Red Cliff

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Red Cliff – darmowy automat do gry

Red Cliff online to automat hazardowy o tematyce azjatyckiej. Programiści z Evoplay zainspirowali się bitwą pod Czerwonym Klifem, która miała miejsce w 208 roku w Chinach. Bitwa zakończyła okres, w którym panowała dynastia Han i rozpoczęła okres nazywany czasem Trzech Królestw. Klimat tamtych dni oddaje nie tylko realistyczny design automatu, ale także umieszczenie na bębnach charakterystycznych symboli z tego okresu – wojowników, broni lub przedmiotów codziennego użytku.

Przed rozpoczęciem gry na pieniądze, radzimy przetestować darmową wersję gry Red Cliff bez logowania. Udostępniamy ją na naszej stronie, abyś mógł w każdej chwili przenieść się do czasów sprzed ponad 1800 lat i przetestować każdy aspekt gry za darmo.

Cechy automatu do gry Red Cliff

Red Cliff gra posiada pięć bębnów oraz 25 linii wypłaty. Rozgrywkę urozmaicają symbole Wild i Scatter, gra premiowa, mnożniki oraz możliwość zdobycia darmowych spinów. Minimalna ilość monet na obrót wynosi 0,1 a maksymalna 100, co pozwala na dostosowanie wysokości stawki do własnego budżetu.

RTP automatu wideo wynosi 94,8%, a jego zmienność jest wysoka co oznacza, że wygrane padają rzadziej, jednak są bardzo wysokie.

Red Cliff demo została stworzona w technologii HTML5 dzięki czemu świetnie spisuje się na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. Jedyne czego potrzebujesz, aby cieszyć się grą w dowolnym miejscu to stabilne połączenie z Internetem.

Wygrane w Red Cliff

Red Cliff automat do gry posiada aż 12 symboli, z których cztery najwyżej płatne wypłacają wygraną już za 2 symbole na bębnach, natomiast reszta za minimum 3 wylosowane ikony. Wygrana wypłacana jest za kombinacje od lewej do prawej na linii wypłaty:

Symbol Wypłata za 5 / 4 / 3 Symbole
Armia 100x / 12x / 5x / 2x
Miecz 40x / 10x / 1x / 0,2x
Księżniczka / Muzyk 10x / 3,5x / 0,6x / 0,1x
Wojownik niebieski / Wojownik zielony 8x / 0,8x / 0,5x
Waza / Kusza 6x / 0,6x / 0,4x
Instrument muzyczny / Latarnia 5x / 0,5x / 0,2x
Ptak / Czarka z herbatą 4x / 0,4x / 0,1x

Jak zagrać w Red Cliff?

Red Cliff automat posiada dosyć prostą obsługę. Na początku warto zapoznać się z instrukcją obsługi, która wyświetli się po kliknięciu w ikonę “i”. W dodatkowym oknie znajduje się także możliwość dostosowania opcji gry do swoich wymagań (np. głośność dźwięku).

W czarnym panelu na dole ekranu umieszczone zostały wszystkie kluczowe dane przydatne do gry – saldo konta, możliwość ustawienia wysokości zakładu, uruchomienia wirowania lub ustawienia funkcji Autoodtwarzania, a także przyspieszenie wirowania i rozszerzenie gry na cały ekran.

Bonusy za grę w Red Cliff

Aby lepiej poznać wszystkie funkcje i symbole bonusowe, warto rozpocząć od gry Red Cliff bez rejestracji.

  1. Symbolem Wild w grze jest ikona miecza, która zastępuje wszystkie inne symbole oprócz symbolu Scatter. Jeżeli podczas trwania rundy darmowych spinów na bębnach pojawi się 5 symboli Wild, gracz otrzymuje główną nagrodę w wysokości mnożnika 1000x. Za cztery symbole Wild przyznaje się nagrodę 250x, a za trzy – 25x.
  2. Symbol Scatter aktywuje funkcję Free Spins. 5 spinów przyznawanych jest za 3 symbole, 10 spinów za 4 symbole i 15 spinów za 5 symboli. Każdy kolejny symbol Scatter wylosowany podczas trwania rundy darmowych spinów dodaje mnożnik do symbolu Wild.
  3. Random Events, czyli zdarzenia losowe mogą zostać uruchomione w dowolnym momencie gry również w Red Cliff za darmo.
  • Cleave Hit – miecz tnie trzy losowo wybrane symbole w linii pionowej, a w ich miejsce wstawione zostaną ikony Wild.
  • Savage Blow – miecz tnie trzy losowe symbole po przekątnej i zamienia je na Wildy.
  • Laceration Hit – miecz tnie 5 symboli od lewej do prawej – są one zastąpione innymi, identycznymi ikonami.

Pamiętaj, że w naszej witrynie możesz grać w Red Cliff bez depozytu obstawiając wirtualne kredyty.

Wypróbuj Red Cliff za darmo

Zagraj na prawdziwe pieniądze w Red Cliff jeśli lubisz gry ze wciągającym motywem i wysokimi wygranymi. Maksymalna wygrana w wysokości 1000x wartości zakładu pozwala walczyć o satysfakcjonującą wygraną, a zdarzenia losowe dodają do rozgrywki jeszcze więcej emocji.

Red Cliff Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie