Supra Hot

Supra Hot Szczegóły gry

RTP:
95.2%
Producent:
Novomatic
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
4
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
25
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
5
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Supra Hot za darmo

Supra Hot to popularny jednoręki bandyta z owocami na bębnach wypuszczony na rynek przez Novomatic w dniu 26 sierpnia 2015 roku. W tym krótkim czasie, automat do gry rozpowszechnił się w kasynach online, który najczęściej oferuje możliwość gry zarówno na prawdziwe pieniądze, jak i za darmo. Za darmo można także wypróbować Supra Hot na tej stronie internetowej i to bez konieczności przejścia czasochłonnego procesu rejestracji. Nie dziwi także fakt, że w wydaną 5 lat temu grę, można zagrać na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony oraz tablety.

Supra Hot – opis gry

W Supra Hot Novomatic wprowadzony został dość innowacyjny mechanizm, oparty na zastosowaniu 4-bębnów. Dla większości gier standardem są 3 bębny albo 5 bębnów, lecz rzadko można spotkać automat do gry z 4 bębnami. Jednakże jak się okazuje, użycie 4 bębnów może być główną zaletą Supra Hot. Dodatkowo deweloper przewidział aż 25 linii wygrywających, stąd rozgrywka jest dynamiczna i dużo dzieje się na ekranie monitora. Szata graficzna oraz ścieżka dźwiękowa jest typowa dla gier tego typu, jednak nie można powiedzieć, aby wyróżniała się czymś szczególnym. Podobnie jest z mechanizmem gry. Na bębnach maszyny zobaczymy popularne symbole takie jak wisienki, cytryny, pomarańcze, śliwki, symbole BAR, gwiazdy oraz siódemki. Tradycyjnie największe wygrane zapewniają siódemki, najniższe natomiast wisienki. Gra nie dysponuje wieloma funkcjami specjalnymi. Brak tutaj symbolu wild czy scatter, lecz gracze zostali przy funkcji gamble/ryzyka.

Jak Wygrać w Supra Hot?

Przed zakręceniem bębnami należy wnieść zakład. Celem jest ułożenie układu tych samych symboli w linii wygrywającej. Wygrana wynosi iloczyn stawki i wartości mnożnika, wynikającą z tabeli (paytable). Najniższy zakład wynosi 5, natomiast najwyższy 500. Wskaźnik zwrotu dla gry Supra Hot kształtuje się na poziomie 95,20%, co jest raczej średnim wskaźnikiem jeśli chodzi o gry tego typu. W dolnym lewym rogu ekranu gracz ustawia wartość zakładu, co bezpośrednio przełoży się na liczbę pozostałych do wykonania zakładów (Balance). Początkujący gracze powinni zapoznać się z zasadami gry przed jej rozpoczęciem, celem uniknięcia ewentualnych nieporozumień. Gdy klikniemy na znak zapytania z lewej strony gracz dowie się jak skonstruowane są linie wygrywające i ile warte są poszczególne kombinacje.

Bonusy Supra Hot

Gra posiada kilka funkcji specjalnych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim opcja gamble (ryzyka). Polega ona na tym, iż po trafieniu zwycięskiego układu, gracz może zdecydować się przenieść na inny ekran celem prawidłowego odkrycia ukrytej karty (czarnej lub czerwonej), jeżeli mu się powiedzie podwoi swoją wygraną. Niestety jeżeli próba się nie powiedzie to zostanie z niczym.

Ze względu na to, iż Supra Hot co do zasady postawił na tradycję, czyli owocki na bębnach, dlatego gracze nie spotkają się tutaj ze skomplikowanymi mechanizmami, takimi jak symbol dzikiej karty (wild), symbole scatter, dzięki którym wygramy darmowe obroty czy inne innowacje spotykane w nowoczesnych grach. Z tego powodu Supra Hot ma swoich miłośników raczej w gronie konserwatywnych graczy, którzy nie przepadają za efekciarskimi grami z licznymi, skomplikowanymi funkcjami i nieznośnymi dźwiękami. Niezależnie od tego Supra Hot to interesująca pozycja, wykonana na solidnym poziomie, która wciąż może zapewnić wielkie wygrane, a tym samym ogromne emocje.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Gates of Olympus
Producent: Pragmatic Play
RTP 96%
Ocena 5.0
new
Demo slot
Miss Joker
Producent: Amatic
RTP 96%
Ocena 5.0
exclusive
Demo slot
Book of Shadows
Producent: NoLimit City
RTP 96%
Ocena 5.0
Demo slot
Candy Bars
Producent: IGT
RTP 93%
Ocena 3.9

Supra Hot – nasza ocena

Supra Hot od Novomatic to ciekawa pozycja przewidziana raczej dla mniej wymagających graczy. Ani średni współczynnik zwrotu, ani brak jackpota nie zachęca raczej graczy ukierunkowanych na wysokie zyski. Grafika jest starannie wykonana, lecz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Zaletą gry hazardowej darmowej jest przejrzystość reguł oraz intuicyjny interfejs, stąd należy ją polecić przede wszystkim początkującym graczom.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 4.07.2024
Publikacje: 313
Ocena gry od naszych ekspertów
3.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena