Game of Thrones

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.66 / 5

        Podaż gier hazardowych rośnie w zawrotną szybkością. Spod rąk programistów, grafików i muzyków koncernów oferujących oprogramowanie kasyn online wychodzą coraz efektowniejsze pozycje. Bez wątpienia do takich należy gra „Game of Thrones ” online od firmy Microgaming, jednego z największych producentów gier – maszyn hazardowych, który już 22 lata temu otworzył pierwsze wirtualne kasyno. Na dziś Microgaming oferuje operatorom kasyn internetowych ponad półtora tysiąca gier, z których wiele zyskało miano kultowych.

Gra o tron online free: fabuła zastosowana w grze

        Microgaming po raz kolejny postanowiło zmierzyć się z oddaniem klimatu popularnego serialu w grze typu jednoręki bandyta. Tym razem wybór padł na jeden z najbardziej popularnych seriali „Game of Thrones”, adaptacje powieści George’a R. R. Martina „A Song of Ice and Fire”.

Game of Thrones online – co warto wiedzieć?

        Automaty online „Gra o tron” charakteryzują się 5 bębnami, 15 lub 243 liniami wypłat. Ponadto występuje niewielka liczba symboli w porównaniu do innych gier automatów. Jest to zdecydowane ułatwienie oraz zachęta dla nowych graczy. Najwyższy możliwy jackpot to 1500. W przypadku wersji z 15 liniami wypłat stawki zaczynają się od 15 pensów, a kończą na 3 funtach. Wygrana może sięgnąć 5,000 razy stawki początkowej. Natomiast w wersji z 243 liniami wypłat stawki zaczynają się od 30 pensów, a kończą na 6 funtach. Wygrana może sięgnąć 20,250 razy stawki początkowej.

        Najważniejsze symbole, któe oferuje Gra o Tron online free:

  •         Symbol bonusu (ang. Scatter symbol) – logo gry „Gra o Tron” online, gdy pojawi się dwa lub więcej razy na bębnach gracz otrzymuje losowy bonus pienieżny.
  •         Żółty symbol – ród Baratheon’ów
  •         Jasnoczerwony symbol – ród Lannister’ów
  •         Biały symbol – ród Stark’ów
  •         Czerwony symbol – ród Targaryenów
  •         Symbole liter A, K, Q, J

        Główną atrakcją jest funkcja darmowych rund, która zostaje włączona, gdy pojawią się trzy symbole bonusu. W takim przypadku gracz może służyć jednemu z czterech wielkich rodów Westeros – każdy z nich oferuje charakterystyczną liczbę darmowych rund, mnożnik.

ODBIERZ BONUS 200% + 50 DARMOWYCH SPINÓW W VULKAN VEGAS

        Rody oferują kolejno następujące bonusy:

  •         Ród Baratheon’ów – osiem darmowych rund, wygrane mnożone pięciokrotnie
  •         Ród Lannister’ów – dziesięć darmowych rund, wygrane mnożone czterokrotnie
  •         Ród Stark’ów – czternaście darmowych rund, wygrane mnożone trzykrotnie
  •         Ród Targaryen’ów – osiemnaście darmowych rund, wygrane mnożone dwukrotnie

        Jeśli chodzi o wygrane, najbardziej opłacającym się wyborem jest ród Baratheon’ów ze względu na największy mnożnik. Kolejną atrakcją jest możliwość wybrania opcji ryzyko (ang. Gamble option). Podczas jej trwania gracz musi dokonać wyboru spośród czterech możliwych kroków, co nawiązuje do podróży poprzez kolejne prowincje z serialu. Poprzez właściwy wybór można znacznie zwiększyć swoją wygraną.

        W darmową grę „Game of Thrones” online oraz wiele innych darmowych gier hazardowych zagrasz na stronie gry-hazardowe-za-darmo.com. Wejdź i rozpocznij wędrówkę przez przeogromną krainę hazardu – zagraj w gry na automatach bez wpłaty początkowej i bez.

Game of Thrones Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie