USSR 70’s

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

USSR 70’s slot online

USSR 70’s gra hazardowa porusza bardzo ciekawy temat, jakim są lata 70 na terenach Związku Radzieckiego. Wiele starszych osób wciąż pamięta rzeczy, które zostały uwzględnione w tym slocie, może to być bardzo miły powrót do przeszłości. Głównym bohaterem gry jest mężczyzna wzięty żywcem z tej epoki, co widać po jego ubraniu. Stoi on obok siatki i obserwuje progres gracza. Gra została przygotowana przez znanego producenta Evoplay.

USSR 70’s bez depozytu może być dostępne dla Ciebie już teraz na naszej stronie. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy, aby móc spróbować tej gry i zobaczyć, co może przynieść graczowi. Dodatkowo jest to USSR 70’s bez logowania, co oznacza, że zaoszczędzisz czas na każdorazowym wpisywaniu swoich danych, a do tego jesteś zupełnie anonimowy na stronie.

USSR 70’s slot – główne funkcje

USSR 70’s online to gra, która przenosi w czasie, ale jednocześnie z większością nowoczesnych funkcji i bonusów. Jest to dość klasyczny slot, który został wyposażony w 5 bębnów oraz 3 rzędy z symbolami. Ma on 15 linii wygrywających, które działają w obie strony, aby wygrana była bardziej prawdopodobna. Minimalna wpłata na zakład wynosi 0.1, a maksymalna wpłata to 500, jest to dość duży przedział. RTP, czyli stopa zwrotu nie zachwyca, ale nie jest też najgorsze, wynosi 94,8%.

USSR 70’s demo oraz wersja na pieniądze jest wyposażona w ciekawe funkcje typu autoodtwarzanie, które skraca czas oczekiwania na klaster i wirowanie symboli. Podczas gry możesz też zdobyć zupełnie darmowe spiny, respin, a do tego jeszcze czeka Cię zupełnie losowy mnożnik.

USSR 70’s – stół wypłat

USSR 70’s automat do gry ma bardzo ciekawe symbole, które przenoszą w czasie o około 50 lat. Zostały one dobrze wybrane, o czym będziesz miał okazję się przekonać. Poniżej umieściliśmy dokładną rozpiskę symboli w grze.

  • 10, J i Q są najmniej wartościowane w grze i na dodatek dają graczom tyle samo monet. Za 3 z nich gracz otrzyma 0.3 monet, za komplet, czyli za 5 symboli nagrodą jest 3.3 monet.
  • A i K dają 0.5 monet za 3 symbole i 3.8 monet za komplet symboli tego typu.
  • Kalkulator oraz radio gwarantują każdemu graczowi 7 monet za 5 symboli i 0.6 monet za 3.
  • Aparat również daje 0.7 monet za 3 symbole, ale za komplet wygrana wynosi już 10 monet.
  • Stary telewizor gwarantuje 16 monet za maksymalną liczbę symboli i 1 moneta za najmniejszą.
  • Czarny samochód jest najbardziej opłacalnym symbolem, dostaniesz za niego co najmniej 1.4 monet oraz maksymalnie 33 monet.

Jak wygrać w USSR 70’s?

USSR 70’s automat nie jest w żadnym wypadku skomplikowanym slotem. Jego grafika jest bardzo prosta, wystarczy spojrzeć na ekran, a już będzie wiadomo, jak z niego korzystać. Przycisk uruchamiający jest oznaczony rażącym żółtym kolorem, reszta przycisków jest specjalnie oznaczona, abyś wiedział, co oznaczają. Zainteresować Cię powinien przycisk z napisem „i”, ponieważ to właśnie on ukrywa wszystkie informacje na temat bonusów, symboli, linii wygrywających i innych.

Nie ma żadnego sekretu, który byłby przepisem na wygraną, jednak warto pamiętać o kilku kwestiach. Gracze, którzy dobrze znają slot USSR 70’s mają o wiele większe szanse na wygraną, ponieważ mają na jego temat wiedzę i są świadomi tego, jak zachować się w danych sytuacjach. Dlatego warto zagrać w wersję demo i podkreślić swoje umiejętności.

Bonusy i promocje w USSR 70’s

USSR 70’s na prawdziwe pieniądze to nie jest jedyna wersja gry, która zawiera bonusy. Darmowa wersja również je posiada, więc rozrywka będzie na tym samym poziomie. Jednym z bonusów jest symbol Wild, który nie tylko zastępuje inne symbole, ale dodatkowo daje Ci respin, jeśli bierze on udział w klasterze. Dodatkowo na tym samym symbolu może pojawić się mnożnik, więc Twoja wygrana będzie powiększona. Dodatkowym bonusem są darmowe spiny. Aby je zdobyć, musisz jedynie wylosować 3 domki wiejskie, bonus ten może przynieść Ci wiele korzyści.

Wypróbuj USSR 70’s za darmo

USSR 70’s to gra o bardzo ciekawym motywie, który już zdążył zdobyć wiele pochwał od graczy oraz ekspertów. Niebanalny temat, łatwa mechanika, pasująca szata dźwiękowa, wszystko to składa się na bardzo dobry slot, jakim jest ta gra. Nie można również zapomnieć o darmowych spinach oraz mnożniku, które dodają wygranej.

USSR 70’s za darmo jest do sprawdzenia na naszej stronie, jeśli chcesz zobaczyć, co ta gra ma do zaoferowania, nie wahaj się. USSR 70’s bez rejestracji sprawia, że nie musisz tracić czasu na podawanie swoich danych, możesz od razu przejść do gry, co jest dużą zaletą.

USSR 70’s Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
15
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie