Twin Spin

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.89 / 5

Bliźniaczy Spin od NetEnt

        Twin Spin online lub to slot video znanego z niekonwencjonalnych i innowatorskich pomysłów sztokholmskiego studia Net Entertainment. Na pierwszy rzut oka gra wygląda klasycznie, by nie rzec oldskulowo. Korzysta (przypominam, mamy XXI wiek) z tradycyjnych symboli takich jak bar, brylant, wisienki oraz wyższe karty. Jaką zatem niespodziankę ukryli w niej deweloperzy z NetEnt?

W poszukiwaniu ukrytych atrakcji

        Twin Spin to 5-bębnowy slot video o 243 (9x9x3) liniach wygrywających, dziesięciu poziomach po 25 żetonów każdy. Poziom pierwszy oznacza grę za stawkę 25 żetonów, natomiast poziom dziesiąty – 250. Symbolem o najwyższej wartości jest brylant, za trafienie kombinacji składającej się z 5 brylantów otrzymujemy 1,000 żetonów. Jak dotąd nic nowego, gry – maszyny hazardowe korzystają od lat z podobnych rozwiązań. Szukajmy zatem dalej. Wild to ikona z napisem (niespodzianka!) WILD. Może się ona pojawić się jedynie na bębnach numer 2,3 i 4 i jest substytutem wszystkich pozostałych symboli. Gra ma spore możliwości konfiguracji. Gracz ma możliwość skorzystania z opcji szybkich spinów, pominięcia ekranu tytułowego, dopasowania jakości grafiki, wyłączenia podkładu muzycznego i efektów tła oraz skorzystania z klawisza spacji do rozpoczęcia spinu. Bardzo rozbudowana jest także funkcja autoplay, gracz może zdecydować czy funkcja ta będzie automatycznie wyłączana po wygranej rundzie lub po wygraniu/przegraniu ustalonej wcześniej kwoty pieniędzy. Możemy rozegrać w ten sposób od 10 do 1,000 spinów! Czy to już koniec?  Nie, nareszcie pojawia się to na co czekaliśmy, czyli rewolucyjna funkcja Twin Reel (Bliźniaczy Bęben), nad którą pochylimy się uważniej. W grze Twin Spin podczas każdego spinu dwa wybrane losowo sąsiadujące ze sobą bębny zostają połączone, a znajdujące się na nich symbole wyrównane. Takie „sklonowane” bębny znacznie zwiększają szansę trafienia trójki, czwórki lub piątki identycznych symboli w każdym ze spinów, z tego zapewne powodu gra ma wysoki jak na gry typu jednoręki bandyta współczynnik zwrotu RTP, wynoszący 96,6%. Kiedy gracz obstawia maksymalnie, jeden spin może skutkować wygraną rzędu 135,000 żetonów!

Oto przegląd podstawowych funkcjonalności slota Twin Spin

  •         typ slotu: video slot
  •         liczba bębnów: 5
  •         liczba linii wygrywających: 243
  •         Wild: tak, ikona z napisem WILD
  •         Scatter: brak
  •         darmowe spiny: brak
  •         runda bonusowa: brak
  •         autoplay: dostępny
  •         nominały żetonów od 0,01 do 0,05
  •         mnożnik: brak

Darmowe gry typu Twin Spin – przełom czy ślepa uliczka?

        Gry na automatach hazardowych potrzebują zastrzyku świeżej, cyfrowej krwi. Twin Spin, mix klasyki i niekonwencjonalnego podejścia do tematu, podejmuje taką próbę. Prosta, czytelna grafika rodem z Las Vegas lat dziewięćdziesiątych i lekko jazzujący podkład muzyczny niechybnie skuszą graczy preferujących tradycyjne rozwiązania. Funkcja Twin Reel i nowe możliwości jakie oferuje, z pewnością przypadnie do gustu fanom nieszablonowych rozwiązań.

        Twin Spin jest dostępna na stronach naszego portalu.  Nie wahaj się, zagraj w Twin Spin za darmo! Ta gra, podobnie jak inne automaty online jakie posiadamy w swojej ofercie nie wymagają rejestracji ani pobierania jakichkolwiek plików.

 

Twin Spin Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.05
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie