Thunderstruck 2

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Hazard w boskim wydaniu

Antyczni bogowie, czy to rzymscy, greccy czy jak w przypadku Thunderstruck 2, nordyccy, często trafiają na automaty online. Firma Microgaming postanowiła wykorzystać popularność, jaką cieszył się slot Thunderstruck i zaproponowała fanom ulepszoną graficznie i pełną nowych funkcjonalności wersję gry.

Obydwie darmowe gry Thunderstruck 2 i jego starszy brat, są slotami pięciobębnowymi, na tym jednak podobieństwa się kończą. Gra posiada aż 243 kombinacje wygrywające. Sam slot wygląda jak wyciosany z kamienia w podziemiach Valhalli. Spotkamy tu ikony bezpośrednio nawiązujące do nordyckiej mitologii – łódź wikingów, Thora, Odyna, Lokiego oraz Walkirię. Do dyspozycji mamy monety o nominałach od $0,01 do $0,25, maksymalna stawka zakładu to 300 monet. Ikona przedstawiająca Młot Thora pełni rolę scattera, natomiast logo Thunderstruck 2 – symbolu wild.

Thunderstruck 2 online jest pełen rund bonusowych:

  • Wildstorm, czyli sztorm wildów, to funkcjonalność uruchamiana losowo – jeśli ci się poszczęści nawet pięć bębnów może całkowicie pokryć się tymi symbolami.
  • The Great Hall Of Spins to główna atrakcja tej gry jednoręki bandyta. Co ciekawe, ta runda w miarę postępów rozgrywki przynosi coraz to nowe korzyści. Kiedy aktywujesz ją po raz pierwszy (w tym celu na ekranie muszą pojawić się minimum trzy symbole Młota Thora) uzyskasz dostęp jedynie do bonusu Walkirii, jednak ze spinu na spin odsłaniane będą przed tobą nowe, darmowe gry maszyny.
  • Bonus Walkirii jest dostępny od pierwszego trafienia trzech scatterów i oferuje dziesięć darmowych spinów, podczas których wygrane podlegają pięciokrotnemu mnożnikowi.
  • Bonus Lokiego aktywuje się po piątym trafieniu trzech symboli Młota. W tej rundzie otrzymujemy piętnaście gratisowych spinów oraz symbol Wild Magic, który losowo zamienia ikony znajdujące się na bębnie numer trzy na symbol wild.
  • W rundzie Odyna, która zostaje odblokowana za 10 trafieniem trójki scatterów czeka na nas 20 darmowych spinów, plus właściwość Kruka, która losowo zmienia symbole w mnożniki 2x i 3x. Jeśli uda się nam trafić na dwa Kruki podczas gry automaty aktywują mnożnik 6x!
  • Najpotężniejszy z bonusów należy rzecz jasna do Thora. Dostęp do niego uzyskujemy po 15 trafieniu trzech lub więcej symboli Młota. Thor obdarowuje nas 25 bezpłatnymi spinami oraz funkcjonalnością Rolling Reels, dzięki której z każdym wygrywającym spinem mnożnik rośnie o 1x, i maksymalnie może osiągnąć pięciokrotność wygranej.

Jaki jest werdykt?

Great Hall Of Spins to największa siła tej gry na automatach i juz tylko dla niej warto poświęcić slotowi trochę czasu. Klimatyczna oprawa graficzna i równie udany podkład muzyczny z pewnością znajdą uznanie nie tylko u błękitnookich blondynów. Grę Thunderstruck, a także inne darmowe gry hazardowe znajdziesz na stronach naszego portalu. Zagraj, śmiertelniku, bez rejestracji i konieczności pobierania jakichkolwiek plików.

Thunderstruck 2 Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie