Sizzling 6

Sizzling 6

Sizzling 6 za darmo

Jeśli szukasz dobrej owocówki, to Sizzling 6 powinno być dla Ciebie opcją idealną. Automat został wyprodukowany przez Green Tube, małego, lecz bardzo dobrego dostawcę gier kasynowych. Ten jednoręki bandyta powstał w 2015 roku, w czasie, kiedy stawały się one bardzo popularne. Sizzling 6 zostało wykonane z dbałością o szczegóły, co widać już na pierwszy rzut oka i o czym się przekonasz.

Sizzling 6 to typowa owocówka, w której większość symboli jest po prostu owocami. Istnieje wielu wielbicieli tego typu gier, a ten automat jest szczególnie popularny ze względu na interesującą szatę graficzną oraz ciekawe bonusy. Jeśli ta gra Cię zainteresowała, możesz z niej skorzystać na naszej stronie. Udostępniamy ją tutaj zupełnie za darmo, aby każdy mógł spróbować, czy automat online odpowiada jego wymaganiom. Nie bój się i graj tyle, ile potrzebujesz, dajemy Ci taką możliwość.

Sizzling 6 slot – opis gry

Sizzling 6 jest dość ciekawą grą, a jest to spowodowane tym, że nie ma klasycznej liczby bębnów, czyli 5. Jest ich 6, co jest również wytłumaczeniem, dlaczego w nazwie automatu znajduje się ta liczba. 3 rzędy symboli sprawiają, że siatka gry przedstawia się 3 x 6. Ten jednoręki bandyta ma 5 linii wygrywających, a jego RTP wynosi 95,09%.

Poruszanie się po ekranie automatu nie jest skomplikowane. Jest  to klasycznie zbudowany slot, więc wszystkie funkcje znajdują się w widocznych i dość przewidywalnych miejscach. Na początku polecamy zapoznanie się ze slotem, a można to zrobić dzięki niebieskiemu przyciskowi Paytable. Znajduje się on po lewej stronie, a po jego wybraniu widzisz wszystkie symbole, co reprezentują, czego się możesz po nich spodziewać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o slocie, to musisz wybrać inne przycisk, a jest to More Info oraz Help.

Grę uruchamiasz przyciskiem Start, który nie znajduje się, jak w większości automatów na środku, lecz po prawej stronie ekranu. Nad nim znajduje się okienko z przedstawioną wartością ostatniej wygranej, Pod nim możesz znaleźć okienko z zakładem, liniami wygrywającymi oraz zakładem na linię, wartości te możesz zmieniać, korzystając z + oraz z -. Na skraju po lewej stronie ekranu znajduje się przycisk Auto Play, czyli bardzo przydatna funkcja. Gra jest wizualnie bardzo przyjazna i zachęca do wypróbowania.

Jak wygrać w Sizzling 6?

Wygrana w Sizzling 6 nie jest zbyt skomplikowana. Tak, jak w każdej grze tego typu, wystarczy wylosować odpowiedni klaster symboli. W tym wypadku jest to „7”, która w wielu automatach jest uznawana za najlepszy symbol. Poniżej dokładnie opiszemy, jakie symbole możesz znaleźć w grze i co za nie dostaniesz.

  • Wiśnie, pomarańcza, śliwki, cytryny to cała grupa symboli, za którą dostaniesz minimalną stawkę. Oznacza to, że za 3 symbole w klasterze zdobędziesz 0.05 monety. Inaczej jednak będzie, jeśli wylosujesz 6 symboli, w tym wypadku dostaniesz aż 1 monetę.
  • Winogrona są bez wątpienia lepszym symbolem do wylosowania. Można za nie zdobyć maksymalnie 3 monety. Minimalną sumą jest 0.10 monety.
  • Arbuzy dadzą Ci 100% więcej, a to oznacza, że zdobędziesz aż 6 moment za najlepszy klaster, z kolei za ten minimalny, czyli za 3 symboli dostaniesz 0.20 monety.
  • Scatter w postaci gwiazdy wypłaca minimalnie za 4 symbole, a możesz zdobyć 0.15 monety. Inaczej jest jednak w przypadku kompletu, czyli 6 symboli, ponieważ dostajesz aż 10 monet.
  • 7, którą już opisaliśmy jako najlepszy symbol, pozwoli Ci zdobyć 50 monet za 6 symboli oraz 0.40 monety za 3 symbole.

Sizzling 6 bardzo często pozwala swoim graczom na zdobycie jednego z klasterów. Może nie są one z tych najwyższych, lecz każda, nawet najmniejsza wygrana przybliża gracza do tej dużej, więc jest się z czego cieszyć.

Bonusy Sizzling 6

Sizzling 6 to klasyczna gra, więc nie można się po niej spodziewać, że będzie miała wiele bonusów. Mimo to jest w stanie zadowolić gracza, który szuka dobrej rozgrywki. Jednym z bonusów jest obecność symbolu Wild, którym jest Joker. To dzięki niemu można łatwiej zdobyć mocne klastery. Kolejnym bonusem jest funkcja Gamble, dzięki której można powiększyć swoją wygraną o 100%, wystarczy odgadnąć kolor pojawiającej się karty. Dodatkowo symbol scatter uaktywnia bonus, który sprawia, że większość symboli zmienia się w jeden, co skutkuje większymi nagrodami.

Podsumowanie Sizzling 6

Sizzling 6 to jedna z lepszych owocówek na rynku. Jest ona bardzo dobrze wykonana oraz bardzo przyjemnie się w nią gra darmowa. Automat idealnie nadaje się dla osób, które dopiero zaczynają hazardową karierę oraz dla tych doświadczonych. Ten jednoręki bandyta mógłby mieć więcej bonusów, lecz nawet bez nich jest niezwykle ceniony. Na naszej stronie możesz za darmo sprawdzić, co on skrywa, więc nie czekaj zbyt długo i skorzystaj z tej okazji.

Sizzling 6 Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
6
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
20
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie