Zoom Roulette

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Pierwszy rzut oka

Zoom Roulette, darmowa ruletka autorstwa studia Betsoft Gaming to europejska odmiana tej popularnej gry hazardowej. Oznacza to, że mamy do dyspozycji 37 pól, o numerach od zera do 36. Firma Betsoft zdecydowała się jednak na niewielkie odstępstwo od wzorca, decydując się na tzw. wariant hamburski, w którym kulka lądująca na polu „zero”, oznacza, że do gracza wraca połowa zakładu wniesionego na Parzyste/Nieparzyste, Czarne/Białe lub numery Niskie/Wysokie.
Interfejs i typy zakładów

Ekran gry podzielony jest na dwie części, w dolnej znajduje się koło ruletki, natomiast w górnej pole zakładów. Do dyspozycji mamy dziewięć podstawowych typów zakładów, czyli:

· Straight Up (pojedyncze numery)
· Split Bet (dwa numery)
· Street Bet (trzy numery)
· Corner Bet (cztery numery)
· First Four Bet (jak wyżej, ale dla numerów 0,1,2,3)
· Line Bet (sześć numerów)
· Column Bet (12 numerów)
· Dozen Bet (12 numerów)
· Red/Black, Even/Odd, Low/High (Czerwone/Czarne, Parzyste/Nieparzyste, Niskie/Wysokie) oraz zakłady specjalne typu Orphan, Serie 5/8 i tym podobne. Żetony znajdują się po lewej części ekranu, do dyspozycji mamy nominały od 1 do 250.

Przebieg rozgrywki

Gra w Zoom Roulette online przypomina partię zwykłej gry w kasynie. Głowna różnica polega na braku ograniczeń czasowych, gracz może dowolnie długo obstawiać wybrane kombinacje (a jest w czym wybierać) zanim zdecyduje się na spin.

Minimalna stawka, za jaką możemy zagrać wynosi 3 kredyty, maksymalna – 500. Używając kursora myszki, klikamy na interesujący nas żeton, a następnie na pole, na którym chcemy go umieścić. Kiedy już wniesiemy nasze zakłady, klikamy na przycisk „Spin”, znajdujące się w prawej części ekranu. Sam spin wygląda niezwykle efektownie, koło ruletki wynurza się z dołu ekranu niczym wieloryb. Miejsce, w którym kulka z kości słoniowej zakończyła swoją wędrówkę, prezentowane jest w powiększeniu na specjalnym panelu.

ZAGRAJ W KASYNIE

Najważniejsze cechy i podsumowanie

typ: ruletka europejska, wariant hamburski
stawki zakładów: od 3 do 500 kredytów
bonusy: brak
maksymalna wygrana: 35:1 (Straight Up)
nominały żetonów: do 1 do 500
progresywny jackpot: brak

Zoom Roulette to ruletka online, a gra za darmo w nią, to czysta przyjemność. Produkt firmy Betsoft prezentuje się doskonale od strony graficznej, ogromne, wirujące koło ruletki wygląda nadzwyczaj realistycznie. Pola zakładów rozmieszczone są na stole w sposób staranny i przemyślany, a brak ograniczeń czasowych sprawia, że rozmieszczanie żetonów odbywa się łatwo i bezstresowo.

Sprawdź organoleptycznie jak sprawuje się ta gra. Ruletka Zoom Roulette firmy Betsoft jest dostępna na naszych stronach. Zagraj za darmo, bez rejestracji. Gra nie wymaga pobierania żadnych plików.