Fruit Case

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 2.8 / 5

Owocowe maszyny hazardowe, czyli kilka słów o Fruit Case

        Zasady rozgrywki oparte są o mechanizm działania gry jednoręki bandyta. Po wciśnięciu zielonego przycisku Zagraj pośrodku ekranu następuje przetasowanie linii, których mamy do dyspozycji aż 20. Poszczególne numeracje linii widzimy dzięki bocznym panelom. Gra rozpoczyna się przetasowaniem symboli owoców i słoików, które od lewej do prawej mogą utworzyć zwycięski ciąg.

        W 5-bębnowej Fruit Case online, należącej do produkcji NetEnt, możemy dokonywać zakładów o wartości 0,20, 0,40, 1 i 2 EURO. Przy czym obstawianie odbywa się w zależności od poziomu, który wybierzemy. Jest ich łącznie 10 i na najwyższym poziomie maksymalny zakład wynosi 20 EURO (na najniższym – 0,20).

Co oferuje nam interfejs gry na automatach?

        Ta rozbudowana gra wideo z wielokolorowymi słoikami i owocami a’la emotikony posiada kilka opcji, umożliwiających nam nie tylko zmianę poziomu zakładu, ale także tryb Autoplay i Maksymalny zakład. W lewym dolnym rogu znajdują się funkcje związane z regulacją dźwięku – można go bowiem wyłączyć czy udostępnić efekty dźwiękowe.

Darmowe gry Fruit Case posiadają też różne tryby rozgrywki

  •         Możemy trafić podczas rozgrywki na symbol Darmowego przetasowania, który nam podbija stawkę 3x. Symbol ten zjawia się tylko w liniach 1, 2 lub 3. Jeśli wyskoczy potrójnie w jednej linii, wówczas uruchamia się tryb 10 losowań za darmo.
  •         Gra dla zabawy daje nam możliwość rozgrywki za darmo, jednak wówczas nie można podejrzeć historii losowań.
  •         Tryb Autoplay można regulować na 10, 25, 50 i 100 partii, jeśli jednak zjawi się symbol Darmowego przetasowania, tryb się automatycznie kończy. Można też ustawić inne zmienne, by wyjść z trybu – np. przy pierwszej wygranej. Poza tym naciśnięcie przycisku stop w każdej chwili zakończy tryb Autoplay.
  •         Tryb Lawiny uruchamia się po wygranej na dowolnej linii. Gdy po eksplozji symbole znikają, zjawiają się następne, mogące zwiększyć stawkę maksymalnie do 8x. Dziki symbol utrzymuje wartość stawki dopóty, dopóki są wygrane w linii.

        Poza możliwością zwielokrotnienia stawki przez Dziki symbol, obstawione wygrane z zakładu są podbijane przez ilość żetonów użytych na zakład w danej linii. Tylko najwyższa wygrana z danego zakładu na linii jest płacona, a ilość żetonów wyświetla się po prawej stronie pod ekranem gry.

Fruit Case dostępna w trybie gry dla zabawy i realnego kasyna

        Co istotne, na dole pośrodku widzimy wartości aktualnie posiadanych zasobów, wartość zakładu i sumę wygranej, co pozwala na kontrolowanie budżetu. Możemy z tego korzystać i w trybie Gry dla zabawy, i podczas realnego obstawiania. Aby zagrać w grę, wystarczy uruchomić przeglądarkę z dodatkiem Flash. Na naszej stronie można grać w gry hazardowe za darmo i bez rejestracji czy ściągania plików.

Fruit Case Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie