Aristocrat jest jedną z firm posiadających ogromne doświadczenie na rynku hazardowym. Od momentu założenia firmy w 1953 roku, Aristocrat zdobyła licencję w 240 jurysdykcjach i działa obecnie w 90 krajach na całym świecie.

Od najbardziej popularnych
Od najnowszych
Od najstarszych
Nazwa (A-Z)
Nazwa (Z-A)
new
Demo slot
Zorro
Producent: Aristocrat
RTP 94%
Ocena 5.0
new
Demo slot
5 Dragons
Producent: Aristocrat
RTP 95%
Ocena 4.3

W roku 1956 roku firma wyprodukowała swoją pierwszą grę Aristocrat jednoręki bandyta online. Nazywała się ona The Clubmaster i oferowała dobrze znane graczom symbole bonusu oraz dodatkowe gry.

Dzięki legalizacji maszyn slotowych w Australii Aristocrat Gaming wypuściło kolejne dwa produkty – Slimline and Sheerline, które pozwoliły im na dalszy rozwój. Oczywiście należy zaznaczyć, że pierwsze sloty od Aristocrat nie były zbyt zaawansowane, ze względu na fakt, że technologia dopiero się rozwijała.

Rok 1996 był jednym z kroków milowych dla firm, gdyż weszła na australijską giełdę. Oprócz naprawdę dużej oferty gier dostępnych dla kasyn Internetowych dostarczają oni również swoje usługi w kasynach naziemnych.

Kolejnym bardzo ważnym wydarzeniem w historii firmy było rozpoczęcie produkcji video gier slot 3D dla kasyn internetowych.

Oferta Aristocrat – automaty na komórkę

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier jest zdecydowanie Queen of the Nile. Gra oparta o standardowy motyw Egiptu dostarczy graczom na całym świecie wiele emocji i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

Gry z jackpotem dostarczane przez firmę również cieszą się ogromną popularnością i stanowią jedno z głównych źródeł dochodu.

Przykładami takich gier są Jackpot Carnival czy Cash Express. Jedną z informacji wprowadzonych przez Aristocrat Gaming był system Hyperlink jackpot – polega to na połączeniu jackpota wielu różnych jednorękich bandytów, co pozwala na bardzo szybki wzrost wartości potencjalnej wygranej.

W założeniu system ten może połączyć od 4 do 12 gier, ale teoretycznie można połączyć aż 256 gier.

Od momentu rozpoczęcia prac nad grami do kasyn online, Aristocrat wypuścił 20 gier video slot. Jednak należy zaznaczyć, że są one naprawdę dopracowane. Nie da się ukryć, że grając, producent gier dołożył wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość.

Do najbardziej popularnych gier można zaliczyć takie tytuły.

Cashman

Dzięki wielu bonusom oraz pokaźnym jackpotom jednoręki bandyta Cashman stał się jedną z popularnych opcji ze stajni Aristocrat. Tematem rozgrywki jest oczywiście wszystko związane z postacią Mr. Cashman.

Jeśli chodzi o samą grę, to charakteryzuje się ona 5 bębnami oraz 20 zwycięskimi liniami. Jednym z ciekawych bonusów jest możliwość otrzymania mnożnika wygranej od 3x aż do 10x.

2CAN

W tym jednorękim bandycie online dostępnych jest 5 bębnów oraz 25 zwycięskich linii. Tematem rozgrywki jest znany wszystkim ptak Tukan, który jako symbol pełni rolę jokera.

Gra ta wzorowana jest na klasycznym jednorękim bandycie z kasyn naziemnych, a dzięki swojej popularności doczekała się wersji do kasyn online. Oprócz symbolu bonusu w grze znajdziemy również symbol jokera, będziemy mogli wygrać dodatkowe spiny czy też nawet 50,000$ poprzez jackpot.

Jednoręki bandyta 2Can to przede wszystkim motyw dżungli, dlatego też w grze spotkamy się z takimi symbole jak małpy, motyle, kameleony, dzikie orchidee czy gepardy. Oprócz tego znajdziemy również symbole kart od 9 aż do asa.

Symbolem jokera jest oczywiście Tukan, który może zastąpić wszystkie inne symbole w celu stworzenia zwycięskiej kombinacji oprócz symbolu dzikich orchidei, które pełnią funkcję symbolu bonusu.

Game of Thrones

Z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać tematu tej gry, Gra o Tron zadebiutowała w 2011 jako serial w HBO. Jednak już wcześniej cała seria książek George’a Martina cieszyła się dużą popularnością.

Ten jednoręki bandyta zadebiutował w 2014 roku na targach w Las Vegas i od tamtego czasu cieszy się dużą popularnością.

Grafika została stworzona w technologii 4K, a efekty dźwiękowe są na naprawdę wysokim poziomie. Również istotną dla wielu graczy kwestią jest Jackpot. Sama gra charakteryzuje się 5 bębnami oraz wieloma zwycięskimi liniami.

Do symboli pojawiających się na bębnach można zaliczyć: trony, biżuterię, wilki, bronie oraz wiele więcej. Ponadto dostępne są gry bonusowe, które mogą przynieść dodatkowe mnożniki lub spiny.

King of the Nile

Jak wiadomo, Aristocrat darmowe gry hazardowe, w których tematem przewodnim jest kultura egipska, stały się bardzo popularne na przestrzeni lat. Nie inaczej jest właśnie z King of the Nile.

Dzięki odniesionym sukcesom Aristocrat stworzył nie jedną, a kilka gier bazujących na motywie egipskim – Queen of the Nile czy też Love on the Nile.

Sama gra charakteryzuje się obecnością 5 bębnów oraz 20 zwycięskich linii, dostępne są również opcje bonusowe, które mogą znacznie zwiększyć szansę na wygraną. Symbole pojawiające się na bębnach to królowa, złoty żuk, tradycyjne egipskie symbole, pierścień oraz piramidy. Spotkamy się również z popularnymi wartościami kart.

Co najważniejsze w grze dostępnych jest 8 ekscytujących gier, które pozwolą na wygranie dodatkowych spinów czy mnożników wygranej. Dostępne są również symbole bonusu oraz jokera.

The Sopranos

Kolejna popularna gra jednoręki bandyta oparta jest o bardzo popular serial o tej samej nazwie, który był emitowany pomiędzy latami 1997 i 2007. Oczywiście Aristocrat dołożył wszelkich starań, aby jak najlepiej oddać mafijnych klimat serialu.

Podczas rozgrywki spotkamy się z głównymi postaciami występującymi w serialu oraz będziemy mieli okazję skorzystać z naprawdę atrakcyjnych bonusów.

W grze znajdziemy 5 bębnów oraz 20 zwycięskich linii. Jako że Aristocrat automaty jest znany ze stosowania bardzo dobrych efektów wizualnych i w tej propozycji nie zabrakło świetnych animacji oraz grafiki na najwyższym poziomie.

Również efekty dźwiękowe są dostosowane do rozgrywki w bardzo dobry sposób i pozwalają wczuć się w klimat mafijnych porachunków.

Wiarygodność darmowych gier hazardowych od Aristocrat

Warto jeszcze raz zaznaczyć, że firma ta charakteryzuje się ponad 60-letnim doświadczeniem na rynku i nieskazitelną reputacją. W historii firmy nie ma momentów słabości, które mogłyby rzucić niekorzystne światło na działalność tej marki.

Wiele licencji oraz ciągły nadzór organów regulujących rynek hazardowych jedynie potwierdza bardzo dobrą reputację Aristocrat.

Podsumowanie

Aristocrat jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku hazardowym, poprzez przejęcia innych firm stale zwiększają swoje udziały w branży. Dodatkowo nieustannie rozwijają swoją ofertę, aby przyciągnąć większą liczbę graczy. Można zagrać w Hot Spot automaty oraz w maszyny owoce.

Długoletnie doświadczenie w produkcji gier oraz dostarczaniu ich do kasyn świadczy o zaufaniu, oraz poważaniu tej firmy na rynku międzynarodowym. Jednak zawsze warto dokładnie sprawdzać każde kasyno, w którym chcemy rozpocząć rozgrywkę.

W Internecie można znaleźć wiele informacji dotyczących kasyn – recenzję, opinie graczy. Z pewnością, nie zaszkodzi najpierw przeczytać tych informacji, a mogą one pomóc w rozgrywce w danym kasynie.