5 Dazzling Hot

5 Dazzling Hot

Wśród zalewu licznych tytułów hazardowych typu gry – maszyny 3D oraz wideo czasami trudno znaleźć klasyczną owocówkę – a to przecież gry na automatach z symbolami owoców przez wiele dekad uważane były za najbardziej atrakcyjne ze wszystkich. Na szczęście w firmie Euro Games Technology ktoś pomyślał także o miłośnikach klasyki i podjął decyzję o wypuszczeniu na rynek gry 5 Dazzling Hot.

Czym w ogóle jest gra 5 Dazzling Hot?

Jak niektórzy z Was się pewnie domyślają, jest to gra typu jednoręki bandyta należący do kategorii Hot Spot. Oznacza to, że nie znajdziesz w niej rewolucyjnych rozwiązań, nowatorskiego podejścia do tematyki gier hazardowych, za to będziesz mógł zagrać w doskonale wykonaną, klasyczną grę owocową. Cechą charakterystyczną tej gry jest naprawdę ładna grafika, jednocześnie bardzo prosta i przejrzysta, a przy tym po prostu przyjemna dla oka i powodująca, że aż chce się zagrać.

Euro Games Technology wykorzystuje swoją tradycyjną mechanikę obejmującą pięć bębnów oraz trzy rzędy wyświetlanych symboli. Gra 5 Dazzling Hot online ma typowe dla produktów tej firmy 5 aktywnych linii wygrywających, a na bębnach znajdziesz dobrze znane i lubiane symbole owocowe, takie jak pomarańcze, winogrona, śliwki, arbuzy, wiśnie i cytryny. Do tego znajdą się tutaj również siódemki oraz gwiazdy, charakteryzujące klasyczne darmowe gry – automaty.

  •  Zaprezentujemy Wam zatem podstawowe cechy charakteryzujące grę 5 Dazzling Hot:
  • Minimalny zakład wynosi 5 monet, po jednej na każdą aktywną linię.
  • Maksymalny zakład to 100 monet, 20 na każdą aktywną linię wygrywającą.
  • Pojedyncza moneta może mieć wartość od 1 centa do 10 centów, co oznacza łączny zakres wnoszonych zakładów wynoszący od 5 centów do 10 euro.
  • Symbolem scatter jest gwiazda, a najwyżej punktowane są czerwone siódemki.
  • Istnieją także darmowe gry w 5 Dazzling Hot, uaktywnione odpowiednimi kombinacjami scatterów.
  • Dostępna jest także opcja Gamble umożliwiająca podwojenie wygranej.

Wygrane w 5 Dazzling Hot

Unikatową cechą tej gry jest to, że jest ona z pozoru bardzo prosta i w związku z  tym nikt nie spodziewa się w niej zbyt wysokich wygranych – co jest poważnym błędem, jako że potencjalne maksymalne wygrane potrafią naprawdę w niej zwalić z nóg. Wystarczy tylko umiejętnie wykorzystać możliwości, jakie ona oferuje.

Na przykład zbierając same tylko symbole na bębnach możesz wygrać do 5,000 monet trafiając pięć czerwonych siódemek. Na pierwszy rzut oka nie jest to jednak nic szczególnie wysokiego. Ale warto wiedzieć o tym, że jeśli dodatkowo gdziekolwiek na widocznych miejscach bębnów znajdzie się symbol scatter, to Twoja wygrana zostanie podwojona. Czyli w optymalnym układzie możesz wygrać do 10 tysięcy monet. Rzadko które automaty online oferują tak wysokie wygrane.

Ale w tym momencie dochodzi jeszcze opcja Gamble, która pozwala Ci podwoić wygraną jeśli wskażesz poprawnie kolor zakrytej karty (kolor w sensie dosłownym, tzn. czerwony lub czarny, a nie np. trefl, pik, karo, czy kier). Co więcej, opcji Gamble jest aż 5 etapów. Czyli teoretycznie załóżmy, że trafiasz kombinację dającą Ci 10,000 monet. Teraz wybierasz dla siebie Gamble i trafiasz pierwszy raz – masz już 20 tysięcy monet. Trafiasz prawidłowo drugi raz – 40 tysięcy monet. Trzeci raz wskazujesz poprawnie kolor karty – 80 tysięcy monet. Czwarty raz – 160 tysięcy monet. I zostaje Ci piąte podejście, zgadujesz kolor i masz na koncie aż 320 tysięcy monet. A to jest kwota rzadko spotykana w klasycznych owocówkach, jakimi są maszyny hazardowe!

Jeśli zainteresował Cię ten opis, to zagraj w tę grę w naszym serwisie – wszyscy użytkownicy mogą zagrać w 5 Dazzling Hot za darmo, bez konieczności logowania się, czy ściągania danych na dysk.

5 Dazzling Hot Szczegóły gry

Producent:
EGT
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak