Three Card Poker

Three Card Poker
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Three Card Poker jest grą stołową przeniesioną na automat dzięki producentowi 1x Gaming. Jak sama nazwa wskazuje, gracz dostaje w rozdaniu 3 karty, a nie 5.

Poker ten rozgrywany jest pomiędzy graczem a krupierem i nie ma możliwości doboru kart do układu. Przez to ten poker online przypomina trochę Blackjacka i może przypaść do gustu jego fanom.

Na naszej stronie możesz wypróbować Three Card Poker za darmo, bez konieczności wpłacania depozytu i logowania.

Three Card Poker – szczegóły gry

Three Card Poker to prosta w obsłudze gra kasynowa. Aby zacząć rozgrywkę, najpierw musimy ustalić wysokość stawki – do wyboru mamy trzy żetony 1, 5 i 10.

Natomiast założyć możemy dwa zakłady na raz:

  • standardowy ANTE, który jest pomiędzy graczem a krupierem
  • zakład poboczy – obstawiamy tutaj, że w dostanych kartach znajdzie się para. Zakład ten jest wygrany lub przegrany niezależnie od wyniku zakładu ANTE.

Oba przyciski z zakładami znajdują się po lewej stronie – musimy na nie nacisnąć, zanim wybierzemy żeton o odpowiedniej wysokości. Naciśnięty przycisk zmieni swoją barwę na żółtą i postawiony zakład wyświetli się tuż obok niego.

Z kolei przyciski DEAL (oznaczające dalszą grę), FOLD (oznaczające poddanie się) wyświetlają się po prawej stronie. Po rozstrzygnięciu zakładu ich miejsce zajmują przyciski: REBET (powtórz zakład), REBET x2 (podwój wysokość ostatniego zakładu) oraz NEW BET (postaw nowy zakład).

Jeżeli postawimy zakład i chcemy się z niego wycofać, zamiast DEAL należy wybrać CLEAR CHIPS. Zakład zostaje wycofany bez konsekwencji, a my możemy postawić nowy. Wyczyszczenie zakładu jest możliwe tylko przed rozdaniem kart.

Grafika gry imituje stół krupierski z widoku ptaka. Jest bardzo prosta, nie rozpraszająca.

Jak wygrać w Three Card Poker?

Mniejsza ilość kart oznacza trochę inne układy zwycięskie niż w pokerze pięciokartowym. Z drugiej strony, dla graczy niedoświadczonych i muszących nauczyć się układy kart, będzie to duże ułatwienie. Mniejsza ilość kart pozwala na szybszą ocenę sytuacji.

W pokerze trzykartowym występują:

  • Poker – to trzy następujące po sobie karty w tym samym kolorze
  • Trójka – to trzy karty tej samej wartości
  • Strit – to trzy następujące po sobie karty w różnych kolorach
  • Kolor – trzy dowolne karty w tym samym kolorze
  • Para – dwie karty o tej samej wielkości
  • Najwyższa karta – jest to najwyższa z otrzymanych przez ciebie kart

Gra zawsze informuje gracza co znajduje się w jego kartach oraz co wylosował krupier – dzięki temu łatwo można się nauczyć układów, a nowi gracze nie czują się zagubieni.

Istotne w grze są również karty, którymi gra krupier. Ponieważ jego ręka liczy się tylko wtedy, gdy w jego kartach znajduje się Królowa lub wyżej. Jeżeli żadna z trzech kart krupiera nie spełnia tego wymogu, karty się nie kwalifikują i zyskuje wygraną 1 do 1.

Jeżeli gracz pokona krupiera, którego układ kwalifikował się do gry, gracz otrzymuje 1 do 1 za zakład ANTE oraz za zakład CALL (zakład powracający).

Podsumowanie

Three Card Poker online nie ma możliwości doboru kart, więc cała gra oparta jest całkowicie na losowości – wyklucza możliwości zebrania odpowiedniego układu. Szansa gracza na wygraną, jest więc taka sama, niezależnie od poziomu doświadczenia (które w pokerze na żywo ma duże znaczenie). Jest to duży plus gry, szczególnie w przypadku osób nowych.

Jedyną wadą gry jest jej tempo – rozdawanie kart i wyświetlanie wyników trwa zaskakująco długo. I nie da się go przyspieszyć. Z jednej strony dobrze to imituje prawdziwą rozgrywkę, ale z drugiej, niektórym graczom może się dłużyć.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Three Card Poker lub innych grach hazardowych, koniecznie sprawdź nasza ofertę: mamy do wyboru wiele darmowych gier niewymagających logowania!