Bogaty rynek dostawców oprogramowania

Obecnie znajdziemy wielu różnych dostawców oprogramowania do kasyn, część z większym, a część z mniejszym doświadczeniem. Każda firma stara się wypracować jedną specyficzną gałąź, z której mogą być znani na rynku.

Niektóre z tych dostawców oprogramowania online to po prostu marki, które przeniosły swoje działania z kasyn naziemnych do kasyn online. Firmy prześcigają się w oferowanych produktach, a wszystko oczywiście po to, aby zostawić swoją konkurencję w tyle. Natomiast jeśli chcesz z sukcesami prowadzić swoją grę w kasynach, warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami o tych firmach.

Jak to działa?

Kasyna tak naprawdę polegają na tym, co zaoferują im różni producenci – sloty, gry stołow, gry maszynowe 3D, darmowe gry Hot Spot oraz wiele innych produktów związanych z działalnością kasyn. Sukces kasyna zależy w dużym stopniu od gier, więc dostawcy oprogramowania starają się, aby ich gry były atrakcyjne i przystępne dla graczy.

Często również właśnie te firmy odpowiedzialne są za zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa czy bogatej bazy metod płatności. Powstaje więc pytanie, które firma jest najlepsza? Z pewnością odpowiedź nie jest jednoznaczna, każda z marek ma swoje zalety, ale też i wady.

Dlaczego wybór kasyna jest tak ważny?

W porównaniu do wielu różnych biznesów online, rynek kasyn internetowych jest dość mało regulowany. W internecie dostępne są setki kasyn online, część z nich może okazać się mało atrakcyjna. I to nie ze względu na niekorzystne promocje, ale na niejasną politykę prowadzoną przez firmy.

Dlatego też powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce, dokładnie sprawdzać każde kasyno, w którym chcemy się zarejestrować. Wiele stron prezentuję artykuły recenzujące kasyna online. Przede wszystkim warto zwracać uwagę na ranking kasyna, dostępne metody wpłat i wypłat, regulamin kasyna, historie kasyna, opłaca się również przetestować serwis obsługi klienta.

Kasyna Amigotechs

Jedną z mniej doświadczonych firm jest Amigotechs. Mimo wszystko z roku na rok zainteresowanie tą platformą rośnie. Co wyróżnia tą marką to, że oprócz usług do kasyn firma ta oferuje również inne usługi.

Amigotechs zostało założone w 2002 roku w Panamie. Amigotechs oferuje rozwiązanie pozwalające na wejście na ten lukratywny rynek gier hazardowych. Wszystkie gry wypuszczane przez tę firmę, tworzone są przez osoby pracujące na miejscu. Osoby te są również odpowiedzialne za aktualizację oraz dodatki do już istniejących tytułów.

Wszystkie gry dostępne są od zaraz, nie trzeba ściągać dodatkowego oprogramowania, wystarczy jedynie Flash. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż umożliwia graczom na dostęp do swoich ulubionych gier niezależnie od systemu operacyjnego.

Gry ładują się naprawdę szybko, może to również wynikać z faktu, że nie są one bardzo zaawansowane graficznie. Jednym z minusów jest brak wersji na urządzenia mobilne.

Wszystkie Amigotechs darmowe gry hazardowe dostępne są w technologii 2D, co powoduje, że wyglądają one dość staro przy porównaniu do najnowszych propozycji liderów na rynku gier typu jednoręki bandyta. Jednak w dalszym ciągu wielu graczy zainteresowanych jest właśnie w takie gry. Mimo wszystko interfejs w wielu grach prezentuje się zadowalająco, jest dopracowany i intuicyjny.

Amigotechs automaty na komórkę

Jednym z dostarczanych produktów są gry typu jednoręki bandyta. Do dyspozycji graczy jest naprawdę szeroka oferta różnych darmowych gier typu klasyczny slot. Asortyment Amigotechs automatów to zarówno 3 bębnowe sloty, jak również 5 bębnowe video sloty z opcjami bonusowymi.

Należy przyznać, że nie są to gry, które zaskoczyły nas swoją innowacyjnością czy grafiką, natomiast znajdziemy wiele ciekawych motywów gier, takich jak gry owocówki, a możliwości wygranej są naprawdę przyzwoite.

Jedną z gier Amigotechs jednoręki bandyta online jest The World Cup. Do symboli występujących w grze należą: gwiazda, wiśnia oraz wiele więcej. Gra jest inspirowana Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, które odbyły się w 2014 roku. Dostępne są 3 różne wersje gry The World Cup: podstawowa, bet 5 oraz bet 40.

Poker

Również dla fanów właśnie tej gry karcianej Amigotechs przewidziało specjalne pokoje. Od bardziej popularnej opcji Jacks or Better i Joker Poker po ciekawsze propozycje takie jak Mystic Number czy 2 Ways Royal.

Czego jeszcze znajdziemy w ofercie Amigotechs?

Oprócz ponad 30 gier typu jednoręki bandyta w ofercie Amigotechs znajdziemy ponad 20 różnych gier stołowych w wielu formatach. Znajdziemy ruletkę, Blackjacka, Baccarat, Craps czy Pai How, jak również wiele mniej popularnych gier.

Bezpieczeństwo i uczciwość rozgrywki

Aby cała rozgrywka przebiegała uczciwie i z zachowaniem wszystkich zasad Amigotechs korzysta z generatora liczb losowych. Generator liczb losowych dostarcza grze losowe rozwiązanie, który powoduje otrzymanie nagrody powiązanej z tym wynikiem. Rozwiązanie to jest znajdowane przez skomplikowany algorytm, tak aby zapewnić uczciwość rozgrywki.

Jednak jak prezentuje się sytuacja, jeśli chodzi o traktowanie graczy przez Amigotechs? Niestety w internecie nie znajdziemy zbyt wielu informacji dotyczących tego producenta. Jest to oczywiście podejrzane i skłania do refleksji.

Pierwsza podejrzana sytuacja miała miejsce w 2011, kiedy jeden z graczy rozegrał 922 rozdań video poker Jacks or Better i nie udało mu się ani razu wygrać. Sprawę tego potencjalnego nadużycia Dr. Eliot Jacobsen z Certified Fair Gambling.

Jego opinia dotycząca tego zdarzenia brzmi następująco: „Bardziej prawdopodobne jest wygranie loterii Powerball 14 razy pod rząd, kupując pojedynczy bilet, niż to, że sytuacja ta miała miejsce przez przypadek”.

Cztery lata później, jeden z klientów rozegrał 560 rozdań w grze video poker 2 Ways Royal i nie udało mu się uzyskać ani razu lepszych kart, niż dwie pary. Zostało to potwierdzone przez Amigotechs, a szanse na tego typu sytuacje wynoszą 1 do 18,977,313,106,520,400,000,000,000,000. Ostatecznie firma zaoferowała rekompensatę.

Podsumowanie

Każdy powinien zdecydować we własnym zakresie, czy jest zainteresowany grami właśnie od tego producenta gier hazardowych. Z pewnością jest wiele minusów, do których można zaliczyć niejasną historię związana z wynikami gier.

Dodatkowo gry są utrzymywane w średniej jakości grafiki. Mimo wszystko wiele osób w dalszym ciągu mocno związana jest z klasycznymi propozycjami gier jednoręki bandyta. Na pewno warto spróbować gier od firmy Amigotechs i samemu przekonać się co oferuje ta firma.

Obecnie znajdziemy wielu różnych dostawców oprogramowania do kasyn, część z większym, a część z mniejszym doświadczeniem. Każda firma stara się wypracować jedną specyficzną gałąź, z której mogą być znani na rynku.