Riches of India

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Automaty do gry za darmo Riches of India należą do jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez graczy grup gier hazardowych, jaką jest Hot Spot. Riches of India to produkt znanej firmy Novomatic, a więc w tym wypadku możesz mieć pewność po pierwsze co do jakości samej gry i jej atrakcyjności, a po drugie uznana marka daje Ci pełne bezpieczeństwo tego, że nie będzie Cię w żaden sposób chciała oszukać na graniu. Pobierz więc ją i przetestuj na własną rękę.

Co warto wiedzieć na temat gry online maszyny Riches of India?

Jak wspomnieliśmy powyżej, Riches of India to gra należąca do kategorii internetowych maszyn Hot Spot. Oznacza to ogólną prostotę i brak zbędnych wodotrysków. Produkt wykorzystuje wielokrotnie sprawdzoną mechanikę firmy Novomatic, jak również dobrze znany interfejs. Jeśli więc grałeś już kiedyś w jakiś inny tytuł tego producenta z tej kategorii, to szybko się odnajdziesz w Riches of India. A jeśli nie, opanowanie zasad gry zajmie Ci dosłownie kilka minut. Zagraj, a przekonasz się sam.

Darmowa gra Riches of India bez rejestracji charakteryzuje się po pierwsze całkiem przyjemną dla oka szatą graficzną. Proste tło oraz ładnie dopracowane symbole kojarzące się jednoznacznie z Indiami i bogactwem oraz dobra oprawa dźwiękowa powodują, że gra prezentuje się atrakcyjnie już od pierwszych chwil i zachęca do grania.

Przejdźmy zatem do bardziej szczegółowych informacji na temat gry Riches of India:

 • Automaty do gier Riches of India to klasyczna gra typu Hot Spot. Dysponuje ona pięcioma bębnami oraz trzema rzędami symboli na każdy bęben, co oznacza, że gracz widzi na ekranie łącznie 15 symboli.
 • Gra oferuje od 1 do 9 aktywnych linii wypłaty, można regulować ich liczbę z dokładnością do 2 – czyli 1, 3, 7 lub 9 linii.
 • Pojedyncza moneta (czyli wirtualny żeton wykorzystywany przez wszystkie chyba gry wrzutowe na rynku) może mieć wartość 1 lub 10 euro.
 • Gra jest do pobrania za free, więc możesz szybko rozpocząć przygodę z hazardem online.
 • Maksymalny zakład na jedną linię może wynieść do 100 monet na linię jeśli grasz na wszystkie 9 linii lub 200 euro, jeśli ustawisz maks. 3 linie wypłaty. Oznacza to, że maksymalnie na pojedynczy spin możesz postawić 900 monet. Jeśli wybierzesz monetę o wartości 10 euro, oznacza to, że Twój zakład wyniesie imponujące 9,000 euro. Jednoręki bandyta Riches of India więc ma opinie doskonale nadającej się do grania na wysokie stawki.
 • Minimalny zakład wynosi 1 euro – czyli jedna moneta na jedną linię.
 • Dostępna jest opcja Gamble (jeden etap) pozwalająca zwiększyć dwukrotnie uzyskaną wygraną.
 • Dla graczy lubiących obserwować wydarzenia na ekranie zamiast nieustannego klikania przewidziano opcję Autoplay.
 • Gra Riches of India dostępna jest w wersji download na telefon Android. Wystarczy wyszukać ją w Google Store. Nie ma niestety opcji pobierania dla systemów iOS oraz Windows Phone.
 • Riches of India pozwala wygrać darmowe spiny. Można to uzyskać trafiając co najmniej 3 scattery na aktywnej linii wypłaty (a nie gdziekolwiek na ekranie). Trzy takie symbole oznaczają 15 darmowych spinów, 4 – 20, a pięć scatterów nagrodzi Cię 25 darmowymi spinami.
 • Symblem wild jest wizerunek władcy. Zastępuje on każdy inny symbol za wyjątkiem scattera.
 • Podczas darmowego spinu może na bębnach pojawić się wild – zwiększa on wtedy mnożnik wygranej dwukrotnie. 2 wildy oznaczają już mnożnik x3, a trzy wildy – x5.

Ile można wygrać grając w darmowe gry hazardowe na automatach Riches of India?

Jeśli spodobała Ci się ta gra, to pamiętaj o tym, że nawet gracze z Polski mogą w nią bez problemów grać w kasynie online i wygrywać. A co takiego czeka w Riches of India na szczęśliwców?

 • Najwyższą wygraną oferują wildy, czyli symbole władcy. Pięć z nich oznacza wygraną w wysokości 50,000 monet, 4 – 10,000, 3 – 1,000, a 2 symbole to 100 monet.
 • Księżniczki gwarantują Ci 20,000 monet za 5 symboli, 2,000 za 4 oraz 500 monet za 3 symbole. Dwa symbole to 50 monet.
 • Pozostałe symbole mają znacznie niższą wartość, w zakresie od 1,000 do 7,500 monet za pięć z nich, warto więc celować w te najwyżej punktowane.

Jeśli grasz na maksymalną stawkę zakładu dla gry automaty Riches of India bez logowania, to trafienie pięciu wildów zagwarantuje Ci wygraną 500,000 euro. Ale możesz uzyskać także mnożnik x5 oraz podwoić wygraną za pomocą opcji Gamble. W efekcie teoretyczna maksymalna wygrana dla Riches of India wynosi 5,000,000 euro (to nie błąd – 5 milionów). Sam przyznasz, że taka kwota to naprawdę już prawdziwe pieniądze – warto więc dać szansę szczęściu.

Ale wcześniej graj w Riches of India za free, co pozwoli Ci dokładnie poznać wszystkie zasady gry, jak są przyznawane wygrane, czy też darmowe spiny. W tym celu możesz odwiedzić nasz serwis, znajdziesz w nim zarówno Riches of India, jak i mnóstwo innych gier. Wszystkie nasze darmowe gry hazardowe i inne dostępne są od ręki, bez logowania i rejestrowania się. Klikasz i grasz do woli!

Riches of India Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
900
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak