Gemmed

Gemmed Szczegóły gry

RTP:
96.46%
Producent:
Betsoft
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
9
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
40503
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.10
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Gemmed za darmo

Gemmed to automat do gier, który już od pierwszych chwil wzbudza zainteresowanie użytkowników. Gra została zaprojektowana i wydana przez doskonale znaną wszystkim firmę Betsoft. Produkcja została osadzona w malowniczym świecie, gdzie przeważa kojąca zieleń przyrody. Jak sama nazwa wskazuje, tematem przewodnim automatu są klejnoty. To właśnie one odpowiadają za wszystkie najważniejsze wydarzenia, jakie mogą pojawić się podczas rozgrywki. Jest to niestandardowa maszyna do gier, której ekran główny został przedstawiony w niecodzienny, budzący zainteresowanie sposób. W jednej chwili na ekranie może wyświetlać nawet 81 symboli.

Mimo wszystko gra Gemmed jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Zaawansowana specyfikacja nie zmienia faktu, że to automat do gier i sterowanie odbywa się za pomocą kilku przycisków, znajdujących się w dolnej części ekranu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, każdy gracz może przetestować grę na naszej stronie i to zupełnie za darmo. W takim przypadku nie trzeba się rejestrować ani wpłacać żadnych pieniędzy. Rozgrywka odbywa się z użyciem wirtualnej waluty i resetuje się po wyłączeniu aplikacji.

Gemmed slot – opis gry

Już od pierwszych chwil spędzonych z Gemmed gracz wie, że nie jest to standardowa gra hazardowa za darmo. Gra ma 9 bębnów, na których może wyświetlać się do 9 symboli. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że obrazki mogą przyjmować różne kształty. Niekiedy rozciągają się na kilka bębnów w jednym rzędzie, a czasem mają rozmiar 3×3 (w porównaniu do najprostszej postaci ikon). Oznacza to, że maksymalna liczba kombinacji, z których można formować wygrane, nieustannie się zmienia. Maksymalna liczba możliwości to 40503. Symbole wypłacają nagrody za kombinacje składające się z od 4 do 9 symboli na linię.

Automat online został przedstawiony z użyciem przepięknej oprawy graficznej. Sporych rozmiarów ekran gry został wkomponowany w drzewo, a inteligentne wykorzystanie symboli sprawiło, że wygląda jak przekrój ziemi, w której znajdują się kamienie szlachetne. W tle widać naturę. Zielone połacie trawy i wyłaniające się zza pagórka słońce sprawiają, że nastrój w jest bardzo kojący. Użytkownik może się zrelaksować i skupić na przyjemnym „kopaniu” kolorowych kamieni.

Rozgrywka jest przejrzysta i prosta – odbywa się z użyciem zaledwie 6 podstawowych przycisków:

 • Dźwięk – włączenie lub wyłączenie dźwięków z gry.
 • „i” – uruchamia karty ze wszystkimi najważniejszymi informacjami o grze.
 • „- i +” – odpowiada za ustawienie stawki zakładu. Może wynosić od 0,1 do 10.
 • „Double UP” – po trafieniu wygranej uruchamia dodatkową mini grę, w której gracz zakłada się o całą  zdobytą kwotę lub jej połowę. Zabawa polega na wytypowaniu, czy na monecie wyświetli się „orzeł”, czy „reszka”.
 • Uruchomienie automatu – odpowiada za uruchomienie pojedynczego rozlosowania symboli na bębnach.
 • Automatyczna rozgrywka – uruchamia do 100 automatycznych obrotów z wybraną przez gracza wartością zakładu.

Jak wygrać w Gemmed?

Pomimo tego, że automat do gry wygląda na nieco zaawansowany, rozgrywka jest dość prosta. Najważniejsze jest utworzenie odpowiedniej kombinacji na bębnie. Jeśli uda się uruchomić rundę bonusową, to z pewnością trafi się dużo interesujących wygranych. Symbole w grze dzielą się na 3 kategorie ze względu na wysokość wygranych i jedną dodatkową, która odpowiada za symbole o funkcjach specjalnych:

 • Standardowe symbole – najprostsze obrazki prezentujące litery i cyfry: A, K, Q, J, 10, 9.
 • Symbole o średnich wygranych – kolorowe kamienie szlachetne z wygrawerowanymi znakami: księżyc, grzyb, jagody, kwiat, liść.
 • Ikony o wysokich wygranych – błyszczące się, kolorowe kamienie z wygrawerowanymi znakami: deszcz, śnieg, słońce.
 • Symbole bonusowe – wyróżniające się wyglądem wielokolorowe kamienie szlachetne, zapewniające funkcje bonusowe: diament i kilka kolorowych kamieni (Scatter), kamień o kolorach tęczy (Wild).

Jeśli ktoś chce wygrać, powinien zapoznać się z działaniem wszystkich symboli w grze i opracować strategię, dopasowaną do możliwości finansowych. Wygrane trafiają się od czasu do czasu i jeśli ktoś ma niewielki budżet, lepiej jest ustawić niski zakład, który pozwoli na przynajmniej kilkadziesiąt obrotów. Slot został skonstruowany w taki sposób, że zawsze dzieje się coś interesującego. Olbrzymia liczba możliwości złożenia kombinacji wygrywających mówi samo za siebie.

Bonusy Gemmed

W grze pojawiają się dwie funkcje bonusowe, które zawsze zwiastują dużo interesujących wygranych:

 • Scatter – trafienie przynajmniej 5 symboli Scattera w dowolnym miejscu na ekranie uruchamia rundę bonusową z darmowymi spinami. Gra może nagrodzić użytkownika bezpłatnymi spinami w liczbie od 15 do 50 (przy 10 i więcej Scatterach na ekranie).
 • Wild – symbol uniwersalny, który zamienia się ze wszystkimi obrazkami w grze z wyjątkiem Scattera.
Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Gra Dolphins Pearl
Producent: Novomatic
RTP 95%
Ocena 4.2
new
Demo slot
Wolf Gold
Producent: Pragmatic Play
RTP 96%
Ocena 4.1

Wypróbuj automat do gier na własną rękę

Produkcja ma zwrot pieniędzy do gracza (RTP) na poziomie około 96.46%. Oznacza to, że jeśli ktoś chce grać w Gemmed, to wygrane trafiają się często i regularnie można wygrywać więcej pieniędzy niż się zainwestowało. Rozgrywka jest szczególnie interesująca ze względu na niestandardowy format zabawy. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czym gry tego typu mogą zaskoczyć. Powracanie do tej maszyny do gier to norma, ponieważ odkrycie tych wszystkich możliwości zajmuje wiele godzin, a doskonała jakość automatu sprawia, że rozgrywka jest niezwykle interesująca.

Zabawa jest dostępna całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej, więc jeśli chcesz przetestować ten automat, wystarczy, że uruchomisz go i graj w wersji testowej.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 4.07.2024
Publikacje: 313
Ocena gry od naszych ekspertów
5.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena