Baccarat

Baccarat Szczegóły gry

RTP:
98.99%
Producent:
BetSoft
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Baccarat online za darmo

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Ci świetną pozycję dla miłośników gier kasynowych, a w szczególności bakarata. Jeśli zawsze miałeś ochotę zagrać w tę znaną grę, w którą w wielu kasowych filmach grywał na przykład słynny agent James Bond, to dziś masz ku temu świetną okazję. Tematem naszej dzisiejszej recenzji będzie bowiem produkt uwielbianej przez szerokie grono graczy firmy Betsoft, zatytułowany po prostu Baccarat.

Oczywiście jak w każdym przypadku grania w bakarata, rozgrywkę toczysz przeciwko krupierowi reprezentowanemu w tym momencie przez komputer. Sama gra jest nowoczesnym produktem o ładnej i dopracowanej oprawie graficznej. Doskonale sprawdza się także na telefonach komórkowych dostosowując się automatycznie do rozdzielczości ekranu i jego proporcji, a wszystkie elementy sterujące mają odpowiednie rozmiary pozwalające wygodnie obsługiwać grę za pomocą typowo smartfonowych stuknięć palcami.

Co ważne, możesz zapoznać się z tym ciekawym tytułem grając w Baccarat zupełnie za darmo w naszym serwisie internetowym. Oferujemy Ci tę grę w wersji demo. Oznacza to, że wszelkie rozliczenia finansowe, jakie w niej zapadają, realizowane są za pomocą wirtualnych żetonów. Efekt jest taki, że nie musisz płacić ani złotówki za poszczególne rundy, ale także niczego nie wygrasz. Niemniej jednak w ten sposób poznasz dokładnie zasady rozgrywki i ogólnie bakarata, a także będziesz miał okazję do doskonałej zabawy przez tyle czasu, ile tylko zechcesz!

Specyfikacje techniczne Baccarat

Wyprodukowana przez Betsoft gra Baccarat jest najbardziej klasycznym przełożeniem tej popularnej gry karcianej na ekrany komputerów i telefonów. Ma ona wszystkie typowe cechy standardowego bakarata i nie wprowadza żadnych istotnych odstępstw od kanonu. Zanim zaczniesz grać, musisz znać jednak podstawowe zasady punktacji w tej grze. Zarówno gracz, jak i bankier (krupier) otrzymują po dwie karty. Wtedy obliczana jest punktacja.

  • Wartość liczbowa każdej karty przekłada się na jej liczbę punktów.
  • Figury i dziesiątka warte są zero punktów, wartość Asa to jeden punkt.
  • Należy zsumować wartość punktów z obu kart, a następnie od wyniku odrzucić cyfrę dziesiątek, czyli przeprowadzić dzielenie modułu 10. Na przykład, jeśli otrzymałeś szóstkę karo oraz dziewiątkę trefl, to suma punktów wynosi w tym wypadku 15. Zatem łączna wartość punktowa Twoich kart to 5.
  • Kolory w bakaracie nie mają żadnego znaczenia. Podobnie oblicza się wartość kart krupiera.

W tym momencie do głosu dochodzą zasady dobierania trzeciej karty przez gracza lub krupiera. Są one dosyć rozbudowane, więc początkujący gracze mogą skorzystać na przykład z widocznej po lewej stronie panelu sterowania ikony „i”, by zapoznać się z tabelką zasad dobierania trzeciej karty w razie jakichkolwiek wątpliwości. Nie trzeba się jednak tym przejmować, jako że gra przeprowadza ten proces automatycznie, bez konieczności reakcji ze strony gracza.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli gracz ma od 0 do 5 punktów, to zawsze dobiera trzecią kartę. Jeśli ma 6 lub 7 punktów w ręku, to nie dobiera karty. Jeśli natomiast ma 8 lub 9 punktów, to tym samym krupier nie może dobrać karty niezależnie od tego, ile punktów zgromadził w swoich kartach. W przypadku krupiera wygląda to nieco inaczej. Gdy krupier ma w kartach od 0 do 2 punktów to zawsze dobiera trzecią kartę. Przy innej liczbie punktów sprawa robi się nieco bardziej skomplikowana:

  • Gdy krupier ma 3 punkty, dobiera kartę zawsze wtedy, gdy trzecia karta gracza nie była ósemką.
  • Gdy krupier ma 4 punkty, dobiera kartę zawsze wtedy, gdy trzecia karta gracza ma wartość inną, niż 0, 1, 8 lub 9 punktów.
  • Gdy krupier ma 5 punktów, dobiera kartę zawsze wtedy, gdy trzecia karta gracza nie jest warta 0, 1, 2, 3, 8 lub 9 punktów.
  • Gdy krupier ma 6 punktów, dobiera kartę zawsze wtedy, gdy trzecia karta gracza  nie jest warta 6 lub 7 punktów.
  • Gdy krupier ma 7 punktów, nigdy nie dobiera karty.
  • Gdy krupier ma 8 lub 9 punktów, gracz nie może dobrać trzeciej karty.

Z pewnością uznasz to za trochę skomplikowane, ale nie przejmuj się. Gra sama reguluje odpowiednie rozstrzygnięcia. Warto także wspomnieć, że najniższa stawka na jedno rozdanie to 1 żeton o wartości 1 kredyt, a najwyższa to 1 żeton o wartości 100 kredytów. Możliwe są także kwoty pośrednie.

Jak zagrać w Baccarat?

Sama gra hazardowa online jest prosta. Wystarczy wybrać wartość żetonu i następnie kliknąć na odpowiednie pole – gracza, krupiera lub remis. Następnie kliknij ikonę DEAL. Otrzymasz 2 karty, a potem kolejne dwie rozdane zostaną krupierowi. Wtedy albo nastąpi od razu rozstrzygnięcie, albo gra dobierze  trzecią kartą zgodnie z opisanymi powyżej zasadami. I to już wszystko!

Baccarat – darmowa gra

Naszym zdaniem Baccarat firmy Betsoft to świetna gra dla fanów bakarata. Owszem, ma nieco skomplikowane reguły dla początkujących, ale ułatwia grę automatyczny mechanizm dobierania kart, więc gracz w zasadzie nie musi się tym przejmować. Oczywiście życzymy powodzenia podczas gry!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena