Bonus Poker

Bonus Poker Szczegóły gry

RTP:
99.17%
Producent:
Habanero
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Bonus Poker online za darmo

Miłośnicy gier hazardowych z kategorii wideo pokerów zapewne doskonale znają firmę Habanero z uwagi na sporą liczbę udanych tytułów tego producenta właśnie z grupy pokerów online za darmo. Ale naszym zdaniem do jednej z najciekawszych gier w tej kategorii należy Bonus Poker wideo wydany w 2017 roku, który od samego początku zyskał sobie ogromne uznanie ze strony graczy. Dziś możesz dowiedzieć się na temat tej gry czegoś więcej – a w zasadzie to wszystkiego!

Ponadto udostępniamy Ci unikatową możliwość zagrania w Bonus Poker za darmo na naszej stronie internetowej. Możesz potraktować tę opcję jako swego rodzaju trening przed rozpoczęciem głównej zabawy, czyli grania w gry za prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym kasynie internetowym. Bo dzięki temu możesz nabrać doświadczenia, poznać zasady tej gry i po prostu stać się dobrym graczem. A wszystko to zupełnie za darmo, bez żadnych sztucznych ograniczeń z naszej strony, czy też dodatkowych wymagań. Oferujemy Ci Bonus Poker demo, który jest w pełni funkcjonalny za wyjątkiem rozliczeń finansowych – zamiast prawdziwych pieniędzy, gra operuje wirtualnymi monetami. Zatem nie musisz płacić za granie z własnej kieszeni, ale też nie wygrasz żadnej prawdziwej kwoty. Za to możesz się doskonale bawić rywalizując z komputerowym krupierem o wirtualne żetony!

Specyfikacje techniczne Bonus Poker

Bonus Poker internetowy to odmiana doskonale znana w Polsce jako poker pięciokartowy dobierany. Ma ona nawet identyczne zasady. Minimalna stawka na jedno rozdanie wynosi tutaj 0,20 monety, a najwyższa 100 monet. Musisz jednak wiedzieć o tym, że Bonus Poker gra jest o tyle specyficzna, że pozwala jednocześnie zagrać na wiele rozdań:

  • 1 rozdanie,
  • 5 rozdań,
  • 10 rozdań,
  • 50 rozdań
  • oraz 100 rozdań.

Dlatego też górna granica zawsze wynosi 100 monet, ale różni się co do kwoty na pojedyncze rozdanie w zależności od wybranej przez Ciebie opcji. Warto także wspomnieć o bardzo wysokim współczynniku zwrotu dla gracza (RTP, czyli Return to Player), który dla tego tytułu wynosi aż 99,17% – a to jest naprawdę niebagatelna wartość. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest funkcja AUTO HOLD, która pozwala na to, by gra sama podpowiedziała Ci, które karty warto sobie zostawić, a które wymienić na nowe. Oczywiście możesz zawsze zmienić ten wybór, a także w ogóle wyłączyć tę opcję.

Ponadto gracze preferujący obserwowanie rozwoju wydarzeń na ekranie mogą także wybrać sobie tryb gry automatycznej oferowany przez Bonus Poker casino, który w ogóle zdejmie z nich obowiązek klikania w przyciski. Mogą po prostu siąść sobie wygodnie i śledzić szybko zmieniające się karty, kolejne rozdania i padające wygrane za odpowiednie układy kart na ekranie.

Bonus Poker poker jak grać?

Granie w Bonus Poker online jest naprawdę satysfakcjonujące  i proste, nie powinno też nastręczać trudności nawet zupełnie początkującym graczom. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie operacje wykonujesz na żółtym panelu sterującym, który zawiera wyraźne, niebieskie i doskonale opisane przyciski. Po uruchomieniu gry ujrzysz okno wyboru z pytaniem o liczbę rozdań, jakie chcesz rozegrać. Przy pierwszym kontakcie z grą warto wybrać według nas opcję z jednym rozdaniem – ale jeśli grasz w Bonus Poker darmowy, to możesz zacząć od większej liczby. Granie na 100 rozdań warto sobie zostawić na potem, kiedy już dobrze poznasz tajniki tej gry.

Niezależnie od wybranej opcji przeniesiesz się potem na ekran główny gry, który wygląda w zbliżony sposób dla wszystkich wersji – różna będzie naturalnie liczba układów kart, jakie będziesz widział na ekranie. Sama rozgrywka jest prosta.

  1. Najpierw wybierz kwotę, jaką chcesz łącznie postawić na grę. Do tego celu służy ustawianie wartości monety oraz przyciski BET ONE oraz BET MAX. Jak łatwo się domyślić, służą one do postawienia jednego lub pięciu żetonów na każde rozdanie. Kwota postawiona na każde rozdanie będzie się rzecz jasna różnić w zależności od liczby wybranych rozdań, zgodnie z ogólną zasadą, jaką opisaliśmy powyżej.
  2. Gdy już będziesz gotowy do gry, kliknij niebieski przycisk DEAL znajdujący się po prawej stronie żółtego panelu sterowania.
  3. Tuż nad panelem ujrzysz pięć wylosowanych dla Ciebie kart. Jeśli masz aktywną (podświetloną na żółto) opcję AUTO HOLD, to gra automatycznie zaznaczy Ci żółtym paskiem z napisem HOLD karty, które jej zdaniem warto sobie zostawić.
  4. Zawsze możesz zmienić ten wybór klikając po prostu w odpowiednie karty. Te, które oznaczone są jako HOLD, zostaną u Ciebie, pozostałe wymienisz klikając w przycisk DRAW.

Ale jeśli grasz na więcej niż jedno rozdanie, w tym miejscu musisz zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół. Karty, jakie zdecydujesz sobie zostawić, zostaną skopiowane na pozostałe układy. Na przykład jeśli grasz na 10 rozdań, otrzymałeś dwie ósemki i je zostawiasz, to wszystkie pozostałe 9 układów także otrzyma dwie ósemki, a także nowe trzy karty.

Gdy już ustalisz, jakie karty chcesz zostawić, gra Bonus Poker wymieni Ci karty i następnie wypłaci nagrodę uzależnioną od tego, jaki układ uzyskałeś. Całość tego procesu przebiega naprawdę szybko, a wygrane wypłacane są od razu, bez zbędnego oczekiwania. I za sekundę możesz przejść do kolejnego rozdania powtarzając cały proces od kroku polegającego na kliknięciu DEAL – bo stawkę na grę masz już ustaloną i jeśli nie chcesz jej zmieniać, to nie musisz jej ruszać. Warto mieć też na uwadze, że Bonus Poker jest grą czysto losową o nieznanych parametrach generatora liczb losowych, więc nie istnieją dla niej żadne sensowne i skuteczne strategie postępowania. Po prostu trzeba mieć szczęście!

Bonus Poker – graj bez logowania 

Jeśli przeczytałeś nasz artykuł w całości, to zapewne już wiesz, że firma Habanero wykonała świetny przykład Bonus Poker gry online w wideo pokera, który jest z jednej strony niezwykle prosty od strony graficznej (niektórzy mogliby powiedzieć, że nawet zbyt prosty, bo gra faktycznie wygląda jak wyprodukowana 20 lat temu), a z drugiej strony ma niezwykle interesujące rozwiązania.

W końcu, czy znasz inne wideo pokery, które pozwolą Ci zagrać jednocześnie na 100 rozdań i to w tak nieskomplikowany sposób, jak to czyni Bonus Poker gra online? Jesteśmy pewni, że nie – a przynajmniej nie bez wsparcia w postaci przeglądania portfolio firmy Habanero, która stworzyła także kilka innych jeszcze gier o podobnych właściwościach.

Ale wracając do Bonus Poker bez depozytu, jest to wyjątkowo udana naszym zdaniem gra. Nawet jeśli nie pasuje Ci do końca jej estetyka wizualna, to naprawdę warto poświęcić jej trochę czasu. Jest bowiem niezwykle wręcz emocjonująca, wciąga na długie  godziny i co najważniejsze – pozwala na wygrywanie sporych pieniędzy. A o to przecież chodzi w hazardzie online, nieprawdaż?

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena