Three Card Poker od Bally

Three Card Poker od Bally Szczegóły gry

RTP:
97.99%
Producent:
Bally
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Three Card Poker online za darmo

Nasz dzisiejszy artykuł poświęcamy bardzo ciekawej pozycji z portfolio firmy Bally wyprodukowanej w 2016 roku. Jest to gra nosząca tytuł Three Card Poker online i pozwalająca nam zagrać w maszyny hazardowe na prawdziwe pieniądze w pokera wideo opartego o trzy karty. Tytuł ten cechuje się wyjątkowo dynamiczną rozgrywką, oryginalnymi zasadami, prostotą interfejsu i niesamowitą wręcz grywalnością. Uważamy, że warto go poznać bliżej, więc zachęcamy Cię do przeczytania naszej dzisiejszej recenzji.

Ponadto zagraj też w udostępnione przez nas Three Card Poker demo. Jest to wersja o identycznych zasadach, co gra spotykana w kasynach, ale nie musisz płacić za kolejne zakłady. Możesz grać w nią do woli testując różne rozwiązania i ucząc się zasad tej odmiany pokera w praktyce. Co ważne, nie musisz robić niczego, by móc zagrać w tę grę, bo nie nakładamy na Ciebie żadnych wymogów. Nie musisz podawać nam swojego adresu e-mail, wpłacać pieniędzy, nie każemy Ci klikać w nasze reklamy, czy też zapisywać się do udostępnianego przez nas newslettera.

Słowem – nie ma żadnych warunków. Po prostu uruchamiasz grę i dobrze się bawisz grając w Three Card Poker darmowy, trenując, poznając zasady i rywalizując z wirtualnym krupierem na wirtualne pieniądze. A jeśli zechcesz zagrać potem w tę grę na prawdziwe pieniądze, to zobaczysz, że ta wiedza Ci się na pewno przyda!

Specyfikacje techniczne Three Card Poker

Jak już wiesz, Three Card Poker gra została wydana w 2016 roku i jest produktem firmy Bally. Polega na graniu w pokera w wersji opartej o trzy karty. Minimalny zakład na jedno rozdanie to zaledwie jedna moneta, natomiast co ciekawe, górną granicą jest wyłącznie wartość Twojego salda. Możesz więc stawiać tutaj naprawdę wysokie kwoty. Oprócz standardowej rozgrywki mamy tutaj także dwa rodzaje zakładów dodatkowych, są to:

  • 6 Card Bonus – opcja ta pozwoli Ci postawić dodatkowe pieniądze na uzyskanie premiowanego wygraną układu z łącznie sześciu kart. Pod uwagę brane są wtedy karty Twoje i krupiera.
  • Pair Plus – jest to premia za trafienie układu co najmniej jednej pary lub wyższego.

Oba te zakłady są w pełni dobrowolne i jeśli nie chcesz, to nie musisz z nich korzystać. Ale uważamy, że warto, bo znacząco podnoszą one atrakcyjność rozgrywki. A ile można wygrać w przypadku Three Card Poker gry online? Oto tabela wygranych dla tego tytułu.

Karty w ręku Ante 6 Card Bonus Pair plus
Poker królewski 5 1 000 40
Poker zwykły 5 200 30
Kareta 50
Full (trójka + para) 25
Kolor 20 4
Strit 1 10 5
Trójka 4 5
Para 1

Wartości w poniższej tabeli oznaczają mnożniki dla kwoty danego zakładu na wskazaną w tabeli opcję.

Three Card Poker – jak grać?

Three Card Poker gra online po pierwszym uruchomieniu nie zachwyci Cię estetyką, bo wygląda jak dość zaawansowana wiekowo strona internetowa, bez żadnych efektownych elementów graficznych. Ale już po pierwszym rozdaniu nie będziesz zwracać na to najmniejszej uwagi, bo grywalność tego tytułu jest wręcz niesamowita!

Rozgrywka jest tutaj bardzo prosta. Ustaw kwotę, jaką chcesz postawić na kolejne rozdanie – możesz też wpisać ją po prostu ręcznie w polu ANTE. Jeśli chcesz, wpisz też wybrane przez siebie kwoty w polach PAIR PLUS lub 6 CARD BONUS. Oczywiście są to opcje dobrowolne, jeśli nie chcesz korzystać z tych zakładów, zostaw w nich wartość 0.

A gdy będziesz już gotowy, kliknij przycisk DEAL. Otrzymasz wtedy trzy karty – jeśli będziesz mieć zaznaczoną poniżej opcję Enable Advice, to gra Ci w tym momencie wskaże optymalne posunięcie. Ale zawsze możesz wybrać samodzielnie, co chcesz dalej zrobić. Opcje są dwie:

  • PLAY, czyli grasz dalej
  • FOLD, czyli poddajesz rozgrywkę.

Jeśli wybierzesz opcję PLAY, to będziesz musiał dopłacić równowartość zakładu ANTE. Nastąpi wtedy odsłonięcie kart krupiera i porównanie siły kart. Jeśli masz mocniejsze karty lub krupier się nie zakwalifikował, to otrzymasz odpowiednią wygraną zgodnie z powyższą tabelą, którą od razu wypłaci Ci gra.

Three Card Poker – graj bez logowania

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy opisywany przez nas tytuł jest godny uwagi, to zagraj w Three Card Poker za darmo i poznaj go od strony praktycznej. Jesteśmy pewni, że przypadnie Ci do gustu tak samo jak nam. I trudno się temu dziwić, bo jeśli pominąć niezbyt imponującą oprawę graficzną, to w rzeczywistości jest to po prostu znakomita gra na pieniądze, która jest w stanie zapewnić graczom wszystko to, czego poszukują oni w hazardzie online – czyli emocje, zabawę i wysokie wygrane! Gorąco polecamy ją wszystkim fanom pokera!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena

FAQ

Czy znajdę gdzieś wersję gry Three Card Poker za darmo?

Z pewnością pytasz o to dlatego, że chcesz najpierw poznać tę grę w praktyce, zanim zaczniesz wydawać na nią swoje ciężko zarobione pieniądze. I jest to bardzo słuszne posunięcie. A my specjalnie dla osób takich jak ty udostępniliśmy Three Card Poker bez depozytu. Możesz wykorzystać tę grę do nabrania doświadczenia i sprawdzenia, czy będziesz chciał zagrać w ten tytuł na prawdziwe pieniądze.

Czy gra Three Card Poker online zapewnia jakieś funkcje dodatkowe?

Trudno mówić o funkcjach specjalnych w tak prostych grach hazardowych. Niemniej jednak Three Card Poker internetowy zawiera dwa rozwiązania, które można uznać za opcje dodatkowe. Pierwszą z nich jest opcjonalny zakład o nazwie 6-Card Bonus, a drugą funkcja Pair Plus. Obie opisujemy dokładniej w naszej recenzji, więc bez problemu się dowiesz, na czym polega ich działanie.

Czy da się zdobyć spory majątek w Three Card Poker?

W zasadzie pokery wideo oparte o trzy karty nie oferują wysokich wygranych, bo w przypadku standardowego zakładu maksymalny mnożnik wynosi x5. Ale jeśli wybierzesz opcję 6-Card Bonus, to możesz uzyskać nawet tysiąckrotność stawki podstawowej. A biorąc pod uwagę, że możesz tutaj stawiać w zasadzie nieograniczone kwoty, to w teorii Three Card Poker może Ci wypłacić nawet kilka milionów monet!

Jak zagrać w Three Card Poker na telefonie?

Nie powinno to stanowić żadnego problemu. Three Card Poker casino jest bardzo prosty, nie ma żadnych wymagań pod względem wydajności urządzenia i doskonale działa w przeglądarce internetowej. A to oznacza, że możesz zagrać w niego na dowolnym komputerze, laptopie, tablecie lub telefonie i cieszyć się nieograniczoną rozrywką!