dysponujemy bowiem u siebie specjalną wersją próbną. Jest ona identyczna jak w kasynach internetowych. Różnica tkwi jednak w tym, że nie można u nas grać za prawdziwe pieniądze. W wyniku tego gotówka zastępowana jest przez wirtualne żetony służące do zabawy oraz treningu. Nie trzeba się zatem obawiać ryzyka utraty własnych środków. Oczywiście wszystkie wygrane i przegrane są tylko wirtualne. Każda chętna osoba może w dowolnym momencie sprawdzić Cleopatrę za darmo, jak i bez rejestracji, ściągania oprogramowania.

Cleopatra slot – szczegóły gry

Cleopatra to jeden z tych slotów na rynku, które dotykają tematyki egipskiej. Mieliśmy już choćby do czynienia z takimi tytułami jak Pharaoh’s adventure, Pharaoh’s Way czy Book of Ra. Tutaj punktem wyjścia jest słynna egipska królowa. To właśnie jej wizerunek na bębnach jest najbardziej wartościowym symbolem w grze. Producent International Game Technology postarał się, aby gra ta jak najbardziej nawiązywała do kultury oraz historii Egiptu. Cały slot wygląda niczym zamknięty we wnętrzu świątyni. Zarówno nad bębnami jak i na samych walcach jako symbole pojawiają się hieroglify. Naszym zdaniem całość robi całkiem dobre wrażenie. Ten slot składa się z 5 walców z 3 rzędami symboli oraz 20 linii wygrywających. jest przy tym niezwykle prosty w obsłudze. Zadaniem każdego gracza jest wybór ilości linii oraz monet na linię. Można zatem postawić na 1, 5, 9, 15 lub 20 linii. Z kolei ilość monet waha się między 1 a 1000. Wszystko to ma wpływ na to, że gracz może postawić minimalny zakład w ilości 1 kredytu, zaś maksymalny wynosi aż 20000 kredytów. Dzięki temu ten automat do gry będzie idealny dla tych osób, które cenią sobie ryzyko. Za pomocą złotego przycisku na środku wprawia się bębny w ruch. Niebieski zaś po prawej stronie to auto gra. Obok niego znajduje się balance, dzięki któremu można kontrolować stan swego konta w grze. U góry zaś można wyłączyć dźwięk jak i znaleźć paytable oraz game rules.

Jak wygrać w slot Cleopatra?

Z oczywistych powodów na mniejsze lub większe wygrane można liczyć w przypadku wylosowania odpowiedniej ilości symboli na jednej z linii. Większość wygranych zaczyna się od 3 identycznych symboli, jednak niektóre z nich rozliczane są już od takich samych znaków:

 • symbol 9: wygrana do 100
 • symbol 10: wygrana do 100
 • symbol J: wygrana do 100
 • symbol Q: wygrana do 100
 • symbol K: wygrana do 100
 • symbol A: wygrana do 120
 • symbol hieroglifu: wygrana do 250
 • symbol insygniów królewskich: wygrana do 250
 • symbol złota: wygrana do 400
 • symbol biżuterii: wygrana do 750
 • symbol żuka: wygrana do 750
 • symbol Cleopatra: wygrana do 10000. Jest to wild, który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem scatter. Jednocześnie podwaja wygrane.
 • symbol Faraona: scatter który zapewnia do x100 stawki. Gwarantuje 15 spinów z mnożnikiem x3.

Bonusy w grze Cleopatra

Cleopatra jest grą, w której producent zdecydował się na umieszczenie zarówno symbolu wild jak i scatter. Dzięki temu gracze mogą liczyć na większe szanse na wygraną czy darmowe spiny. 15 darmowych obrotów z mnożnikiem x3 to okazja na całkiem dobry zysk. W zależności od wysokości stawki maksymalnej, można wygrać nawet i kilka milionów. Dlatego ta gra cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony graczy.

Nasza ocena slotu Cleopatra

Cleopatra to bez wątpienia jeden z ciekawszych slotów w naszej ofercie. Nie ze względu na tematykę czy wygląd, lecz potencjalne wygrane. Tytuł ten posiada całkiem przyzwoity wskaźnik zwrotu dla gracza, który wynosi 95.02%. Jego sporym atutem jest duża rozpiętość stawek, a co za tym idzie możliwość spokojnej jak i ryzykownej gry. Cleopatra przy okazji nagradza 15 spinami z mnożnikiem x3. Nie dostrzegamy przy tym za bardzo minusów. Być może RTP mogłoby być nieco wyższe. Koniecznie zatem już teraz graj na naszej stronie w tę grę zupełnie za darmo. Posiadamy zarówno ten slot jak i wiele innych w bezpłatnej wersji demo.

Cleopatra Szczegóły gry

Producent:
IGT
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
20000
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie