The Slavs

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

The Slavs – darmowy automat do gry

The Slavs automat to jedna z ciekawszych gier hazardowych, które wyszły spod ręki producenta Evoplay. Slot ten przenosi wszystkich graczy do czasów, kiedy na niektórych terenach w Europie nie panowało jeszcze chrześcijaństwo, a osoby te wcześniej, jak i teraz nazywa się Słowianami. Producent porusza temat starożytnych bogów na tych terenach, a także typy ludzi, jakich można było spotkać. Jest to jedyny slot w swoim rodzaju, dlatego warto w niego zagrać.

Chcesz pograć w The Slavs bez depozytu? Jest to jak najbardziej możliwe na naszej stronie, poza tym nie musisz niczego wpłacać, aby spróbować tę grę zupełnie za darmo i bez żadnych konsekwencji. Co najważniejsze, jest to wersja The Slavs bez logowania, nie trać więc czasu na niepotrzebne wpisywanie danych, nie musisz tego robić.

Podstawowe cechy The Slavs

Warto pamiętać, że The Slavs demo to gra identyczna, jak wersja płatna. Wszystkie funkcje, o których będziemy tutaj mówić są obecne w obu wersjach. Ma ona 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli, co jest wartościami klasycznymi, można je spotkać bardzo często. RTP gry The Slavs jest bardzo korzystny dla graczy i wynosi 96%. Wiemy też jaka jest minimalna wpłata, a jest to co najmniej 0,1 danej waluty, maksymalną wpłatą jest za to 500.

The Slavs gra ma ciekawe funkcje, które sprawiają, że gracz się nie nudzi. Jedną z nich jest możliwość wygrania darmowych spinów. Poza tym The Slavs ma różne typy symboli Wild, więc możesz liczyć na małą pomoc od samego slotu. Z kolei funkcja autoplay nie łączy się z bonusami, ale za to pozwala na szybką grę.

Wygrane w The Slavs

The Slavs automat do gry z pięknie zrobionymi symbolami, które od razu przenoszą kilkaset lat wstecz. Z tego, co zobaczysz, większość symboli jest związana z tematyką, dzięki czemu można lepiej wczuć się w jego klimat. Poniżej znajdują się wszystkie opisane symbole.

  • 10 i B są praktycznie takie same (gwarantują 0,2 x stawka gracza za 3 symbole), różnią się jednak w aspekcie największej wypłaty, za 10 jest to 1,8 x stawka, za B jest to 2 x.
  • A, K i T również są do siebie podobne, ponieważ wszystkie gwarantują minimalnie 0,3 x stawka, ale maksymalna nagroda to po kolei 2,5, 3 oraz 3,5 x stawka.
  • Kobieta wypłaca co najmniej 1 x stawka, najwięcej jest to 7 x.
  • Książę również daje minimalnie 1 x stawka, maksymalnie jest to 7,5.
  • Rycerz z kolei gwarantuje aż 8 x stawka gracza, nagroda za 3 symbole tego typu się nie zmienia.
  • Pracujący mężczyzna daje nagrodę 9 x stawka, za 3 symbole wynosi ona 1,2 x stawki.
  • Mędrzec da Ci maksymalnie 10 x stawka i minimalnie 1,5 x stawka.
  • Król to najbardziej lukratywny symbol, wypłaca graczom maksymalnie 12 x stawka, za 3 symbole dostaniesz 1,8 x stawka.

The Slavs – podstawowe zasady

Prezentowana gra nie jest skomplikowana, jej szata graficzna ułatwia korzystanie ze slotu. Jeśli grasz w wersję demo, najbardziej interesującym dla Ciebie przyciskiem powinien być ten największy z dwoma strzałkami. To właśnie on rozpoczyna grę. Jeśli grasz w The Slavs na prawdziwe pieniądze, to zwróć uwagę na wszystkie przyciski, szczególnie te opisujące zakład. Możesz spróbować je zmienić w wersji demo, dzięki temu nauczysz się, jak z nich skorzystać.

Wygrana w slotach typu The Slavs to kwestia szczęścia. Możesz jednak mu trochę pomóc. Najważniejsza jest wiedza, więc zainteresuj się tym, co jest opisane w przycisku „i”, znajdziesz tam wszystkie informacje o slocie. Bardzo istotna jest też cierpliwość, ponieważ duże wygrane nie przychodzą z pierwszym spinem.

Bonusy za grę w The Slavs

The Slavs online ma kilka ciekawych bonusów, które są warte opisania. Najciekawszym z nich są darmowe spiny, które uruchamiają się po wylosowaniu trzech scatterów. The Slavs ma też całą armię symboli Wild. Jeden z nich przypomina śpiącą twarz wykutą w drzewie. Kiedy spotka Cię wygrana z udziałem tego symbolu, ten budzi się i przechodzi na inne bębny, co sprzyja dodatkowym wygranym. W grze funkcjonuje też symbol Wild, który powiększa się na inne pola.

Podsumowanie recenzji

The Slavs opowiada o Słowianach wieki temu, co jest bardzo ciekawym tematem. Można pochwalić ten automat nie tylko ze względu na tematykę, ale również na bonusy, prostą mechanikę i nawigację. The Slavs za darmo jest udostępniane na naszej stronie, nie musisz płacić za grę, a za to możesz się z niej wiele nauczyć. The Slavs bez rejestracji może być wykorzystywane przez wszystkich graczy do zapoznania się z tą grą.

The Slavs Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie