Candy Bingo

Candy Bingo Szczegóły gry

Producent:
Salsa Technology
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
4
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
40
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Candy Bingo online jest kolejną interesującą grą, która z pewnością spodoba się fanom Bingo online. Gra została zaprojektowana w unikatowy sposób, jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, gdyż mamy tutaj do czynienia z motywem cukierkowej krainy. Nie brakuje tutaj różowego koloru, który wręcz wylewa się z ekranu. Gra została wyprodukowana przez niszowego producenta w świecie online kasyn, Salsa Technology. Candy Bingo za darmo dostało się na rynek 25.12.2014. Gra jest dostępna nie tylko w wersji gry na prawdziwe pieniądze, ale też za darmo. Użytkownik nie musi zakładać konta i logować się czy pobierać aplikacji, aby skorzystać z możliwości tego automatu. Rozgrywka jest dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach PC oraz toczy się przeciwko komputerowi.

Przyciski i funkcje Candy Bingo

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy zrobić przed wypróbowaniem możliwości dowolnej gry, jest sprawdzenie jej specyfikacji technicznych. Z tego względu w poniższym zestawieniu znajdziecie najważniejsze funkcje Candy Bingo bez depozytu. Oto co czeka na miłośników Bingo w tym tytule od Salsa Technology:

  • Minimalny/Maksymalny zakład — gracz może obstawiać od 1 PLN do 10 PLN na pojedynczą rundę
  • New Tickets — za pomocą tej funkcji gracz może rozlosować nowe karty do Bingo na głównym ekranie rozgrywki
  • Koło bonusowe — gracz może trafić w trakcie rozgrywki na koło bonusowe, które umożliwia rozegrania 3 darmowych rund
  • Free Spin — w trakcie zabawy gracz może otrzymać możliwość wylosowania darmowego obrotu
  • Extra Ball — po rozlosowaniu kulek gracz będzie mógł kupować dodatkowe kule poprzez przycisk “Extra Ball”, ale każda jest coraz droższa
  • Turbo — po rozwinięciu menu “Settings” w środkowej dolnej części ekranu, gracz może włączyć tryb szybkiej gry

Producent Candy Bingo

Candy Bingo gra to automat online, który został wyprodukowany przez Salsa Technology w 2014 roku. Producent odpowiedzialny za stworzenie tej gry posiada wiele innych interesujących gier w swoim zanadrzu. Firma działa na rynku od 2012 roku i od tamtego czasu zebrała nieco popularności, szczególnie wśród fanów Bingo online. Oprócz Candy Bingo demo warto zagrać jeszcze w takie gry od Salsa Technology jak Super Pachinko, Cuca’s Swamp Bingo, Goal Bingo czy Halloween Groove.

Grafika oraz dźwięk w Candy Bingo

Zacznijmy od omówienia tego, jak prezentuje się Candy Bingo gra online od strony graficznej. Wszystkie przyciski w grze są jasno opisane, dzięki czemu gra jest intuicyjna i szybko przyzwyczaimy się do tego, w jaki sposób działa. Motyw gry jest utrzymany w klimacie cukierkowej krainy, dlatego na ekranie widoczne jest bardzo dużo koloru różowego. Animacje gry są zaprojektowane w przyzwoity sposób. Wszystko to w połączeniu nadaje żywego charakteru grze.

Co do oprawy dźwiękowej, pomiędzy rundami nie możemy spodziewać się muzyki, co trzeba potraktować jako mały minus. Należy jednak spodziewać się masy efektów dźwiękowych i muzyki w trakcie rozgrywania poszczególnych rund. Darmowa gra hazardowa jest naprawdę żywa pod tym względem, zwłaszcza jeżeli uda nam się wylosować koło bonusowe lub trafić Jackpot.

Wady oraz zalety Candy Bingo

Jak każda inna gra w świecie internetowego hazardu, Candy Bingo ma swoje wyraźne wady oraz zalety. Wszystkie plusy i minusy przedstawiamy w formie tabeli. Sprawdź Candy Bingo opinie, a także wady i zalety.

Zalety Wady
Żywa oprawa audiowizualna Język angielski
Funkcje bonusowe Brak auto gry

Tryb “Turbo”

Nawigacja w Candy Bingo

Aby móc grać w Candy Bingo pl, konieczne będzie zapoznanie się z układem najważniejszych przycisków w grze. Najważniejsze jest wiedzieć, jak wybrać kwotę zakładu. Gracz może to zrobić za pomocą przycisków plus i minus pod napisem “Bet” w lewym dolnym rogu. Rzeczywista kwota zakładu jest widoczna pod napisem “Bet” w prawym dolnym rogu ekranu na czarnym tle. Z kolei przycisk “Play” w dolnym lewym rogu odpowiada za rozegranie kolejnych rund. “Max Bet”, po lewej stronie przycisku “Play”, umożliwia obstawienie maksymalnej kwoty zakładu.

Niezwykle istotne jest przed rozpoczęciem zabawy zapoznanie się z tabelą wypłat i zasadami rządzącymi rozgrywką. Sposób wypłacania wygranych widocznych jest w prawym górnym rogu na głównym ekranie rozgrywki. W lewym górnym rogu widoczna jest natomiast wygrana po trafieniu Jackpota. Natomiast wszystkie szczegóły opisujące dogłębnie Candy Bingo znajdziemy po rozwinięciu menu “Settings” (środkowa dolna część ekranu) i wybraniu opcji “Help”. W menu “Settings” dostosujemy również ustawienia dźwięku, sprawdzimy historię gry oraz włączymy tryb Turbo.

Candy Bingo — porady na temat gry

Jak przystało na tego rodzaju gry, Candy Bingo bez rejestracji oferuje standardowe zasady rozgrywki. Na ekranie widać 4 karty, które przedstawiają liczby. Po włączeniu przycisku “Play” kule wypełniają ekran. Jeśli uda się stworzyć formację wygrywającą, gracz wygrywa pieniądze. Instrukcje krok po kroku na temat gry w Candy Bingo znajdziecie poniżej:

  1. Wybierz stawkę pod napisem “Bet”.
  2. Naciśnij przycisk “Play”.
  3. Po rozlokowaniu kul możesz nacisnąć przycisk “Extra Ball”, aby dokupić kulę, ale każda kolejna kosztuje coraz więcej.
  4. W przypadku trafienia koła bonusowego gracz musi nacisnąć przycisk “Spin”, aby rozlosować nagrody.

W przypadku gier Bingo najlepszą strategią jest nastawienie się na długotrwałą grę z wykorzystaniem mniejszych stawek. Dzięki temu gracz będzie mógł długo cieszyć się tym, co do zaoferowania ma gra, jednocześnie minimalizując ewentualne straty. Oczywiście nie można przy tym zapominać, że Candy Bingo jest grą losową, dlatego żadna strategia nie zagwarantuje nam regularnych wygranych.

Candy Bingo – podsumowanie

Mimo faktu, że Candy Bingo online za darmo jest automatem online, który został wypuszczony w 2014 roku, nadal stanowi atrakcyjną opcję dla graczy. Rozgrywanie każdej kolejnej rundy jest okraszone żywą oprawą audiowizualną, co znacząco umila rozgrywkę. Do tego gra oferuje tryb Turbo, który przyspiesza rozgrywanie poszczególnych rund. Gra nie jest jednak pozbawiona wad, gdyż jest dostępna tylko w języku angielskim oraz niestety nie oferuje trybu automatycznego autoodtwarzania. Mimo tych wad, według nas zdecydowanie warto spróbować swoich sił i zagłębić się w cukierkowy świat Candy Bingo na pieniądze!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena

FAQ

Czy istnieje opcja gry za darmo w Candy Bingo?

Tak, gracze mogą grać w tę grę nie tylko w wersji na prawdziwe pieniądze, ale też w wydaniu darmowym.

Jaka firma wyprodukowała grę Candy Bingo?

Za stworzenie tego automatu online odpowiada firma Salsa Technolgoy, która działa na rynku od 2012 roku.

Czy istnieje opcja wygrywania pieniędzy w Candy Bingo?

Jak najbardziej tak. Gracze mogą zdecydować się na grę na pieniądze w dowolnym kasynie online zapewniającym dostęp do tej gry.

Czy Candy Bingo wymaga pobierania i instalacji?

Nie, gra została zaprojektowana w sposób, który umożliwia zabawę za pomocą przeglądarki internetowej.