Age of Gods

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Age of Gods za darmo

Starożytne cywilizacje i ich mitologia zawsze były niezwykle interesujące dla odbiorców gier losowych. Bez względu na to, o jakich mediach się mówi – mitologia grecka zawsze będzie cieszyła się dużym popytem. Firma Playtech zdecydowała się zrealizować automat do gier, w którym główną rolę będą odgrywać czołowe osobistości olimpu. To standardowa maszyna do gier, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Deweloper chciał po prostu zrealizować wysokiej jakości grę, która zaprezentuje ciekawą historię, dobrą zabawę i to, co fani gier losowych lubią najbardziej – jackpoty. Gra okazała się takim sukcesem, że twórcy zdecydowali się na realizację całej serii automatów połączonym progresywnym jackpotem.

Slot jest bardzo wygodny w obsłudze. Standardowo, w dolnej części ekranu znajdują się przyciski odpowiadające za ustawienie zakładu i uruchomienie rozgrywki. Jeśli ktoś chce przetestować grę Age of Gods za darmo, może to zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej. Z oczywistych względów jackpot nie jest dostępny w wersji testowej.

Age of Gods slot – opis gry

Uruchamiając automat do gier, od razu wiadomo, co robić. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby każdy wiedział co robić – bez względu na doświadczenie z grami losowymi. Gra ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami, na których tworzą się kombinacje. Wygrane mogą formować się na 20 zawsze aktywnych liniach. Ze względu na umieszczenie w niej aż 4 jackpotów, zrezygnowano z licznych niestandardowych rozwiązań.

Oprawa graficzna, jaką prezentuje ten slot online, może się podobać –  pomimo tego, że gra ma już na karku dobre kilka lat. Mitologiczne postaci zostały wykonane w bardzo ładny sposób i jeśli ktoś zna się na mitologii, bez problemu będzie mógł je wszystkie rozróżnić. Ekran gry został umieszczony na prostym, statycznym tle, a przyciski sterujące są dopasowane do ogólnej stylistyki gry.

Automatem można sterować za pomocą 5 przycisków:

  • Info – uruchamia kartę informacyjną, gdzie znajdą się wszystkie informacje o grze. W jednym miejscu można przeczytać o symbolach, funkcjach bonusowych, jackpotach oraz liniach wygrywających.
  •  „- i +” – przyciski odpowiadające za ustawienie zakładu (od 0,01 do 2).
  • Auto Play – ustawienie automatycznej rozgrywki na: 10, 25, 50, 99 obrotów. Wartość spinów w trybie automatycznym jest tożsama z ustawioną przed ich uruchomieniem.
  • Turbo Mode – tryb przyśpieszony – idealny dla tych, którzy mają mniej czasu.
  • Spin – uruchomienie pojedynczego rozlosowania symboli na automacie.

Jak wygrać w Age of Gods?

Wygrana na automacie Age of Gods  jest różnorodna. Twórcy zaprojektowali automat do gry w taki sposób, żeby można było na nim trafiać standardowe niższe wygrane, ale także i te bardzo wysokie. Dlatego duże pieniądze można zgarnąć, trafiając zwykłe kombinacje lub uruchamiając rundę bonusową. Jeśli jednak komuś uda się uruchomić jeden z czterech jackpotów, otrzyma ogromną wygraną, na którą składają się wszyscy gracze gier z serii Age of Gods.

W grze pojawia się 12 różnych symboli, które można podzielić na 2 kategorie:

  • Symbole standardowe – obrazki formujące się w standardowe kombinacje, nagradzające konkretnymi kwotami: Q, K, A, Hełm i sześć postaci bogów olimpijskich.
  • Ikony bonusowe – symbole specjalne, które odpowiadają za uruchomienie funkcji specjalnych. Wieniec z napisem Wild odpowiada także za wypłacenie najwyższej standardowej wygranej, która wynosi 10000 monet. Logo gry Age of the Gods odpowiada za uruchomienie rundy bonusowej.

Bonusy Age of Gods

Pomimo tego, że gra nie prezentuje wielu różnorodnych form specjalnych, ze względu na zastosowanie aż 4 dodatkowych jackpotów, cały czas dzieje się coś interesującego. Nawet niewielka szansa na zdobycie ogromnej nagrody głównej bardzo mocno wpływa na wyobraźnię graczy. Oto tablica z najważniejszymi bonusami:

Pantheon of Power Trafienie na jednej z linii wygrywających pięciu różnych ikon bogów nagradza użytkownika wygraną w postaci 200-krotnośći postawionego zakładu
Runda bonusowa Trafienie przynajmniej trzech symboli specjalnych w dowolnym miejscu na bębnach, uruchamia specjalną rundę, w której można wylosować jedną z 5 gier bonusowych. Żeby uruchomić poszczególną mini grę, należy trafić 3 takie same boskie symbole
Jackpoty Dowolny spin na dowolną kwotę zapewnia możliwość uruchomienia specjalnej rundy, w której można wylosować jeden z czterech jackpotów. Pojawia się ekran z monetami do odkrycia i gracz wygrywa, jeśli uda się trafić 3 symbole z danego jackpotu

Uruchom Age of Gods i spróbuj swojego szczęścia

Twórcy podają, że RTP gry to około 95%, co jak na grę z progresywnym jakcpotem jest bardzo dobrym wynikiem. Jeśli ktoś chce grać w standardowy sposób, nie nastawiając się na trafienie nagrody głównej – tak samo może uzyskać interesujące wygrane. Możliwość trafienia aż 4 różnych progresywnych jackpotów bardzo silnie wpływa na wyobraźnię odbiorcy, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo emocjonująca. Rozbudowana funkcja specjalna, która uruchamia kilka różnych mini gier, sprawia, że zabawa nie nudzi się przez wiele godzin.

Nasza strona oferuje darmową rozgrywkę w Age of Gods. Dlatego, jeśli ktoś chce wypróbować jej funkcje i zapoznać się ze wszystkimi rundami specjalnymi, może to zrobić bez najmniejszego problemu. Po prostu uruchom automat i graj.

Age of Gods Szczegóły gry

Producent:
Playtech
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
2
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak
Jackpot:
Progresywny