Three Wishes

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

        Three Wishes to produkcja dla tego, kto marzy o zdobyciu skarbów prosto z uniwersum tysiąca i jednej nocy. Dżin i legenda o trzech życzeniach, które mógłby spełnić, to motyw przewodni tej gry. Jednoręki bandyta BetSoftu jest pięciobębnowy i udostępnia graczowi aż trzydzieści linii zwycięstwa. Mechanika jest urozmaicona i zapewnia wiele możliwości zwiększenia swojej wygranej – mamy tu do czynienia z dzikim symbolem, scatterami, bonusowymi grami i darmowymi zakładami. Nie zaimplementowano jednak systemu mnożników.

Warstwa graficzna produkcji

        Three Wishes studia BetSoft to produkcja bardzo dopracowana od strony estetycznej. Interfejs jest szczelnie wypełniony klimatycznymi grafikami i smaczkami, pozostaje jednak funkcjonalny i czytelny. Symbole wpasowują się w arabską tematykę, podobnie jest zresztą z przyjemnym utworem wiodącym. Czuć w nim perską nutkę i nie kusi, aby od razu wyciszyć dźwięk. Rzadko zdarzają się automaty online, których warstwa dźwiękowa nie irytuje po jakimś czasie rozgrywki. W Three Wishes Online dopieszczono również animacje. Każde zwycięstwo inicjuje ciekawe, przyjemne dla oka wydarzenia na ekranie. To właśnie tak wciągające maszyny hazardowe sprawiają, że gracz czuje, że nie korzysta z produkcji przygotowanej na kolanie.

Symbole w grze

        W Three Wishes pojawiają się liczne atrakcyjne wizualnie symbole, których kombinacje na liniach zwycięstwa zapewniają wygraną. Obecnych jest też kilka urozmaiceń gry. Maszyny BetSoftu wypełniają zazwyczaj ciekawe funkcjonalności i tu nie ma wyjątku.

Nietypowe symbole to:

  •         Małpka – umiejscowiona na środku trzeciego bębna aktywuje specjalną nagrodę uzyskiwaną po kliknięciu w jeden z otaczających ją symboli,
  •         Dywan – służy jako dziki symbol. To właśnie pięć dywanów obok siebie jest najcenniejszą kombinacją.
  •         Skrzynia za skarbami – jeśli trafisz powyżej trzech obok siebie, czuj się szczytowym beneficjentem tej gry na automatach. Otrzymasz darmowe spiny – zależnie od liczby skrzyń, możesz dostać aż do dwudziestu!
  •         Lampa dżina – jeśli zdobędziesz trzy lampy lub więcej, przeniesiesz się na bonusowy ekran. Dżin poprosi cię tam, abyś wybrał jedno z sześciu dostępnych życzeń. Każde kryje jakąś nagrodę.

        Zarówno interfejs graficzny, jak i gameplay są zaletami gry. Automaty są zwykle przesadnie proste lub przeciwnie, zbyt skomplikowane, Three Wishes wydaje się zaś odnajdywać właściwy balans. Grze brakuje ogromnej nagrody, którą można by zdobyć, trafiając konkretną kombinację symboli, produkcja jest jednak na tyle urozmaicona, że wciąż zapewnia graczowi dużo emocji.

        Zagraj w Three Wishes za darmo już teraz – warto wypróbować tę estetyczną i dopracowaną grę. Znajdziesz ją na naszej stronie! Mamy w ofercie liczne darmowe gry. Three Wishes jest wśród nich. Ciesz się darmową rozgrywką próbną bez konieczności rejestracji ani ściągania programu.

Three Wishes Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Min. liczba żetonów na spin:
0.02
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
0.50
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak