Jacks or Better

Jacks or Better Szczegóły gry

RTP:
96%
Producent:
NetEnt
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Jacks or Better to klasyczny slot video poker stworzony przez producenta NetEnt. Gra opiera się na starych zasadach pokera dobieranego. Nazwa Jacks or Better wynika z połączenia jednorękiego bandyty oraz pokera. Skąd znalazł się tam jednoręki bandyta? Ta typowa gra stołowa została przeniesiona na automat, który wyglądem przypomina właśnie stare, klasyczne sloty.

Na naszej stronie możesz spróbować swoich sił w Jacks or Better całkowicie za darmo i bez rejestracji.

Jacks or Better – szczegóły gry

Jacks or Better ma bardzo prostą, można wręcz powiedzieć starą grafikę – nie przypadnie ona do gustu każdemu. Jednak, jeżeli jesteś fanem klasycznych automatów, ten z pewnością przypadnie ci do gustu.

Dużym plusem gry są ciągle widoczne na ekranie wartości zakładów i wygranych, w zależności od układu. Dzięki temu bardzo łatwo możemy kontrolować wysokości zakładu w kontekście możliwych wygranych.

Grę zaczynamy od wybrania wysokości zakładu i naciśnięcia przycisku DEAL. Wtedy otrzymamy pięć rozdanych kart. Jeżeli jesteśmy zadowoleni z rozdania, możemy podwyższyć lub utrzymać wysokość zakładu. Aby zatrzymać karty, na których nam zależy (możemy zatrzymać 5, wymienić część z nich lub wszystkie), musimy nacisnąć bezpośrednio na kartę albo wcisnąć przycisk HOLD znajdujący się pod nią. Zatrzymana karta podświetli się i nie zostanie wymieniona.

Po decyzji, czy utrzymujemy wysokość zakładu oraz wyborze kart ponownie wciskamy przycisk DEAL. Karty, których nie wybraliśmy zostają wymienione. Jest to ostatni moment, w którym możemy zmienić zakład. Aby dowiedzieć się, czy go wygraliśmy, znów naciskamy przycisk DEAL.

Gdy zakład jest wygrany, podświetla się on na tabeli zakładów w miejscu, w którym znajduje się wygrana przez nas stawka.

Przy każdej wygranej pojawia się możliwość gry dodatkowej. Zwycięstwo w niej daje możliwość podwojenia wygranej stawki, jednak przegrana całkowicie ją zeruje. Gra bonusowa jest bardzo prosta i popularna w różnych slotach online – należy odgadnąć, która z zasłoniętych kart na wyższą wartość od wyświetlanej karty krupiera.

Jak wygrać w Jacks or Better?

Jacks or Better ma zasady identyczne, jak poker dobierany, co oznacza, że układy kart także są takie same. Mamy więc w nim: pokera królewskiego, z tą różnicą, że ostatnia nazwa zamiast Najsilniejsze Karty, nazywa się Jacks or Better.

To oznacza, że aby zagrać w Jacks or Better trzeba zapoznać się z układami kart w pokerze, inaczej nie będziemy w stanie określić, czy trzymamy w ręku zwycięski układ, a jeżeli tak, to czy łatwo, czy trudno go pobić.

Na szczęście, taka rozgrywka daje graczowi swego rodzaju przewagę – do wyniku zakładu, możemy zmieniać jego wysokość aż trzy razy. Więc znając układy kart, możemy bardzo świadomie decydować, ile przegrywamy (przy mało obiecującym rozdaniu), a ile ryzykujemy (przy bardzo dobrym rozdaniu).

Podsumowanie

Zwycięskie układy w Jacks or Better nie pojawiają się często, jednak doświadczeni gracze są w stanie tak ustawiać wysokości zakładów, by przegrywać minimalne kwoty i walczyć o wysokie wygrane. Co jest zdecydowanym plusem, bo gra kasynowa Jacks or Better pozwala nam na realne strategie, które nie opierają się w 100% na szczęśliwym trafie.

Minusem gry jest brak widoku na karty krupiera. W pewien sposób odbiera to emocje związane z odsłanianiem kart przeciwnika i poznaniem wyników rozdania.

Jacks or Better jest jednak tytułem, w który warto grać i do którego warto wracać. Jest jasny, czytelny i daje prawdziwą frajdę podczas dobierania odpowiednich kart do wyniku.

Koniecznie spróbuj zagrać w Jacks or Better oraz w inne gry hazardowe na naszej stronie, które udostępniamy całkowicie za darmo i bez konieczności rejestrowania się. Dzięki temu przećwiczysz swoje techniki i poznasz wiele fascynujących pozycji, bez ryzyka utraty pieniędzy

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena