Beach

Beach Szczegóły gry

RTP:
96.3%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.01
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.20
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Kasyno na plaży, czyli o specyfice 5-kolumnowej gry Beach

        Te automaty online produkcji NetEnt charakteryzują się 5 kolumnami i 20 liniami. Symbole nawiązują do estetyki plaży – kamyczki, muszelki, pirackie skrzynie. Po kliknięciu zielonego przycisku Zagraj w postaci koła z dwoma falami następuje falowanie i symbole układają się w różnych kombinacjach. Dziki symbol działa jak substytut innego, a specjalny dziki – w postaci Ośmiornicy – zwiększa mnożnik wygranej.

Jakie zakłady możemy porobić w Beach za darmo?

        Zarówno w trybie realnej gry, jak i w trybie Gry dla zabawy mnożniki wygranej 2x uruchamia zjawienie się symbolu Ośmiornicy. W przypadku wygranej nasza ośmiornica opuszcza chwilowo grę. Również zamienia ona 2 symbole ze sobą, aby zwiększyć wygraną – ale może to zrobić tylko w kolumnach 2, 3 i 4. Wszystkie zwycięstwa są mnożone przez liczbę żetonów na zakład w danej linii. Dostępne mamy stawki 0,20, 0,40, 1 i 2 EURO, a łączna suma posiadanych zasobów widnieje w menu.

        Aby dokonać zwiększenia zakładu, możemy również zmienić poziom zakładu od 1 do 10. Na pierwszym poziomie ze stawką 0,20 EURO – stawiamy właśnie tyle (czyli 0,20 to minimalna suma), na poziomie dziesiątym ze stawką identyczną – 2 EURO. Maksymalne obstawienie linii wynosi 20 EURO.

Gdzie znajdują się odpowiednie symbole i opcje w Beach online?

        Darmowe gry hazardowe Beach mają interfejs ułożony w taki sposób, że po bokach ekranu widzimy numerację linii, poniżej zaś widnieje menu. Pośrodku na dole zaczynamy rozgrywkę, możemy też zaznaczyć przyciski Autoplay lub Maksymalny zakład. Po lewej stronie dostępne są opcje związane z grafiką i audio, np. włączenie efektów dźwiękowych. Jeśli chcemy, mamy opcję przeniesienia sterowania z myszki na klawiaturę.

        W liniach natomiast zjawiające się Dzikie symbole mają też swój układ:

  •         Występują tylko w liniach 1, 2, 4 i 5
  •         W linii 3 może się pojawić Dzika Ośmiornica
  •         Scatter symbol wyskakuje w dowolnych liniach, a gdy wystąpi trzykrotnie, wówczas przechodzi się do trybu Darmowych Fal (partie za darmo)

        Wszystkie dostępne tryby dla tej gry na automatach to:

  •         Podstawowy – czyli wyjściowy
  •         Autoplay – umożliwia 10, 25, 50 lub 100 losowań w trybie automatycznym, które można przerwać w dowolnej chwili. Również dostępna jest opcja skończenia trybu w przypadku każdej wygranej lub trafienia w tryb Darmowych Fal
  •         Darmowe Fale, ten tryb rozgrywa się na takich samych stawkach, jak w chwili, gdy został on uruchomiony. Jeśli w tej rundzie uruchamiającej tryb czeka Ośmiornica na okazję podmiany symboli, to po skończeniu Darmowych Fal nadal mamy ją dostępną
  •         zwielokrotnienie wygranej przy zjawieniu się Ośmiornicy, tzn. mnożnik 2x
  •         Gra dla zabawy – losowania za darmo

Produkcja NetEnt umożliwia niezobowiązującą rozgrywkę

        Maszyny hazardowe typu Beach są dostępne w bezpłatnej wersji na naszej stronie. U nas można grać bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności pobierania plików, bez rejestracji w trybie Gry dla zabawy.

Poznaj inne kategorie darmowych gier