The Legend of Shaolin

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

The Legend of Shaolin automat online

Sztuki walki z Dalekiego Wschodu już dawno stały się elementem światowej popkultury i są doskonale znane także w kulturze zachodu. Wymienić można tu chociażby kung-fu, czyli sztukę walki pochodząc z Chin, a jednocześnie filozofię, która nakazuje dążyć do doskonałości w jakiejś dziedzinie życia.

Najsłynniejsi wojownicy posługujący się kung-fu pochodzą zaś ze słynnego klasztoru Shaolin. Właśnie   na nim opiera się otoczka fabularna gry The Legend of Shaolin bez depozytu. Po bokach ekranu graczowi towarzyszy więc dwóch mnichów, a jednocześnie wojowników. Wykonują oni ciosy np. wtedy, gdy gracz trafi zwycięską kombinację.

The Legend of Shaolin bez rejestracji zostało zaprogramowane przez coraz popularniejsze studio Evoplay. W naszym portalu możesz zagrać bez żadnych opłat i bez potrzeby rejestracji. Kiedy w ten sposób poznasz mechanikę rozgrywki, to możesz przejść do kasyna internetowego, celem zagrania w The Legend of Shaolin na prawdziwe pieniądze i wywalczenia sobie nagród.

The Legend of Shaolin slot – główne funkcje

Produkcja została utrzymana w tradycyjnym formacie 3×5. Jak to bywa w przypadku gier Evoplay, liczba linii wygrywających jest stała. W The Legend of Shaolin bez logowania zawsze aktywnych jest więc 20 linii wypłat. Minimalna stawka to 0.18 jednostek, a maksymalna to 90 jednostek.

Ten video slot zawiera zarówno symbol Scatter, jak i Wild. Opcje bonusowe opierają się zaś o darmowe spiny z możliwością uzyskania mnożnika. W grze nie ma zaś jackpota, czy rund bonusowych. Za to wersja mobilna działa wręcz perfekcyjnie, a do dyspozycji gracza pozostaje opcja auto gry. Wskaźnik RTP wyliczono na 92,70%.

Stół wypłat

W The Legend of Shaolin automat hazardowy pojawia się 11 standardowych symboli oraz 2 specjalne. Ich wartość, w zależności od ilości znaków w kombinacji przedstawiono niżej.

Symbol Wygrana  – 5 symboli Wygrana  – 4 symbole Wygrana – 3 symbole Wygrana – 2 symbole
Yin i yang (Wild) 9000 2500 250 10
Tarcza (Scatter) 500 20 5 2
Miska z ryżem 750 125 25 2
Mnich w pomarańczowej szacie 750 125 25 2
Lampa 400 100 20 0
Mnich w żółtym kimono 250 75 15 0
Mnich w niebieskim kimono 250 75 15 0
Nunczako 125 50 10 0
Noże 125 50 10 0
Bagnet 100 25 5 0
Siekiery 100 25 5 0
Szabla 100 25 5 0
Pałka 100 25 5 2

Sporym plusem w The Legend of Shaolin gra jest to, że często wystarczy trafić zaledwie dwa identyczne symbole, by otrzymać nagrodę.

The Legend of Shaolin – podstawowe zasady

Wygrana oczywiście pojawia się przy kombinacji identycznych symboli na linii wygrywającej. W przypadku The Legend of Shaolin demo rolę środków do gry pełni wirtualna waluta. Rozgrywką zarządza się przez panel na dole ekranu:

  • Koniecznie trzeba wcisnąć przycisk „i”, by poznać wszelkie reguły i instrukcje.
  • Przyciskiem „Bet” ustala się wysokość zakładu.
  • Przycisk „Coin value” pozwala określić wartość żetonu.
  • Przez przycisk „Auto Spin” można włączyć auto grę.
  • Po kliknięciu „Spin” odbywa się jeden obrót.

Zmienność gry jest wysoka. Można tu więc odnotowywać długie serie strat, ale też szybko ugrać wielką wygraną. Trzeba mieć jednak świadomość, że teoretyczne szanse wygranej na poziomie niecałych 93% to dość niska wartość. Dlatego też zalecamy przestrzeganie reguł rozsądnej gry i trzymanie się ustalonego budżetu.

Bonusy za grę

Yin i yang symbolizują w chińskiej filozofii równowagę. W The Legend of Shaolin automat do gry to zaś symbol Wild. Działa on standardowo, czyli zastępuje wszystkie inne znaki (z wyjątkiem Scatter), czym istotnie zwiększa szansę na wygranie.

Wylosowanie symbolu Scatter oznacza zaś zdobycie 10 darmowych spinów. Na gracza czeka tu jeszcze jedna z dwóch dodatkowych korzyści. Pierwszą z nich jest mechanizm powodujący zmianę dwóch losowo wybranych znaków w symbole Wild. Drugi doprowadza do aktywowania mnożnika, którego wartość może wynieść nawet x5.

The Legend of Shaolin slot – nasza opinia

Jeśli dane byłoby nam coś zmodyfikować w The Legend of Shaolin online, to byłby to wskaźnik RTP. Teoretyczne szanse na wygrane w wysokości niecałych 93% odstają od średniej w grach slot. Poza tym  mankamentem automat potrafi zachwycić. Jak zawsze w grach Evoplay warstwa estetyczna wywołuje wielkie wrażenie, gra jest po prostu piękna. Do gustu większości graczom z pewnością przypadną też darmowe spiny. Całości uroku dodaje ciekawa tematyka gry.

Zachęcamy Cię więc, abyś skorzystał z możliwości dostępnej na naszym portalu i zagrał w The Legend of Shaolin za darmo. Mamy gorącą nadzieję, że fortuna będzie Ci sprzyjać i np. wylosujesz kombinacje z pięciu symboli Wild i zgarniesz wielką wygraną!

The Legend of Shaolin Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie