Roulette Advanced

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Roulette Advanced online za darmo

Firmy NetEnt większość graczy nie ceni z innego powodu, niż tylko maszyny slotowe – ale trzeba uczciwie przyznać, że ten producent potrafi stworzyć wyjątkowo atrakcyjne gry hazardowe z dowolnej kategorii, za jaką się weźmie. Doskonałym tego przykładem może być wyprodukowana w 2017 roku Roulette Advanced europejska, która już od pierwszego kontaktu zachwyca jakością wykonania, grywalnością i oprawą graficzną. Dzisiaj zaprezentujemy Ci ją nieco bliżej, zapraszamy więc do przeczytania naszego dzisiejszego opracowania.

Możesz także zagrać w Roulette Advanced za darmo, by poznać ten tytuł od strony praktycznej. A wszystko dlatego, że udostępniliśmy tę grę w wersji darmowej na naszej stronie internetowej. Możesz w nią grać zupełnie bezpłatnie, bez konieczności wpłacania pieniędzy, przesyłania nam swoich danych osobowych, klikania w reklamy, zapisywania się do naszego biuletynu, czy też spełniania innych wymogów. U nas grasz bez zobowiązań w co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz.

Najważniejsze informacje na temat Roulette Advanced

Roulette Advanced ruletka to europejska odmiana tej popularnej od stuleci gry hazardowej. Pojawiła się ona na rynku w październiku 2017 roku i znaleźć możemy ją w portfolio firmy NetEnt. Podąża ona bardzo ściśle ścieżką wytyczoną przez kanon reguł ruletki, nie znajdziemy tutaj żadnych odstęp od standardowego zestawu zasad tej gry stołowej.

Minimalna kwota do postawienia na jedno zakręcenie kołem w grze Roulette Advanced casino wynosi 0,10 monety. Limit stołu określony jest na 5 000 monet, ale suma ta dotyczy wszystkich zakładów znajdujących się na stole. Poszczególne rodzaje pojedynczych zakładów mają swoje własne limity. Na przykład na pojedynczą liczbę możemy podstawić tylko 100 monet jednocześnie. Najwyższą górną granicę kwoty do postawienia ma zakład typu czerwone, czarne, parzyste, nieparzyste, 1-18 lub 19-36. W takim wypadku możemy postawić na pojedynczy zakład do 2 000 monet.

Poza tym mamy tutaj typowy dla ruletki europejskiej współczynnik zwrotu dla gracza wynoszący dokładnie 97,30%, co oznacza, że jest to gra hazardowa o naprawdę wysokim wskaźniku opłacalności. Jeśli nie wiedziałeś o tym wcześniej, to jest to bez wątpienia jeden z powodów, dla których warto się bliżej zainteresować Roulette Advanced online.

Roulette Advanced – jak wygląda rozgrywka w tej grze?

Zaraz po kliknięciu w odpowiednią ikonę i odczekaniu kilku sekund na to, aż Roulette Advanced gra online się wczyta na Twoim urządzeniu, ujrzysz bardzo estetyczny ekran gry, ładnie zaprojektowany, starannie wykonany i bardzo czytelny. W centralnej jego części znajduje się pokryty zielonym suknem stół do gry z odpowiednimi nadrukami dotyczącymi zakładów. Mamy tutaj więc standardowy układ czerwonych i czarnych pól z numerami, dodatkowe pola na zakłady specjalne oraz powyżej osobną sekcję o kształcie toru wyścigowego (stąd też wywodzi się potoczna nazwa tej formy zakładów, czyli „racetrack”).

W lewym górnym narożniku widzimy animowane koło ruletki, w którym kulka będzie dla nas losować liczby będące wygranymi w poszczególnych zakręceniach. Lewy dolny róg przeznaczony został dla okna ze statystykami na temat gorących i zimnych liczb, listy ostatnio trafionych numerów, a także kilku dodatkowych informacji dla zaawansowanych graczy. Możemy w tym oknie także uzyskać dostęp do kilku dodatkowych opcji specjalnych, jakimi są na przykład zakłady określane jako:

  • Red Splits
  • Black Splits
  • Les Orphelins Plein
  • Finale Plein 0-9
  • Les Voisins du Zéro.

i paru jeszcze innych. Jednak pomimo tak rozbudowanej gamy zakładów Roulette Advanced gra nie obsługuje funkcji En Prison oraz La Partage, zatem nie można jej traktować jako ruletki francuskiej. To wciąż jest typowa ruletka europejska, ale przyrostek Advanced doskonale wskazuje na to, że zaawansowani gracze znajdą tutaj szerokie pole do popisu.

Zanim rozpoczniesz rozgrywkę, musisz wybrać sobie żetony z listy dostępnej w prawym dolnym rogu ekranu. Klikając w odpowiednie miejsca na stole umieszczasz żetony. Następnie rozpoczynasz grę klikając w przycisk SPIN w centralnej części panelu sterowania (możesz wybrać też znajdujący się zaraz obok z lewej przycisk QUICK SPIN, który zapewni Ci nieco szybszą rozgrywkę.

Oprócz tego na ekranie gry znajdziesz kilka przydatnych przycisków, które pozwolą Ci na przykład szybko podwoić obecny zakład, powtórzyć zakład z poprzedniej rundy, albo usunąć wszystkie żetony ze stołu i zacząć obstawianie od nowa. Jako że jest to naprawdę klasyczna gra bez żadnych dodatkowych modyfikacji, to dzięki temu możesz korzystać w niej ze wszystkich opracowanych specjalnie dla ruletki strategii – niezależnie od tego, czy będą to proste opcje jak metoda Martingale, czy też zaawansowane systemy Labouchere’a, d’Alemberta, czy też dowolne inne!

Zakończenie

Jesteśmy pewni, że Roulette Advanced spodoba się każdemu fanowi ruletki. Wcale nie musisz być zaawansowanym graczem, aby w nią zagrać. Ale doświadczeni hazardziści znajdą tutaj mnóstwo atrakcyjnych funkcji i rozwiązań pozwalających im w pełni zanurzyć się w tej grze. No i Roulette Advanced doskonale sprawdza się na telefonach komórkowych, co stanowi kolejną jej zaletę!

FAQ

Czy mogę gdzieś zagrać w Roulette Advanced bez płacenia?

Oczywiście, że da się grać w tę grę w wersji darmowej. Udostępniliśmy dla Ciebie Roulette Advanced demo, możesz w nie grać ile tylko będziesz chcieć i tak długo, jak tylko będziesz miał ochotę. Nie oczekujemy od Ciebie niczego w zamian!

W jakich kasynach dostępna jest gra Roulette Advanced?

Szukaj tej gry w dobrych kasynach online, w których dostępne są nie tylko produkty firmy NetEnt, ale także gry stołowe. Możesz też po prostu przejść na stronę internetową tego dostawcy i tam poszukać wykazu kasyn online oferujących możliwość zagrania w Roulette Advanced bez depozytu. Oczywiście zwróć też uwagę na to, czy są one legalne na polskim rynku!

Czy da się wygrać spore pieniądze w Roulette Advanced online?

Ruletki nigdy nie był grami pozwalającymi na wygrywanie gigantycznych kwot, a Roulette Advanced internetowa także nie jest tutaj wyjątkiem. Maksymalna kwota do postawienia wyniesie tutaj 2 000 monet na jeden zakład (ten z wygraną 1 do 1), albo 100 monet na pojedynczą liczbę. Czyli maksymalnie możesz wygrać 3 700 monet za pojedynczy, trafnie wytypowany zakład.

Czy mogę zagrać w Roulette Advanced na smartfonie?

Tak. Firma NetEnt od zawsze tworzy gry z użyciem najnowocześniejszych rozwiązań, Roulette Advanced hazardowa też do tego grona należy. A to przekłada się na perfekcyjną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami na rynku, także tymi przenośnymi. Graj w tę ruletkę na swoim telefonie i rozkoszuj się płynną rozgrywką!