Red Lady

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.43 / 5

Automaty do gry za darmo Red Lady należą do grona gier typu klasyczne maszyny wrzutowe. Producentem tego tytułu jest firma Novomatic, a więc nie powinno to nikogo dziwić, jako że ten producent słynie przecież z wypuszczania na rynek wysokiej jakości gier hazardowych. Nie inaczej jest w przypadku Red Lady. Gra jest utrzymana w klimatach pirackich, już na wstępie wita nas przepiękny okręt piracki z charakterystycznym Jolly Rogerem na maszcie, a symbolika i ogólna oprawa graficzna tej gry online maszyny Red Lady wraz z ładnymi animacjami jednoznacznie mówi nam, z jaką tematyką mamy do czynienia.

Zagraj w Red Lady, bo warto. A oto powody

Darmowa gra Red Lady bez rejestracji to świetny produkt, charakterystyczny dla firmy Novomatic. Wykorzystuje ten sam interfejs, co wiele innych gier i podobną mechanikę. Wiele cech gry także się powtarza, więc jeśli miałeś już okazję wcześniej grać w kasynie online w produkty tego austriackiego producenta, to szybko poczujesz się jak w domu. A oto najważniejsze szczegóły Red Lady:

 • Gry automaty Red Lady bez logowania mają pięć bębnów i 10 aktywnych linii wypłaty.
 • Na ekranie mieści się łącznie 15 symboli, w trzech rzędach po pięć.
 • Minimalny zakład wynosi 1 euro (grając na 1 linię za jedną monetę)
 • Maksymalna stawka na pojedynczy spin to niewiarygodne wręcz 1,000 monet, a więc grając na 10 linii możesz postawić nawet 10,000 monet. Biorąc pod uwagę, że w grze na sztywno ustawiona jest wartość monety na 1 euro, oznacza to, że możesz kręcić bębnami za 10,000 euro – to są już naprawdę prawdziwe pieniądze, które z pewnością zachęcą graczy grających na wysokie stawki.
 • Pobierz grę za darmo i zacznij grać tak, jak lubisz – na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym.
 • Symbolem scatter w tej grze jest złoty kompas. Jeśli trafisz co najmniej trzy z nich gdzieś na ekranie, nagrodą są darmowe spiny w liczbie 10 sztuk.
 • Po uaktywnieniu darmowych spinów na bębnach może pojawić się nowy symbol, będący także kompasem, ale większym i bardziej efektownym. Pełni on funkcję „dużego” wilda, tzn. może objąć swoim zasięgiem aż trzy miejsca sąsiadujące ze sobą na tym samym bębnie. Jeśli w ten sposób powstanie jakaś kombinacja, gracz otrzymuje odpowiednią nagrodę.
 • Gra Red Lady jest dostępna do pobrania za free, co jest świetną opcją, aby rozpocząć grę.
 • Symbolem wild jest także kompas, który jednocześnie pełni funkcję scattera.
 • Automaty do gier Red Lady charakteryzują się współczynnikiem RTP (Return to Player) w wysokości 95,10%, co jest całkiem dobrym wynikiem plasującym ten tytuł nieco powyżej średniej rynkowej.
 • Dostępny jest download na telefon Android w Google Store, jednak powinieneś mieć na uwadze to, że gry tej nie znajdziesz w wersji dla systemów iOS, ani Windows Phone. Nie daj się więc oszukać i nie ściągaj jej z jakichś nieznanych stron internetowych i nie instaluj na swoim iPhone.

Ile można wygrać grając w Red Lady?

Mająca świetne opinie wśród graczy gra Red Lady pozwala grać na naprawdę wysokie stawki, co przekłada się także na wysokość wygranych. Ogólnie rzecz biorąc, kwoty wypłacane przez automat są naprawdę imponujące. Zacznijmy zatem od najwyższych liczb, zakładając, że gramy na najwyższą stawkę:

 • Jednoręki bandyta Red Lady pozwala wygrać nawet 5,000,000 (tak, 5 milionów) euro, jeśli trafisz na bębnach 5 symboli kobiety w kapeluszu pirackim. 4 symbole są warte 1,000,000, trzy symbole to wygrana 100,000 monet, a 2 symbole – 10,000.
 • Drugie miejsce na liście najwyżej premiowanych symboli należy do kompasu (wilda i scattera) oraz okrętu piratów. Nagroda za 5 symboli to w obu wypadkach 2,000,000 monet. Za 4 wildy wygrasz 200,000, za 4 okręty 400,000 monet. Za 3 wildy nagroda wyniesie 20,000 monet, a za 3 okręty 40,000 monet. Dwa okręty także oznaczają nagrodę w wysokości 5,000 monet.
 • Papuga i skrzyżowane pistolety to nagroda 750,000 monet za 5 symboli, 100,000 za 4 symbole, 30,000 za 3 symbole i 5,000 za 2 symbole.
 • Zostają jeszcze symbole karciane, które są warte 150,000 monet za 5 sztuk, 40,000 za 4 symbole i 5,000 monet za 3 jednakowe wizerunki kart.

Jeśli spodobała Ci się ta gra na podstawie naszego opisu, to darmowe gry hazardowe na automatach Red Lady znajdziesz w naszym serwisie. Są one dostępne zupełnie bez żadnych ograniczeń, także dla graczy z Polski, a także i całego świata. Nie musisz się logować ani rejestrować, nie musisz także wpłacać pieniędzy na grę. Po prostu wybierasz interesujący Cię tytuł, klikasz go i to wszystko. Po prostu graj w Red Lady za free tak długo, ile tylko zechcesz.

Red Lady Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10000
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie